not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
 قطار مهتاب سیر جم

معرفی قطار مهتاب سیر جم

بسیاری از مسافران برای ایران‌گردی ترجیح می‌دهند با قطار سفر کنند و انتخابشان قطار مهتاب سیرجم است. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه حمل و نقل ریلی ایران محسوب می‌شود که کار خود را از سال 1389 آغاز نموده است.
قطار شش تخته مهتاب یکی از بهترین قطارهای فعال در خطوط ریلی ایران به شمار می‌رود. این قطار با فراهم‌کردن تمام آنچه نیاز یک مسافر است، گردشگران را برای داشتن سفری خوش و آرام همراهی می‌کند. کوپه‌های قطار مهتاب سیرجم با توجه به ظرفیتی که دارند، انتخاب خوبی برای سفرهای خانوادگی و دوستانه است. برای تجربه سفر با قطارهای مهتاب سیر جم، می توانید خرید اینترنتی بلیط قطار خود را در همین صفحه انجام دهید.

خرید بلیط قطار مهتاب سیر جم

این شرکت بیشتر در مسیر مشهد تردد می‌کند، اما مسیرهای سخت و پرتردد دیگری هم در برنامه سفری قطارهایش دارد، به همین دلیل جزء قطارهای پرتقاضاست. برای خرید بلیط قطار مهتاب سیر جم می‌توانید از سایت فلای تودی استفاده کنید. این وب‌سایت تمامی مسیرهای فعال شرکت مهتاب سیرجم را به شما نمایش می‌دهد و از طریق درگاه پرداخت امن و به صورت ریالی می‌توانید بلیط مدنظرتان را تهیه کنید.

قیمت بلیط قطار مهتاب سیر جم

عوامل زیادی ازجمله نوع کلاس قطار ، فاصله مبدا و مقصد، کیفیت خدمات، تعداد مسافران و سن مسافران در تعیین قیمت بلیط قطار تاثیر می‌گذارد. البته نباید این نکته را از قلم انداخت که برخی بلیط‌ها ارزان‌تر از حالت معمول خواهند شد، برای مثال اگر بلیط کوپه دربست خریداری کنید، بهای کمتری نسبت به خرید 4 بلیط مجزا پرداخت خواهید کرد.
همچنین قیمت بلیط قطار مهتاب سیر جم برای کودکان و بزرگسالان متفاوت است. قیمت بلیط کودکان تقریباً نصف قیمت بهای کل بلیط بزرگسالان و قیمت بلیط نوزادان 10 درصد مبلغ کل بلیط قطار محاسبه می‌شود. به طورکلی قطارهای مهتاب سیرجم در دسته قطارهای مقرون‌به‌صرفه قرار می‌گیرند. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار مهتاب سیر جم در فلای تودی

برای خرید اینترنتی بلیط قطار مهتاب سیرجم می‌توانید در صفحه اول سایت فلای تودی، روی گزینه قطار بزنید و با انتخاب نوع بلیط (یک‌طرفه یا رفت و برگشت) و وارد کردن مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران وارد صفحه خرید بلیط شوید. 
شما می‌توانید با فیلترهای جستجو، فقط قطارهای مهتاب سیرجم را انتخاب کرده و کلیه مسیرهای آن را مشاهده و بعد از انتخاب قطار و ساعت حرکت مورد نظرتان، به صفحه ورود اطلاعات منتقل هدایت می‌شوید. در این مرحله باید اطلاعات مسافران را وارد کنید و پس از انجام عملیات بانکی موفق، بلیط برای شما صادر و به‌صورت پیامک یا ایمیل برایتان ارسال خواهد شد. 
پشتیبان‌های فلای تودی در مسیر خرید بلیط قطار از این شرکت به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. همچنین می‌توانید سوالات خود را طی تماس با شماره تلفن قطار مهتاب سیرجم بپرسید.

نکاتی درباره بلیط قطارهای مهتاب سیر جم

•    با استفاده از سایت فلای تودی به‌راحتی می‌توانید بلیط قطار مهتاب سیرجم را کنسل کنید.
•    بلیط لحظه آخری قطار مهتاب سیرجم را می‌توانید با فعال کردن گزینه «هشدار قیمت» در قسمت رزرو بلیط قطار مشاهده و رزرو کنید.
•    پیش فروش بلیط قطار مهتاب سیرجم از سایت فلای تودی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.
•    برای حمل خودرو با قطار مهتاب سیرجم ، در همان مرحله اول جستجو، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را فعال کنید. سپس بلیط حمل خودرو با قطار مهتاب سیرجم را بگیرید. 
•    اگر به دنبال کوپه دربست هستید، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. 
•    قیمت بلیط قطار مهتاب سیرجم بسته به خدمات دریافتی و نوع قطار متفاوت است. هنگام رزرو به این نکته توجه کنید.

امکانات و خدمات قطار مهتاب سیر جم

تمامی کوپه‌های قطار مهتاب سیرجم مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی، بسته‌های بهداشتی خواب و تخت‌های باکیفیت هستند که بر اساس اصول ارگونومی ساخته شده‌اند. همچنین در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، اینترنت رایگان و سرویس پذیرایی تعبیه شده است. 

قطار سه ستاره مهتاب سیرجم ازجمله قطارهای شش تخته لوکس فعال در شبکه ریلی ایران است که تاکنون توانسته مسافران زیادی را در مسیرهای مختلف جابه‌جا کند. این قطار کوپه و امکانات خوبی در اختیار گردشگران قرار می‌دهد تا سفری راحت با قطار مهتاب داشته باشند.

پرترددترین مسیرهای قطار مهتاب سیر جم

در حال حاضر، رزرو بلیط قطار مهتاب سیرجم در مسیرهای زیر امکان‌پذیر است:
•    بلیط قطار تهران مشهد
•    بلیط قطار مشهد تهران
•    بلیط قطار تهران یزد 
•    بلیط قطار یزد تهران
•    بلیط قطار تهران اهواز 
•    بلیط قطار اهواز تهران 
•    بلیط قطار اهواز مشهد 
•    بلیط قطار مشهد اهواز 
•    بلیط قطار قزوین مشهد 
•    بلیط قطار مشهد قزوین

مسیرهای ریلی مهم در فلای تودی

  بلیط قطار قم تهران
  بلیط قطار تهران قم
  بلیط قطار اهواز تهران

جهت خرید بلیط قطارهای مهتاب سیر جم در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار مهتاب سیر جم را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول بلیط قطار مهتاب سیرجم

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.