در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار مشهد اهواز

اهواز یکی از مهم‌ترین شهرهای جنوبی ایران برای تجارت و تفریح است و از هر کجای ایران و با هر وسیله نقلیه که بخواهید، می‌توانید سفر به اهواز را تجربه کنید. در این بین، قطار به دلیل ارزان و ایمن بودنش، یکی از محبوب‌ترین وسایل نقلیه نزد بسیاری از مسافران است. در صورتی که مایل هستید از شهر مشهد به اهواز سفر کنید، خرید بلیط قطار مشهد اهواز یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما است. از این طریق، شما می‌توانید سفر ایمنی را برای خود رقم بزنید و تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به اهواز، کافی است مشخصات خود را در همین صفحه از سایت فلای تودی وارد کرده و در عرض کمتر از 10 دقیقه، بلیط قطار خود را دریافت کنید. 

بلیط قطار مشهد اهواز

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد به اهواز در فلای تودی

برای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد اهواز در سایت فلای تودی، تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید و در عرض کمتر از 5 دقیقه، بلیط خود را دریافت کنید:

جستجوی بلیط قطار مشهد اهواز

در فرم جستجوی بلیط قطار ابتدا موارد ضروری (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت و تعداد مسافر) را وارد کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. در ادامه، اگر مایل به رزرو کوپه دربست هستید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که می‌خواهید از قابلیت حمل خودرو با قطار استفاده کنید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را بزنید. در ادامه، روی جستجو کلیک کنید تا بلافاصله فهرست بلیط‌ها برای تاریخ و مقصد مورد نظر شما ارائه شود.  

رزرو بلیط قطار مشهد اهواز

نتایجی که در ادامه به شما نشان داده می‌شوند، از ارزانترین بلیط مرتب شده‌اند. همچنین، اطلاعات کاملی درباره هر بلیط – از جمله نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود به مقصد، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد – ارائه شده تا با بررسی و مطالعه آن‌ها، بتوانید ایده‌آل‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود پیدا کنید. 

خرید بلیط قطار مشهد اهواز

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار خواهید شد. در ادامه، باید مشخصات مسافران را در فرم‌های مربوطه وارد کنید و مراحل مربوط به تسویه حساب را انجام دهید. بلافاصله پس از اتمام این مراحل، بلیط صادر شده و برای شما ارسال خواهد شد. 

انواع بلیط قطار مشهد به اهواز

قطارهایی که در مسیر مشهد به اهواز مسافران را جابه‌جا می‌کنند، از مدرن‌ترین و بهترین قطارهای ناوگان ریلی ایران به‌شمار می‌آیند. به همین دلیل، علی‌رغم طولانی‌بودن مسیر ریلی از مشهد به اهواز، همچنان می‌توانید سفر بی‌دغدغه و راحتی را در این مسیر تجربه کنید. انواع بلیط قطارهای مشهد اهواز که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار مشهد اهواز ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط های قطار مشهد اهواز است. بانوانی که تمایل دارند در کوپه‌ای مجزا از آقایان سفر خود را انجام دهند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار از مشهد به اهواز گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار مشهد تا اهواز کوپه دربست

قطارهای مسافربری که در مسیر مشهد به اهواز مسافران را جابه‌جا می‌کنند، دارای کوپه‌های 4 و 6 نفره هستند. صندلی‌های این کوپه‌ها همگی تختخواب‌شو هستند و در طول مسیر به‌راحتی می‌توانید استراحت کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید هنگام سفر کوپه دربست در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد اهواز رفت و برگشت

خرید بلیط رفت و برگشت مشهد اهواز می‌تواند نگرانی شما از بابت پرشدن ظرفیت قطارها یا افزایش قیمت بلیط‌ها را از بین ببرد. بنابراین، اگر تاریخ دقیق سفرتان مشخص است، حتما بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید. 

قیمت بلیط قطار مشهد اهواز

عوامل گوناگونی اعم از ظرفیت کوپه‌های یک قطار، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار و امکانات آن و... بر هزینه‌ای که بابت رزرو بلیط قطار می‌پردازید، تاثیرگذار است. از این رو، برای مقایسه آنلاین و لحظه‌ای قیمت بلیط قطار مشهد به اهواز می‌توانید تاریخ سفر خود را در فرم‌های این صفحه وارد کنید و جستجو را بزنید تا فهرست بلیط‌هایی که امکان خرید آن‌ها با شرایط مورد نظر شما وجود دارد، نشان داده شود. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد اهواز

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. در صورتی که خرید بلیط را به روزهای آخر موکول کنید، این امکان وجود دارد که تمامی صندلی‌های یک قطار به فروش رفته باشند و یا قیمت بلیط‌ها افزایش پیدا کند و نتوانید بلیط قطار مشهد به اهواز ارزان پیدا کنید. بنابراین، بهتر است حداقل از 2 الی 3 هفته قبل نسبت به رزرو بلیط قطار مشهد به اهواز اقدام کنید و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و پیدا نکردن قطار برای برگشت، توصیه می‌کنیم بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد اهواز در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد اهواز از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سیستم خرید آنلاین بلیط قطار فلای تودی، بلیط قطار مشهد اهواز با کمترین نرخ به شما عرضه می‌شود. از سوی دیگر، در صفحه خرید بلیط ابزارهایی برای شما در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بلیط‌های نشان داده شده را بر اساس اولویت‌ها و شرایط خود فیلتر کرده و درنهایت ایده‌آل‌ترین گزینه را برای خرید پیدا کنید. 

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مشهد اهواز، می‌توانید رزرو هتل های اهواز را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی، هزینه رزرو بلیط قطار مشهد اهواز را چند روز قبل و بعد از تاریخ مورد نظر شما نشان می‌دهد. با بررسی این ابزار، می‌توانید ارزانترین بلیط را حوالی تاریخ مورد نظر خود پیدا و خریداری کنید. 

استرداد بلیط قطار مشهد اهواز

اگر پس از خرید بلیط قطار مشهد اهواز تصمیم به کنسلی آن گرفتید، تنها کافی است به حساب کاربری خود در سایت فلای تودی مراجعه کرده و از آنجا مراحل لازم برای استرداد را انجام دهید. مبلغ پرداختی پس از کسر جریمه، در اسرع وقت به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. 

قطارهای موجود در مسیر مشهد اهواز

از آنجا که مسیر ریلی مشهد به اهواز یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا مشهد اهواز، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار پارسی مشهد اهواز

قطارهای پارسی 6 تخته هستند و در دسته قطارهای درجه 2 قرار می‌گیرند. بلیط قطارهای 6 تخته پارسی در مقایسه با بلیط سایر قطارها ارزانتر است، اما این مسئله به معنی کاهش امکانات در طول سفر نیست؛ حین سفر با قطارها 3 ستاره 6 تخته پارسی، می‌توانید از امکاناتی نظیر سرویس خواب تمیز، سیستم تهویه هوای مطبوع و امکان خرید غذا و نوشیدنی بهره ببرید. 

بلیط قطار امید مشهد اهواز

در صورتی که تمایل دارید بلیط قطار ۴ تخته مشهد اهواز را تهیه کنید و با یکی از بهترین قطارهای 4 ستاره و لوکس شرکت رجا از مشهد به اهواز بروید، قطارهای امید گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهند بود. از جمله امکاناتی که این قطار برای مسافران تدارک دیده است، می‌توان به کتابخانه، سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و کوپه‌های عایق صدا و دما اشاره کرد. به‌علاوه، در هر کوپه پریز برق 220 ولت وجود دارد و با میان وعده رایگان از مسافران پذیرایی می‌شود.

بلیط قطار کرخه مشهد اهواز

قطار کرخه که در گذشته پرستو نام داشت، یکی از بهترین قطارهای 4 تخته برای طی‌کردن مسیر مشهد اهواز است. در این قطار 4 ستاره، با تنقلات و وعده‌های غذایی از مسافران پذیرایی می‌شود. همچنین، در هر کوپه از همان ابتدای مسیر آب معدنی توزیع می‌شود و برای استراحت، پتو و بالش مسافرتی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. در تمام کوپه‌ها، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق قرار دارد نیز و در صورتی که مسافر کم‌توان به همراه داشته باشید می‌توانید ویلچر درخواست کنید.

قطار مشهد اهواز از کدام شهرها عبور می کند؟

فاصله بین مشهد تا اهواز، تقریبا در عرض 28 ساعت پیموده می‌شود و طی این مدت، مسافران از شهرهایی مثل اندیمشک، اراک، تهران، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار و .... عبور خواهند کرد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره توقف قطارها در ایستگاه‌های مختلف، می‌توانید با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار مشهد اهواز

هر یک از شرکت‌های ریلی، مقررات متفاوتی را درباره استرداد، پرداخت خسارت و... وضع کرده‌اند که تمامی آن‌ها هنگام خرید بلیط قطار مشهد اهواز در اختیارتان قرار می‌گیرد. حتما در زمان خرید بلیط قطار این قوانین را با دقت مطالعه کرده و سپس جهت خرید بلیط اقدام کنید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار مشهد اهواز را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به اهواز داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.