header

راهکارهای سازمانی

ما برنامه‌ریزی سفر را برای سازمان‌ها آسان می‌کنیم!

چرا فلای‌تودی؟

اگر سفر بخش مهمی از سازمان شما محسوب می‌شود، برنامه‌ریزی آن را به ما بسپارید. ارائه جامع‌ترین خدمات سفرهای کاری در زمینه خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و... با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت تخصص ماست

service-icon

قابلیت رزرو رایگان

استراتژی فروش و قیمت گذاری

service-icon

ثبت دامین اختصاصی

استراتژی فروش و قیمت گذاری

service-icon

پشتیبانی 24 ساعته

راهنمای سفر شما هستیم

ویژه هر کسب و کار، امتیازات ویژه و منحصر بفردی را ارائه می‌دهیم!

در این راستا، فلای‌تودی سه طرح ویژه به همراه امتیازات و خدمات انحصاری متناسب با نیاز هر سازمان در نظر گرفته است.

plan type

طرح پایه

این طرح، راهکاری ساده برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سازمان و ایجاد ارزش افزوده است. تسهیل خدمات گردشگری و سفر برای سازمان‌ها در جهت صرفه‌جویی در هزینه و مدیریت منابع انسانی از ویژگی‌های این طرح محسوب می‌شود. شما فقط کافیست روی خدمت‌رسانی بهتر به مشتریانتان تمرکز کنید. بهینه‌سازی و حفاظت از سیستم بر عهده ماست!

plan type

طرح اختصاصی

سریعترین مسیر را برای ایجاد و پیشرفت کسب و کار خود در بازار هدف و حداکثرسازی فروش خدمات طی کنید. بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی به وب‌سایت سازمان با برند و دامین از پیش ساخته شده، که به طور مداوم در حال بهینه‌سازی است، دسترسی داشته باشید. این وب سایت تمامی امکانات مورد نیاز برای به حداکثر رساندن فروش را در اختیارتان قرار می‌دهد.

plan type

وب سرویس

استفاده از یک وب سرویس سریع و جامع، راهکاری ساده برای دسترسی به بانک اطلاعاتی خدمات سفر و گردشگری است. از طریق وب سرویس جامع فلای‌تودی امکان دسترسی کاملا آنلاین و همه‌جانبه به خدمات گردشگری (به صورت کامل یا سفارشی) وجود دارد تا مشتری به سادگی و با چند کلیک بتواند به نتایج مورد انتظار خود برسد.

ما نیاز سازمان شما را می‌دانیم!

با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، کنار شما هستیم تا سازمان خود را رشد دهید.
با توجه به گسترش روزافزون خدمات آنلاین جهت تسهیل در ارائه امور مسافرتی و گردشگری، فلای‌تودی این امکان را به شما می‌دهد تا با صرفه‌جویی، هزینه‌های سازمانی را مدیریت کنید. به راحتی به پروازهای چارتری و سیستمی و هتل‌های سراسر دنیا دسترسی داشته باشید و با چند کلیک ساده امکان انتخاب و مقایسه قیمت به صورت آنلاین برای شما فراهم شده است. ما در کنار شما هستیم تا پاسخگوی هرگونه مشکل فنی و تخصصی برای سازمان و مشتریان شما از هرکجای جهان باشیم.

organization card

فرم درخواست طرح سازمانی فلای‌تودی

فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند

یا با شماره‌ تماس 021-42405050 به طور مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.