• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Mashhad-City

سفر به مشهد

مشهد مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پرجمعیت ایران است. شهرت شهر مشهد بیشتر به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) است. در فصول مختلف سال نه تنها مردم بسیاری از اقصی نقاط کشور به مشهد می‌آیند، بلکه بسیاری از شیعیان جهان نیز برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و یا مقاصد گردشگری به این شهر سفر می‌کنند. به همین دلیل فرودگاه مشهد یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما مشهد به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران مشهد از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما تا مشهد به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد است.

بهترین زمان سفر به مشهد

مشهد همانند دیگر شهرهای شمال شرقی ایران آب و هوای استپ دارد. تابستان‌های مشهد گرم و زمستان‌های آن سرد است. به همین دلیل بهترین فصل سفر به مشهد از نظر آب و هوا، فصل بهار است. هوای مشهد در فصل بهار مطبوع و دلپذیر است. همچنین از نظر مناسبت‌های خاص شهر مشهد در سالروز ولادت و شهادت امام رضا (ع)، ماه رمضان و ایام محرم با بیشترین حجم گردشگر مواجه می‌شود. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به مشهد مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما مشهد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد فصل پاییز و زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد محبوب‌ترین بلیط هواپیما به مشهد در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران مشهد را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت می‌توانید پرواز تهران مشهد را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران مشهد، پرواز چارتر تهران مشهد و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و بلیط هواپیما ارزان تهران مشهد دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران مشهد به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران مشهد را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران مشهد بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران مشهد هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
از محبوب ترین پروازهای مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پرواز اهواز مشهد ایران ایر تور
  پرواز اهواز مشهد آتا
  پرواز اهواز مشهد زاگرس
  پرواز اهواز مشهد آسمان
  پرواز شیراز مشهد ایران ایر تور
  پرواز شیراز مشهد آتا
  پرواز تبریز مشهد ایران ایر تور
  پرواز تبریز مشهد آتا
  پرواز اصفهان مشهد ایران ایر
  پرواز اصفهان مشهد ایران ایر تور
  پرواز بوشهر مشهد ایران ایر تور
  پرواز رشت مشهد ایران ایر تور
  پرواز آبادان مشهد ایران ایر
  پرواز آبادان مشهد ایران ایر تور
  پرواز آبادان مشهد آسمان
  پرواز آبادان مشهد آتا
  پرواز آبادان مشهد زاگرس
  پرواز کیش مشهد ایران ایر تور
  پرواز زنجان مشهد ایران ایر تور
  پرواز بوشهر مشهد ایران ایر تور
  پرواز یزد مشهد آسمان
  پرواز نوشهر مشهد آسمان
  پرواز زاهدان مشهد آسمان
  پرواز ساری مشهد آسمان
  پرواز ساری مشهد ایران ایر
  پرواز ایلام مشهد آسمان
  پرواز گرگان مشهد ایران ایر
  پرواز بیرجند مشهد ایران ایر
  پرواز چابهار مشهد زاگرس

همچنین مسافران می‌توانند بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی تابان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی آتا، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی قشم ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی کیش ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی کاسپین، پرواز مشهد تهران هواپیمایی ساها، پرواز مشهد تهران هواپیمایی وارش و بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

  فاصله هوایی تهران تا مشهد

مسیر هوایی تهران مشهد 753 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران مشهد و بالعکس

طول مدت پرواز تهران مشهد به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران مشهد

پروازهای تهران مشهد تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما مشهد

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای مشهد اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه مشهد یا بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مشهد برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز مشهد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مشهد از ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط مشهد را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ مشهد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مشهد از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های مشهد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مشهد عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌ نژاد مشهد (MHD)

  بلیط ارزان هواپیما مشهد

برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر مشهد

در میان پروازهای چارتر مشهد ، بلیط چارتری تهران مشهد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود.

برای خرید بلیط هواپیما چارتر تهران مشهد در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر هواپیما مشهد تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای مشهد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتر هواپیما تهران مشهد و یا بلیط چارتر مشهد تهران موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر مشهد، می‌توانید به بلیط چارتر تهران به مشهد و پرواز چارتر مشهد به تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین چارتر تهران مشهد نمایید.

  بلیط لحظه آخری مشهد

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران مشهد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران مشهد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد با قیمت بلیط سیستمی مشهد خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مشهد را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما مشهد ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما مشهد از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز مشهد از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما مشهد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به مشهد به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران مشهد از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط مشهد دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما مشهد را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط مشهد در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما مشهد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما مشهد را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

راهنمای مختصر سفر به مشهد

جا‌‌های دیدنی مشهد

  پارک ملت
  پارک جنگلی وکیل آباد
  بقعه خواجه ربیع
  آرامگاه امام محمد غزالی
  مسجد گوهرشاد
  دهکده ییلاقی شاندیز
  حمام مهدی قلی بیک
  گنبد هارونیه و سبز
  چالیدره
  تفرجگاه کوه سنگی
  آبشار اخلومد
  طرقبه
  شاندیز
  بند گلستان
  زشک
  سد کارده

غذاهای مشهد

  دیگچه مشهدی
  شیشلیک مشهد
  اشکنه قوروت
  شله مشهدی
  آش ماستی
  یتیمچه مشهدی
  چنگالی
  پلو مخلوط
  آش لخشک
  کوکو شیرین
  آش کوفته قلقلی
  رشته پلو مشهدی
  خورش ریواس

شیرینی‌های مشهد

  شکلات سنگی مشهد
  چنگالی مشهد
  رنگینک مشهد

رستوران‌های مشهد

  رستوران پسران کریم مشهد
  رستوران معین درباری مشهد
  رستوران معلق مشهد
  رستوران باغ زیتون 2 مشهد
  رستوران مهستان شاندیز مشهد
  رستوران سدروس مشهد
  رستوران بابا قدرت مشهد
  چلوکبابی امید مشهد
  رستوران نسیم لبنان مشهد
  رستوران گیاهی خانه مشهد
  چلوکبابی امید مشهد

صنایع دستی و سوغاتی های مشهد

  انواع نبات زعفرانی، سفید و زرد
  عطریات مشهد
  گلاب مشهد
  پوستین دوزی
  سنگ تراشی و هرکار تراشی
  فرش مشهد
  سماور سازی
  فیروزه تراشی
  ترمه بافی

مراکز خرید مشهد

  بازار امام رضا (ع) مشهد
  مرکز خرید پروما مشهد
  بازار بزرگ مرکزی مشهد
  مرکز تجاری شرق زیست مشهد
  مجتمع تجاری الماس شرق مشهد
  مشهد مال
  مرکز خرید فردوسی مشهد
  بازار عباس قلی خان مشهد
  مجتمع تجاری مروارید شرق مشهد
  بازار طلافروشان مشهد
  برج آلتون مشهد
  بلوار سجاد مشهد

همین حالا بلیط پرواز مشهد را از فلای‌تودی خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به مشهد ببندید.