فرصت های شغلی

با فلای‌تودی چالش های جدید تجربه کنید

فلای‌تودی در راستای توسعه چشمگیر صنعت گردشگری در زمینه ارائه خدمات آنلاین، سرویس‌های متعددی را در سطح استانداردهای بین المللی در اختیار کاربران خود قرار داده است. دسترسی به بیش از 900 ایرلاین و بیش از 1.5 میلیون هتل در سراسر دنیا، فلای‌تودیی را به یکی از قوی‌ترین پلتفرم‌های فروش بلیط و رزرو هتل در ایران تبدیل کرده است که سطح پوشش دهی خدمات سفر آن با سایت‌های معتبر بین‌المللی همچون بوکینگ قابل مقایسه است. از این رو، همکاری در مجموعه فلای‌تودی ، فرصت مغتنمی است که پیش روی کارجویان مستعد و خبره قرار گرفته است.

چرا با فلای‌تودی همکاری کنید؟

ما در فلای‌تودی به دنبال چالش‌های هیجان‌انگیز هستیم و تمام تلاشمان را برای پیشرفت یکدیگر به کار می‌گیریم. شما برای ما ارزشمندید، چراکه ایده‌ها و پیشنهاداتتان به توسعه فلای‌تودی کمک می‌کند؛ پس با خاطری آسوده می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما در فلای‌تودی محیطی امن، آرام و مدرن را برای شما آماده کرده‌ایم و مزایای دیگری را هم در نظر گرفته‌ایم؛ از جمله:

اعطای تسهیلات و وام برای کارکنان

بیمه تکمیلی رایگان

تجربه‌های جدید و آموزش‌های مختلف

اختصاص بودجه آموزشی برای توسعه فردی

سفر رایگان

پاداش عملکردی

هدایای مناسبتی

امریه سربازی

مشاهده موقعیت های شغلی

موقعیت شغلی موردنظرتان را پیدا نکردید؟

ما همیشه به دنبال افراد توانمند، خلاق و پرانرژی برای گسترش مجموعه فلای‌تودی هستیم. اگر علاقه‌مند به هم‌مسیری با فلای‌تودی هستید، رزومه خود را برای ما بفرستید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن رزومه شما را بررسی می‌کنند و در صورت هم‌سو بودن مهارت‌هایتان با نیازمندی‌های ما، با شما تماس می‌گیرند.