get-app

کلاس جهانی سفر در اپلیکیشن فلای‌تودی!

با اپلیکیشن فلای‌تودی، تمام خدماتی که در سفر نیاز دارید را یکجا کنار هم ببینید. با دانلود و نصب اپلیکیشن فلای‌تودی می‌توانید به تمامی هتل‌ها و پروازهای داخلی و خارجی، بیمه مسافرتی، بلیط قطار و کی‌کجا دسترسی داشته باشید و به‌موقع از تخفیف خدمات سفر مطلع شوید. کافی است اپ فلای‌تودی را دانلود و نصب کنید تا تجربه‌ای متفاوت از کلاس جهانی سفر را برای خود رقم بزنید.

آغاز سفر با اپلیکیشن فلای‌تودی

رزرو هتل

رزرو ارزانترین هتل‌های داخلی و خارجی در 1.5 میلیون نقطه در جهان

بلیط هواپیما

900 خط هوایی در جهان برای خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی

بلیط قطار

خرید ارزانترین بلیط قطار در تمامی مسیرهای ریلی کشور

کی‌کجا

مشاهده ارزانترین بلیط هواپیما به تمامی مقاصد داخلی و خارجی

فلای‌تودی بهترین اپلیکیشن رزرو هتل را در اختیار شما گذاشته است. با نصب این اپلیکیشن می‌توانید به‌سادگی و حتی در رختخواب خود، هتل موردنظرتان را در سراسر جهان با ارزانترین قیمت رزرو کنید. با اپلیکیشن سفر  فلای‌تودی  همچنین می‌توانید خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بیمه مسافرتی را نیز انجام دهید و تجربه متفاوتی از سفر داشته باشید.

اپلیکیشن فلای‌تودی را نصب کن و بدون خرید، 200 امتیاز رایگان بگیر!

به محض اینکه اپ فلای‌تودی را دانلود و نصب کرده و وارد برنامه شوید، بدون نیاز به خرید بلیط یا رزرو هتل، 200 امتیاز باشگاه مشتریان به حساب شما واریز می‌شود. با استفاده از این امتیاز می‌توانید از تخفیف خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای استفاده از امتیاز نصب اپلیکیشن فلای‌تودی، کافی است پس از ورود به اپ، روی گزینه باشگاه مشتریان در قسمت سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده تا هم امتیاز و هم تخفیفی که روی خرید بلیط و رزرو هتل دریافت کرده‌اید، را مشاهده کنید.

با اپلیکیشن فلای‌تودی، سفر آسانتر می‌شود!

نرم افزارها این روزها به بخش جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده‌اند. پیشرفت دنیای دیجیتال و ظهور انواع اپلیکیشن‌های کاربردی باعث شده تا بسیاری از فعالیت‌های روزمره ما به سرعت و به راحتی با همین ابزارها انجام شود. از اپلیکیشن پرداخت‌های بانکی و قبوض گرفته تا نرم افزارهای آنلاین درخواست خودرو و بسیاری اپ‌های کاربردی دیگر که برطرف‌کننده نیاز ما هستند و زندگی امروزه بدون آنها مختل می‌شود. در این بین صنعت گردشگری هم با سرعت تمام وارد دنیای دیجیتال شده و دیگر نه تنها نیازی به حضور فیزیکی در آژانس‌های مسافرتی ندارید، بلکه می‌توانید در هر لحظه‌ای از شبانه‌روز به راحتی خرید بلیط و رزرو هتل خود را به هر مقصدی با اپ فلای‌تودی انجام دهید.

دریافت دوبرابر امتیاز بیشتر با خرید از اپلیکیشن فلای‌تودی

با خرید هر یک از خدمات سفر از فلای‌تودی شامل بلیط هواپیما، بلیط قطار، هتل، تور و ... در باشگاه مشتریان امتیاز کسب کنید. به ازای هر 100 هزار تومان خرید از سایت فلای‌تودی یک امتیاز در باشگاه مشتریان برای شما درنظر گرفته خواهد شد و با خرید از اپلیکیشن فلای‌تودی به ازای هر 100 هزار تومان خرید دو امتیاز دریافت می‌کنید.