• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به tehran-iran

سفر به تهران

تهران بزرگترین شهر، پایتخت و قلب تپنده ایران، دومین شهر بزرگ آسیای غربی و سومین شهر بزرگ خاورمیانه است. تهران در سال 1165 هجری شمسی به عنوان سی و دومین پایتخت ایران انتخاب شد. این شهر ترکیبی از ساختار سنتی و مدرن است. تهران را در گذشته با نام ری می‌شناختند که در حال حاضر در جنوب تهران قرار دارد. در ابتدا، در زمان کریمخان زند تهران برای مدت کوتاهی پایتخت بود، اما پس از آن به شیراز منتقل شد. در زمان آقا محمد خان قاجار تهران به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد و تا به امروز با همین عنوان به رشد و توسعه خود ادامه داده است. تهران مرکز اصلی تمامی نهاد‌ها و وزارتخانه‌ها و مراکز علمی در ایران است.
تهران بر خلاف ظاهر شلوغ و پرهیاهویی که دارد، بسیار مناسب گردشگری است و پس از گشت و گذار در این شهر متوجه می‌شوید که برای بازدید از زیبایی‌های شهر تهران با کمبود وقت مواجه خواهید شد. علاوه بر بازدید از کاخ‌ها، گالری‌ها و موزه‌های تهران می‌توانید از خوردن غذا در انواع رستوران‌های لوکس تهران و یا رستوران‌های سنتی تهران، خرید در مراکز خرید مدرن تهران و یا بازار بزرگ تهران، بودن در جمع جوانان تهرانی که بیشتر در پارک‌های معروف تهران و کافی شاپ‌های تهران دور هم جمع می‌شوند، لذت ببرید. خوشبختانه کلان شهری مانند تهران تمامی امکانات را در اختیار دارد و برای سفر به این شهر از شهرهای دیگر با مشکلی مواجه نخواهید شد. می‌توانید از شهر محل زندگیتان با ماشین، قطار، اتوبوس و یا حتی هواپیما، خودتان را به تهران برسانید. بسیاری از شهرهای بزرگ و اصلی ایران پروازهای منظمی به تهران دارند و پروازهایی مانند پرواز مشهد تهران، پرواز شیراز تهران، پرواز اصفهان تهران، پرواز تبریز تهران، پرواز کیش تهران و پرواز یزد تهران در طول روز چندین بار از این شهرها به مقصد تهران و بالعکس انجام می‌شوند.

آب و هوای تهران

تهران آب و هوای قاره‌ای نیمه خشک دارد. البته جغرافیای تهران بسیار در شرایط آب و هوایی آن موثر است. بخش شمالی آن به رشته کوه‌های البرز و بخش جنوبی آن به ناحیه کویری منتهی می‌شود، بنابراین آب و هوای تهران از شمال تا جنوب متفاوت است. به دلیل تفاوت ارتفاع زیاد در این شهر هوای مناطق شمالی تهران که ارتفاع زیادی دارند نسبت به مناطق جنوبی آن که سطحی صاف دارند همیشه 2 الی 3 درجه خنک‌تر است. به طور کلی هوای تهران در فصل بهار و پاییز معتدل، در فصل تابستان خشک و در فصل زمستان سرد و مرطوب است.

جاهای دیدنی تهران

اگرچه تهران به عنوان شهری تاریخی شناخته نمی‌شود، اما موقعیت آن باعث شده است تا جاذبه‌های بسیاری برای گردشگری داشته باشد. کوه‌های قدیمی، مساجد پر زرق و برق، عمارت‌های مجلل، پارک‌های بزرگ، موزه‌های بسیار و ساختمان‌های مدرن آن، تهران را به شهری ارزشمند برای گردشگری تبدیل کرده‌اند. در ادامه تعدادی از معروف‌ترین جاهای دیدنی تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

  کاخ موزه گلستان
  کاخ موزه سعدآباد
  کاخ موزه نیاوران
  عمارت مسعودیه
  میدان آزادی
  برج میلاد
  بام تهران
  امامزاده صالح
  پل طبیعت
  باغ موزه نگارستان
  موزه شمس العماره
  بازار بزرگ تهران
  مدرسه دارالفنون
  باغ موزه هنر ایرانی
  موزه آبگینه
  موزه سینما
  موزه هنرهای معاصر
  موزه تماشاگه زمان
  موزه ملی ایران
  پارک طالقانی
  پارک شهر
  پارک آب و آتش
  پارک ژوراسیک تهران
  دریاچه مصنوعی خلیج فارس
  گنبد مینا
  تئاتر شهر
  آبشار سنگان

بلیط هواپیما به مقصد تهران

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد تهران به طور مثال رزرو بلیط هواپیما مشهد تهران، رزرو بلیط هواپیما شیراز تهران و رزرو بلیط هواپیما کیش تهران پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید.
با توجه به مرکزیت شهر تهران و با در نظر گرفتن اینکه تهران پایتخت ایران و مرکز سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن است روزانه پروازهای زیادی از سراسر کشور به مقصد تهران انجام می‌شود. در حال حاضر هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی نفت، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی کیش ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران مشغول فعالیت هستند. از پروازهایی که به مقصد تهران انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مشهد تهران ماهان
  پرواز مشهد تهران ایران ایر
  پرواز مشهد تهران ایران ایر تور
  پرواز مشهد تهران آسمان
  پرواز مشهد تهران تابان
  پرواز مشهد تهران آتا
  پرواز مشهد تهران قشم ایر
  پرواز مشهد تهران کیش ایر
  پرواز مشهد تهران زاگرس
  پرواز کیش تهران ماهان
  پرواز کیش تهران ایران ایر
  پرواز کیش تهران ایران ایر تور
  پرواز کیش تهران کیش ایر
  پرواز کیش تهران زاگرس
  پرواز کیش تهران آسمان
  پرواز شیراز تهران ماهان
  پرواز شیراز تهران قشم ایر
  پرواز شیراز تهران زاگرس
  پرواز تبریز تهران ماهان
  پرواز تبریز تهران ایران ایر
  پرواز تبریز تهران ایران ایر تور
  پرواز تبریز تهران آسمان
  پرواز تبریز تهران آتا
  پرواز تبریز تهران کاسپین
  پرواز تبریز تهران قشم ایر
  پرواز اهواز تهران ماهان
  پرواز اهواز تهران ایران ایر
  پرواز اهواز تهران ایران ایر تور
  پرواز اهواز تهران آسمان
  پرواز اهواز تهران آتا
  پرواز اهواز تهران کاسپین
  پرواز اهواز تهران نفت
  پرواز اهواز تهران قشم ایر
  پرواز اهواز تهران کیش ایر
  پرواز اهواز تهران زاگرس
  پرواز اصفهان تهران ماهان
  پرواز اصفهان اهواز ایران ایر
  پرواز اصفهان تهران کاسپین
  پرواز اصفهان تهران قشم ایر
  پرواز ارومیه تهران آسمان
  پرواز ارومیه تهران آتا
  پرواز ارومیه تهران ایران ایر
  پرواز ارومیه تهران قشم ایر
  پرواز زاهدان تهران ماهان
  پرواز زاهدان تهران ایران ایر تور
  پرواز زاهدان تهران آسمان
  پرواز زاهدان تهران ایران ایر
  پرواز زاهدان تهران قشم ایر
  پرواز زاهدان تهران زاگرس
  پرواز بندرعباس تهران ماهان
  پرواز بندرعباس تهران ایران ایر تور
  پرواز بندرعباس تهران آسمان
  پرواز بندرعباس تهران کاسپین
  پرواز بندرعباس تهران قشم ایر
  پرواز بندرعباس تهران زاگرس
  پرواز آبادان تهران ایران ایر
  پرواز آبادان تهران ایران ایر تور
  پرواز آبادان تهران آسمان
  پرواز آبادان تهران قشم ایر
  پرواز آبادان تهران کیش ایر
  پرواز آبادان تهران زاگرس
  پرواز یزد تهران آسمان
  پرواز یزد تهران ایران ایر
  پرواز یزد تهران کاسپین
  پرواز یزد تهران نفت
  پرواز یزد تهران زاگرس
  پرواز بوشهر تهران آسمان
  پرواز بوشهر تهران ایران ایر
  پرواز بوشهر تهران قشم ایر
  پرواز بوشهر تهران زاگرس
  پرواز اردبیل تهران آسمان
  پرواز اردبیل تهران ایران ایر
  پرواز اردبیل تهران کیش ایر
  پرواز قشم تهران ایران ایر
  پرواز رشت تهران ایران ایر
  پرواز رشت تهران آسمان
  پرواز ایلام تهران ماهان
  پرواز ایلام تهران ایران ایر
  پرواز گرگان تهران ایران ایر
  پرواز بیرجند تهران ماهان
  پرواز کرمانشاه تهران ایران ایر
  پرواز سبزوار تهران ماهان
  پرواز نوشهر تهران ایران ایر
  پرواز خوی تهران ایران ایر
  پرواز رامسر تهران ایران ایر
  پرواز ساری تهران ایران ایر
  پرواز دزفول تهران ایران ایر
  پرواز بندر لنگه تهران ایران ایر
  پرواز چابهار تهران ایران ایر
  پرواز خرم آباد تهران ماهان
  پرواز لار تهران ایران ایر
  پرواز سنندج تهران ایران ایر
  پرواز جهرم تهران ایران ایر
  پرواز عسلویه تهران ماهان
  پرواز کرمان تهران ماهان
  پرواز زابل تهران ماهان
  پرواز بم تهران ماهان
  پرواز رفسنجان تهران ماهان
  پرواز سیرجان تهران ماهان
  پرواز خارک تهران ماهان
  پرواز شهرکرد تهران ماهان
  پرواز طبس تهران ماهان
  پرواز جیرفت تهران ماهان
  پرواز گچساران تهران ماهان

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران

  جستجوی بلیط هواپیما تهران

ابتدا از برنامه پروازهای تهران اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پروازهای تهران

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای تهران به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های تهران

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای تهران که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای تهران عبارتند از :

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی
فرودگاه مهرآباد

  بلیط ارزان تهران

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز داخلی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر تهران

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری تهران

در پرواز لحظه آخری تهران همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی تهران در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری تهران هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری تهران نیز همانند بلیط سیستمی تهران است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به تهران را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران تهران انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران تهران موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران تهران به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری تهران با قیمت بلیط سیستمی تهران خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تهران دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تهران خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران تهران را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران در فلای تودی

  بلیط ارزان هواپیما تهران

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تهران به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین‌های ایرانی که بالغ بر 18 ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تبریز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر تهران را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط تهران با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

غذاهای تهران

وجود اقوام مختلف ایرانی در تهران و مهاجرپذیری بسیار بالای این شهر ترکیب فرهنگی متفاوتی را در تهران به وجود آورده است، به طوریکه سخن گفتن از غذاهای محلی این شهر را کمی دشوار می‌کند. با این حال تعدادی از اصیل‌ترین غذاهای تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

  سرگنجشکی
  دمی بلغور جو
  اشکنه اسفناج
  آش شله قلمکار
  والک پلو
  ته چین فیروزکوه
  دمپختک

شیرینی فروشی‌های تهران

شیرینی‌فروشی‌ها و کافه قنادی‌های تهران هر روز با استقبال زیادی از طرف مردم مواجه می‌شوند. بسیاری از گردشگران نیز ترجیح می‌دهند بخش عظیمی از هزینه‌های خود را به چشیدن طعم غذاها و شیرینی‌های آن شهر اختصاص دهند. شیرینی فروشی‌های معروف و قدیمی تهران نیز هر روز با حجم عظیمی از دوستداران کیک و شیرینی مواجه می‌شوند. اگر شما هم در سفر به تهران قصد دارید حداقل به یکی از این شیرینی فروشی ها سر بزنید در ادامه تعدادی از بهترین شیرینی فروشی‌های تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

  شیرینی فروشی سولدوش
  شیرینی فرانسه
  کافه قنادی لرد
  شیرینی VIP سورینت
  شیرینی دانمارکی
  قنادی ناتلی
  شیرینی بی بی
  قنادی لادن
  شیرینی کوک
  شیرینی هانس
  قنادی صاحبقرانیه
  شیرینی اکلر
  شیرینی الف

رستوران‌های تهران

در تهران تا چشم کار می‌کند فست فود و رستوران وجود دارد، به همین دلیل انتخاب یک رستوران خوب در تهران کار سختی خواهد بود. می‌توانید در یکی از لوکس‌ترین رستوران‌های تهران و یا در یکی از رستوران‌های سنتی تهران غذا بخورید اما چیزی که در این میان بیشتر از همه اهمیت دارد کیفیت غذا و خدماتی است که آن رستوران ارائه می‌دهد و همین باعث محبوبیت آن رستوران می‌شود، پس باید برای صرف غذا به یکی از بهترین رستوران‌های تهران بروید که قبلا غذاها و خدمات آن رضایت مشتریان را جلب کرده است. در ادامه تعدادی از معروف‌ترین رستوران‌های تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

  رستوران نایب تهران
  رستوران مسلم
  رستوران ایتالیایی سنسو تهران
  رستوران اس پی یو
  رستوران راه چوبی تهران
  رستوران مرشد نیاوران
  رستوران لوکس طلایی
  رستوران نارنجستان
  رستوران کباب شمرون
  رستوران حس توران
  رستوران مستوران
  رستوران های زنجیره ای باروژ
  رستوران گردان برج میلاد
  رستوران گیلانه

صنایع دستی و سوغاتی تهران

تهران صنایع دستی خاصی ندارد و بیشتر صنایع دستی آن از شهرهای دیگر و همراه مهاجران به این شهر وارد شده‌اند. البته هنری مانند نقاشی روی چرم هم یادگار دوران قاجار است که جزو صنایع دستی تهران است و بسیار برای سوغاتی مناسب است. از میان صنایع دستی و سوغاتی‌های تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  قلم زنی
  خاتم کاری
  شیشه گری
  نقاشی روی شیشه
  زیلو بافی
  نقاشی روی چرم
  قالی بافی
  سفالگری
  جاجیم های فیروز کوه
  نان سنتی گلاج فیروزکوه
  کشمش شهریار
  سوهان ری
  تابلو فرش

مراکز خرید تهران

بدون شک یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری از گردشگران را به تهران می‌کشاند، خرید در این شهر است. فراوانی پاساژها و مراکز خرید تهران با اجناس، کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوع مهم‌ترین دلیل بسیاری از گردشگران برای خرید در تهران است. اگر شما نیز قصد سفر به تهران را دارید تعدادی از بهترین مراکز خرید تهران را در ادامه به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  مرکز خرید پالادیوم
  مرکز خرید تیراژه
  مرکز خرید میلاد نور
  مجتمع تجاری سام سنتر
  مرکز خرید تندیس
  مجتمع تجاری کوروش
  دپارتمان استور روشا
  مگا مال
  مرکز خرید مدرن الهیه
  بازار بزرگ تهران
  مرکز خرید ونک
  مرکز خرید میرداماد
  مرکز خرید ارگ
  مرکز خرید بام لند
  سانا سنتر

همین حالا بلیط پرواز به تهران را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به تهران ببندید.