not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
 قطار پارس لاریم

معرفی قطار پارس لاریم

یکی از راه‌های ارزان و سریع برای سفر، انتخاب قطار است، چرا که به شما امکان می‌دهد با دوستان یا اعضای خانواده در یک کوپه بنشینید و مسیر رسیدن به مقصد را راحت‌تر طی کنید. در مسیرهای مختلف، قطارهای متعددی فعال هستند که قطار پارس لاریم یکی از به‌صرفه‌ترین آنهاست.
شرکت حمل و نقل ریلی پارس لاریم، یکی از پیشگامان بخش خصوصی صنعت حمل و نقل ریلی ایران محسوب می‌شود که قطارهای چهار ستاره خود را با  رعایت استانداردهای بین‌المللی وارد خطوط مختلف کرده است. این شرکت با ارائه خدماتی باکیفیت و قطارهایی با طراحی لوکس، آرامش خاطر را برای مسافران خود رقم می‌زند. چنانچه قصد دارید با قطارهای پارس لاریم سفر کنید، بلیط قطار را در همین صفحه خریداری کنید.

خرید بلیط قطار پارس لاریم

وب‌سایت فلای تودی به‌عنوان مرجع ارزان‌ترین قیمت‌ بلیط‌، با ارائه تمامی بلیط‌های قطار پارس لاریم، خرید بلیط قطار را برای کاربران راحت‌ کرده است. با استفاده از این سایت نیازی به انجام مراحل پیچیده و سخت نیست و می‌توانید در کمترین زمان، بلیط‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه و در کمترین زمان خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار پارس لاریم

قیمت بلیط قطار پارس لاریم بسته به اینکه شما بلیط عادی یا VIP تهیه کنید، متفاوت است. البته به جز این مورد، ویژگی‌های دیگری همچون نوع کلاس قطار، خدمات، فاصله مبدا و مقصد نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود.
اگر هنگام خرید بلیط قطار های پارس لاریم گزینه «کوپه دربست» را انتخاب کنید، قیمت بلیط شما 20 درصد ارزان‌تر از حالتی که 4 بلیط جداگانه خریداری کنید، محاسبه می‌شود. البته ممکن است در چنین حالتی پذیرایی قطار به شما تعلق پیدا نکند.
در حالتی که برای کودکان و نوجوانان بلیط بخرید، هزینه رزرو بلیط قطار پارس لاریم به‌صورت نیم‌بها حساب شده و با پرداخت نصف قیمت بلیط بزرگسال می‌توانید فرزندانتان را با خودتان ببرید. همچنین قیمت بلیط نوزادان نیز 10 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار پارس لاریم در فلای تودی

شما می‌توانید فرایند خرید اینترنتی قطار پارس لاریم را از همین صفحه انجام دهید. همچنین اگر قصد خرید بلیط قطار به مقصدی دیگر را دارید، با انتخاب گزینه قطار از بخش نوار ابزار در صفحه اول سایت فلای تودی، می‌توانید مسیر جدید را مشخص کنید. سپس با واردکردن نوع بلیط (یک‌طرفه یا رفت و برگشت)، تاریخ سفر و تعداد مسافران و کلیک روی گزینه جستجو، فهرست قطارهای موجود در مسیر انتخابی را مشاهده کنید.
با کمک فیلترهای جستجو می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر بلیط قطار پارس لاریم را پیدا کنید. بعد از آن، با انتخاب نوع قطار و ساعت حرکت، به صفحه خرید بلیط منتقل می‌شوید. اطلاعات مسافران را وارد کنید و به صفحه پرداخت بروید. بعد از انجام عملیات بانکی موفق، بلیط شما صادر و از طریق پیامک یا ایمیل برایتان ارسال می‌شود. درصورت نیاز به راهنمایی، می‌توانید با شماره تلفن قطار پارس لاریم تماس بگیرید یا سوالات خود را از پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی بپرسید.

نکاتی درباره بلیط قطارهای پارس لاریم

•    برای کنسل کردن بلیط قطار پارس لاریم می‌توانید از سایت فلای تودی و به صورت آنلاین اقدام کنید.
•    با فعال‌سازی گزینه «هشدار قیمت» در قسمت رزرو بلیط قطار می‌توانید بلیط لحظه آخری قطار پارس لاریم را پیدا و خریداری کنید.
•    پیش فروش بلیط قطار پارس لاریم از سایت فلای تودی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.
•    اگر می‌خواهید با قطار، خودرو حمل کنید باید در همان مرحله اول جستجو، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب سپس بلیط حمل خودرو با قطار پارس لاریم را خریداری نمایید. 
•    با انتخاب گزینه «کوپه دربست می‌خواهم»، تمام صندلی‌های کوپه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
•    توجه داشته باشید که قیمت بلیط قطار پارس لاریم متناسب با نوع و کلاس قطار متفاوت خواهد بود.

امکانات و خدمات قطار پارس لاریم

واگن های پارس لاریم از نسل قطارهای جدید ناوگان حمل و نقل ریلی کشور هستند که تجهیزات کاملی دارند. تمامی کوپه‌های قطار پارس لاریم مجهز به نمایشگر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، کتابخانه، بسته‌های بهداشتی خواب، سرویس پذیرایی و روزنامه هستند.
همچنین ظرفیت چهار نفر دارد و صندلی‌های آن ارگونومیک با قابلیت تبدیل شدن به تخت‌خواب هستند. چراغ مطالعه، چراغ خواب در کنار درب  خروجی و220 ولت نیز از دیگر امکانات داخل هر کوپه از قطارهای پار لاریم است تا مسافران بتوانند سفری راحت داشته باشند.

پرترددترین مسیرهای قطار پارس لاریم

•    بلیط قطار تهران مشهد
•    بلیط قطار مشهد تهران 
•    بلیط قطار تهران ورامین
•    بلیط قطار ورامین تهران 
•    بلیط قطار تهران سمنان
•    بلیط قطار سمنان تهران 
•    بلیط قطار تهران شاهرود
•    بلیط قطار شاهرود تهران 
•    بلیط قطار تهران نقاب
•    بلیط قطار نقاب تهران 
•    بلیط قطار تهران نیشابور
•    بلیط قطار نیشابور تهران 

مسیرهای ریلی مهم در فلای تودی

  بلیط قطار قم تهران
  بلیط قطار تهران قم
  بلیط قطار اهواز تهران

جهت خرید بلیط قطارهای پارس لاریم در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار پارس لاریم را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول بلیط قطار پارس لاریم

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.