not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
 قطار سریع السیر

معرفی قطار سریع السیر

قطار سریع السیر همانطور که از نامش مشخص است، سریع‌تر از قطارهای عادی مسافران را به مقصد می‌رساند. به همین دلیل بلیط قطار سریع السیر در میان مسافران از محبوبیت بالایی برخوردار است. هنگام خرید بلیط قطار سریع السیر توجه داشته باشید که قطارهای سریع‌ السیر عموما سالنی هستند و کوپه ندارند. 
این قطارها، معمولا توقف کمتری در طول مسیر دارند و چون با سرعت بالا حرکت می‌کنند، زودتر به مقصد می‌رسند. مثلا قطار سریع السیر تهران مشهد، مسیر 11 ساعته را در 8 الی 9 ساعت طی می‌کند. در فلای تودی می‌توانید بلیط قطار خود را در انواع و مسیرهایی که مدنظر دارید، با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط قطار سریع السیر در فلای تودی

بلیط قطار سریع السیر پنج ستاره محبوبیت زیادی در میان مسافران دارد. از طرفی، خرید بلیط قطار از درگاه امن برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. سامانه خرید بلیط قطار سریع السیر در فلای تودی وجود دارد. بنابراین می‌توانید انواع بلیط قطار سریع السیر را از فلای تودی رزرو کنید. 

قیمت بلیط قطار سریع السیر

قیمت بلیط قطار سریع السیر بر اساس نوع قطار و فاصله مبدا و مقصد تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار سریع السیر به فلای تودی مراجعه کنید یا با پشتیبانی فلای تودی در ارتباط باشید. 
لازم به ذکر است، در حال حاضر قطار سریع السیر در هیچ مسیری وجود ندارد. بنابراین، در هنگام جستجو، این قطارها نمایش داده نمی‌شوند. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار سریع السیر در فلای تودی

برای خرید اینترنتی قطار سریع السیر، می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید. همچنین می‌توانید در صفحه اول سایت فلای تودی، از بخش نوار ابزار، قطار را انتخاب کنید. سپس نوع سفر خود که یک‌طرفه یا رفت و برگشت است را تعیین کنید. در ادامه مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید و گزینه جستجو را انتخاب کنید.
در صفحه بعد، به تمام قطارهای موجود در مسیری که مشخص کرده‌اید دسترسی دارید. شما می‌توانید با کمک فیلترهای جستجو، تنها قطارهای سریع السیر را انتخاب کرده و آن را مشاهده و رزرو کنید.
برای رزرو بلیط، بعد از انتخاب قطار و ساعت حرکت مورد نظر خود، به صفخه ورود اطلاعات وارد می‌شوید. اطلاعات مسافران را وارد کنید و به صفحه پرداخت بروید. بعد از انجام عملیات بانکی موفق، بلیط برای شما به صورت پیامک یا ایمیل ارسال خواهد شد. 
البته توجه داشته باشید که در حال حاضر قطارهای سریع السیر در مسیر ریلی کشور وجود ندارند و بلیط قطار سریع السیر موجود نیست.

امکانات و خدمات قطار سریع السیر

چینش صندلی‌ها در قطار سریع السیر مانند اتوبوس است. فضای این قطارها سالنی است و در هر سالن چند نمایشگر برای پخش فیلم وجود دارد. در اکثر این قطارها، هدفون بین مسافران توزیع می‌شود تا برای تماشای فیلم از آن استفاده کنند. 

پرترددترین مسیرهای قطار سریع السیر

قطارهای سریع السیر تنها در تعدادی از مسیرهای ریلی فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قطار سریع السیر تهران مشهد تهران

با خرید بلیط قطار سریع السیر تهران مشهد می‌توانید مسیر 11 ساعته در 8 الی 9 ساعت طی کنید. قیمت قطار سریع السیر تهران مشهد با سایر قطارهای این مسیر ریلی تفاوت چندانی ندارد و از قطارهای چهار و پنج ستاره ارزانتر است. بلیط قطار تهران مشهد سریع السیر در حال حاضر موجود نیست.

قطار سریع السیر تهران یزد تهران

بلیط قطار یزد به تهران سریع السیر یکی دیگر از بلیط‌های محبوب در میان مسیرهای ریلی است. با رزرو بلیط قطار تهران یزد سریع السیر، 7 ساعته به مقصد خواهید رسید.  توجه داشته باشید که در حال حاضر قطار سریع السیر در مسیر تهران یزد وجود ندارد.

قطار سریع السیر تهران اصفهان تهران

قطار تهران اصفهان سریع السیر، با سرعت بالاتری نسبت به سایر قطارهای موجود در این مسیر حرکت می‌کند. قیمت بلیط قطار سریع السیر تهران اصفهان با سایر قطارها تفاوت چندانی ندارد. البته توجه داشته باشید که در حال حاضر بلیط قطار اصفهان تهران سریع السیر وجود ندارد.

قطار سریع السیر تهران شیراز تهران

قیمت بلیط قطار سریع السیر تهران شیراز نسبت به نوع قطار ممکن است متغیر باشد. البته در حال حاضر در این مسیر قطار سریع السیر وجود ندارد.

قطار سریع السیر تبریز مشهد تبریز

رزرو بلیط قطار سریع السیر در مسیر تبریز مشهد و برعکس باعث می‌شود که مسافران در مدت زمان کمتری این مسیر را طی کنند. توجه داشته باشید که بلیط قطار سریع السیر تبریز مشهد و برعکس وجود ندارد.

قطار سریع السیر تهران تبریز تهران

قطار سریع السیر تهران تبریز محبوبیت بسیاری در میان گردشگران دارد چون می‌توانند این مسیر را در مدت زمان کمتری طی کنند. البته بلیط قطار سریع السیر تهران تبریز در حال حاضر وجود ندارد. 

مسیرهای ریلی مهم در فلای تودی

  بلیط قطار قم تهران
  بلیط قطار تهران قم
  بلیط قطار اهواز تهران

جهت خرید بلیط قطارهای سریع السیر در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار سریع السیر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول خرید بلیط قطار سریع السیر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.