در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار کرمانشاه مشهد

از آنجایی که شهر مشهد میزبان بارگاه مطهر امام هشتم (ع) است، مسافران زیادی از سراسر ایران هر ساله به مشهد سفر می‌کنند و گزینه شماره یک بسیار از آنان برای رفتن به مشهد، قطار و سفر ریلی است. اگر قرار است از شهر کرمانشاه به مشهد بروید، خرید بلیط قطار  به شما کمک می‌کند که سفر ارزان و بسیار راحتی را تجربه کنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه مشهد می‌توانید مشخصات لازم را در همین صفحه از سایت فلای تودی وارد کنید و در عرض کمتر از 5 دقیقه، بلیط خود را دریافت کنید. 

بلیط قطار کرمانشاه مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرمانشاه

راهنمای خرید بلیط قطار کرمانشاه به مشهد در فلای تودی

خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه به مشهد در سایت فلای تودی با انجام چند مرحله ساده و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود؛ کافی است از دستورالعمل زیر پیروی کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن، بلیط خود را دریافت کنید:

جستجوی بلیط قطار کرمانشاه مشهد

ابتدا در فرم جستجو، اطلاعات ضروری مثل مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
اگر قصد رزرو کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که مایل به حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در ادامه، فهرستی از تمامی بلیط های قطار کرمانشاه مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده خواهد شد.

رزرو بلیط قطار کرمانشاه مشهد

نتایجی که پس از انجام مراحل فوق نشان داده می‌شوند، به ترتیب از ارزانترین به گرانترین مرتب شده‌اند. همچنین، برای هر یک از بلیط‌ها، اطلاعاتی از قبیل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد ارائه شده است. بلیط‌ها را خوب بررسی کرده و درنهایت، بهترین گزینه را با توجه به شرایط و اولویت‌های خود انتخاب کنید. 

خرید بلیط قطار کرمانشاه مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. پس از اتمام این مراحل، بلیط قطار کرمانشاه مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار کرمانشاه به مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای کرمانشاه مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار کرمانشاه مشهد ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از مهم‌ترین انواع بلیط های قطار کرمانشاه مشهد است. بانوانی که ترجیح می‌دهند در طول سفر در کوپه‌هایی مجزا از آقایان قرار داشته باشند، باید هنگام خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب کنند. 

بلیط قطار کرمانشاه مشهد کوپه دربست

قطارهای مسیر کرمانشاه مشهد دارای کوپه‌های 6 و 4 نفره هستند. با توجه به طولانی‌بودن مسیر، تمامی صندلی‌های این کوپه‌ها تختخواب‌شو هستند و مسافران در طول سفر، از جهت استراحت با مشکلی مواجه نخواهند بود. چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار کرمانشاه مشهد رفت و برگشت

از آنجایی که حجم سفرها به شهر توریستی و زیارتی مشهد بسیار بالا است، توصیه می‌کنیم بلیط قطار کرمانشاه مشهد را حتما به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا هیچ نگرانی و دغدغه‌ای از بابت پرشدن ظرفیت‌ قطارها یا افزایش قیمت نداشته باشید. قیمت بلیط قطار کرمانشاه به مشهد رفت و برگشت به ظرفیت کوپه‌ها، نوع قطار، خدمات رفاهی و... قطاری که برای سفر انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. 

قیمت بلیط قطار کرمانشاه مشهد

هزینه بلیط قطار کرمانشاه مشهد به عوامل مختلفی از جمله ظرفیت کوپه‌های قطار، تعداد ستاره‌های آن، خدمات رفاهی قطار و... بستگی دارد. در سایت فلای تودی این امکان برای شما وجود دارد که قیمت بلیط قطار کرمانشاه تا مشهد را به صورت آنلاین و لحظه‌ای بررسی کنید؛ تنها کافی است در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و گزینه جستجو را بزنید تا فهرست تمامی بلیط‌های که امکان رزرو آن‌ها در تاریخ مورد نظر شما وجود دارد، ارائه شود. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار از کرمانشاه به مشهد

برای پیداکردن ارزانترین بلیط قطار کرمانشاه مشهد، توصیه می‌کنیم خرید بلیط قطار را به روزهای آخر موکول نکنید و اگر تاریخ دقیق سفرتان مشخص است، حداقل از 3-2 هفته قبل برای تهیه بلیط قطار کرمانشاه مشهد اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است ظرفیت قطارها برای تاریخ مورد نظر شما به اتمام برسید یا با افزایش قیمت بلیط قطار از کرمانشاه به مشهد مواجه شوید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرمانشاه مشهد در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه مشهد از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی، بلیط قطار کرمانشاه به مقصد مشهد با ارزانترین نرخ به شما عرضه می‌شود. علاوه بر این، در صفحه خرید بلیط ابزارهایی در اختیار شما قرار گرفته است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید گزینه‌های نمایش داده‌شده را فیلتر کنید و بلیط‌هایی متناسب با بودجه و شرایط مورد نظر خود پیدا کنید. 

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کاملی از قبیل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... در اختیار شما قرار می‌گیرد. با استفاده از این اطلاعات، راحت‌تر می‌توانید گزینه ایده‌آل خود را پیدا و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار کرمانشاه به مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

تقویم قیمتی فلای تودی قیمت قطار کرمانشاه مشهد را حوالی تاریخ مورد نظر شما نشان می‌دهید. از این طریق، می‌توانید ارزانترین بلیط به مقصد مشهد را پیدا و خریداری کنید. 

استرداد بلیط قطار کرمانشاه مشهد

چنانچه بنا به هر دلیلی قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار کرمانشاه مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر کرمانشاه مشهد

برای انتخاب بهترین گزینه برای سفر به مشهد از شهر کرمانشاه، قبل از هر چیزی باید قطارهایی را که در این مسیر فعالیت می‌کنند بشناسید و بر اساس آن‌ها نسبت به خرید بلیط قطار کرمانشاه مشهد اقدام کنید. در ادامه، مهم‌ترین قطارهای این مسیر و خدمات و امکانات آن‌ها معرفی شده‌اند:

بلیط قطار پارسی کرمانشاه مشهد

قطار های 6 تخته پارسی از لحاظ کیفیت و نوع کوپه جزو قطارهای درجه 2 به حساب می آیند. این قطارها 3 ستاره هستند و همان‌طور که گفته شد، ظرفیت کوپه‌های آن‌ها 6 صندلی است. از میان امکانات قطار 6 تخته پارسی کرمانشاه مشهد می‌توان به سرویس خواب تمیز، سیستم تهویه هوای مطبوع و امکان خرید غذا و نوشیدنی اشاره کرد.  

بلیط قطار امید کرمانشاه مشهد

قطار امید، جزو قطارهای چهار ستاره و لوکس شرکت رجا است و با توجه به فاصله زیاد کرمانشاه تا مشهد، بهترین گزینه برای خرید بلیط این مسیر است. از امکانات این قطار می‌توان کتابخانه، سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و کوپه‌های عایق صدا و دما را نام برد. علاوه بر موارد ذکرشده، در هر کوپه پریز برق 220 ولت وجود دارد و با میان‌وعده رایگان نیز از مسافران پذیرایی می‌شود.

قطار کرمانشاه مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

در صورتی که بخواهید مسیر کرمانشاه تا مشهد را با قطار طی کنید، باید 20 ساعت را در راه باشید. طی این مدت، از شهرهای ملایر، اراک، قم، تهران، سمنان، نیشابور و... عبور خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایستگاه‌های مسیر ریلی کرمانشاه به مشهد، می‌توانید با کارشناسان ما در فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار کرمانشاه مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار کرمانشاه مشهد رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.