در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

خرید بلیط قطار کرمانشاه تهران

سفر به پایتخت با استفاده از حمل و نقل ریلی می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های شما را به همراه داشته باشد. برای خرید بلیط قطار کرمانشاه تهران می‌توانید از وبسایت فلای تودی استفاده کنید و بدون دغدغه ارزان‌ترین بلیط قطار به سمت پایتخت را خریداری کنید. از آنجا که افراد زیادی از شهرهای مختلف کشور به سمت پایتخت همه روزه سفر می کنند، بهتر است روشی ارزان و راحت برای سفر انتخاب کرد. قطار کرمانشاه به تهران مسیری مقرون به صرفه برای سفر کرمانشاهی هاست و شما می توانید بلیط قطار را در همین صفحه خریداری کنید. 

بلیط قطار کرمانشاه تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرمانشاه

قطار کرمانشاه یزد

قطار کرمانشاه بندرعباس

قطار کرمانشاه قم

قطار کرمانشاه تبریز

راهنمای رزرو بلیط قطار کرمانشاه به تهران در فلای تودی

سفر به پایتخت از راه ریلی، راهی به‌صرفه و سریع است. برای خرید بلیط قطار مسیر تهران از سایت فلای تودی نیازی به انجام مراحل پیچیده نیست و با داشتن یک کارت بانکی شتاب می‌توانید از سراسر جهان بلیط قطار بخرید.

جستجوی بلیط قطار کرمانشاه تهران

با وارد کردن نام شهر مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافر در سایت فلای تودی، انواع بلیط قطار کرمانشاه تهران نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید یکی از آن‌ها خریداری کنید. همچنین هنگام رزرو بلیط می‌توانید یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
اگر می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» و چنانچه قصد حمل خودرو با قطار را دارید، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب کرده و روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید.

رزرو بلیط قطار کرمانشاه تهران

در زمان خرید بلیط قطار در مسیر زمینی تهران، اطلاعات کامل و جزئیات بلیط ازجمله نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ورود به مقصد، ایستگاه‌ها، قوانین استرداد و… به شما نمایش داده می‌شود تا بتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

خرید بلیط قطار کرمانشاه به تهران

برای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه تهران از سایت فلای تودی، پس از انتخاب بلیط مورد نظر وارد مرحله خرید می‌شوید. در این مرحله ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید سپس پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید تا رزرو شما قطعی و بلیط برای شما صادر شود.

انواع بلیط قطار کرمانشاه به تهران

شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات ریلی برای سفر به پایتخت بهترین و باکیفیت‌ترین قطارها را در نظر گرفته است تا مسافران تجربه خوبی از سفر زمینی تهران داشته باشند. انواع بلیط قطار در این مسیر عبارتند از:

بلیط قطار کرمانشاه تهران ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار کرمانشاه تهران است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار کرمانشاه تهران کوپه دربست

قطارهای مسافربری در انواع اتوبوسی (سالنی) و کوپه‌ای وجود دارند. در قطارهای کوپه‌ای مسافران می‌توانند بنا به تعداد نفرات کوپه‌های 4 و 6 نفره را رزرو کنند. این قطارها قابلیت تخت‌خواب‌شو، رستوران، فضای شخصی و... دارند و می‌توانید به‌صورت دربست یک کوپه را رزرو کنید. قطارهای سالنی که به قطار اتوبوسی هم معروف هستند شامل قطارهایی است که در هر واگن، صندلی‌ها به شکل ردیفی و اتوبوسی چیده شده‌اند و تخت‌خواب نمی‌شوند. 

بلیط قطار کرمانشاه تهران رفت و برگشت

گاهی اوقات ممکن است قطارهای مسیر تهران به سرعت تکمیل ظرفیت شوند، برای جلوگیری از افزایش قیمت و اتمام بلیط قطارها در زمان فروش بلیط قطار کرمانشاه به تهران پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار کرمانشاه تهران

به‌طورکلی در تعیین قیمت بلیط قطار از کرمانشاه به تهران عوامل مختلفی ازجمله زمان سفر، نوع بلیط، کیفیت و درجه خدمات قطار، تعداد نفرات و ... تاثیرگذار است. اگر می‌خواهید بلیط قطار کرمانشاه تهران را به قیمت ارزان‌ترین خریداری کنید می‌توانید در زمان کم‌مسافر یا بلیط قطار اتوبوسی خریداری کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار از کرمانشاه به تهران

بهترین زمان سفر به این شهر هنگام تعطیلات نوروز در فصل بهار یا سایر تعطیلات رسمی است، چراکه بیشتر شهروندان در سفر هستند و فضای شهری برای گشت‌وگذار خلوت و مناسب است. خرید بلیط قطار از کرمانشاه تهران در این زمان سفری خاطره‌انگیز را در یادتان ثبت می‌کند.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرمانشاه تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

ارزان‌ترین بلیط قطار کرمانشاه تهران در سایت فلای تودی ارائه شده است. برای خرید بلیط قطار این مسیر کافیست نام مقصد را جست‌وجو کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها در سایت، به صورت صعودی از ارزان‌ترین به گران‌ترین است. همچنین با فیلترهایی که در قسمت نمایش بلیط‌ها در نظر گرفته شده، می‌توانید نتایج دقیق‌تری به دست آورید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی برای مسیر انتخابی شما را فراهم می‌کند. به همین دلیل، با خیال راحت می‌توانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با جست‌وجوی بلیط قطار کرمانشاه به تهران در فلای تودی، اطلاعات کامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و… به شما نمایش داده می‌شود؛ درنتیجه به‌راحتی می‌توانید تمامی بلیط‌ها را باهم مقایسه و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار، می‌توانید هتل‌های مورد نظر خود را در مقصد تهران مشاهده و رزرو کنید. با یک جست‌وجوی ساده، اطلاعات کامل هتل در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

با کمک تقویم قیمتی فلای‌تودی نیز قیمت‌ بلیط قطار کرمانشاه تهران در حوالی تاریخ بلیط مورد نظر شما نمایش داده می‌شود تا در صورت امکان با تغییر تاریخ سفر، بلیط مورد نظرتان را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید.

استرداد بلیط قطار کرمانشاه تهران

شما می‌توانید بلیط قطار به مقصد تهران را در هر زمان کنسل کنید، اما باید بدانید که شرایط مختلفی برای استرداد بلیط وجود دارد. این شرایط و قوانین هنگام خرید بلیط قطار کرمانشاه تهران به شما نمایش داده می‌شود، جهت پیشگیری از بروز هرگونه مشکل بهتر است قوانین استرداد بلیط را با دقت مطالعه سپس بلیط سفرتان را خریداری کنید.

قطارهای موجود در مسیر کرمانشاه تهران

ناوگان حمل و نقل ریلی که در مسیر پایتخت فعال است بهترین قطارهای خود را در این مسیر فعال کرده تا سفری خوش و راحت داشته باشید. البته این احتمال وجود دارد که نتوانید در تمام طول هفته برای مسیر کرمانشاه تهران، بلیط قطار بخرید. قطارهای این مسیر عبارتند از:

بلیط قطار پارسی کرمانشاه تهران

قطارهای 6 تخته پارسی جزء قطارهای درجه 2 هستند که شرکت حمل و نقل ریلی رجا در این مسیر از آن‌ها استفاده می‌کند. این قطارها در رده قطارهای 3 ستاره قرار می‌گیرند و قیمتی مقرون‌به‌صرفه دارند. از امکانات قطار پارسی می‌توان به سرویس‌خواب تمیز، سیستم تهویه هوای مطبوع و امکان خرید غذا و نوشیدنی اشاره کرد.

بلیط قطار امید کرمانشاه تهران

قطار امید یکی از قطارهای چهار ستاره و لوکس شرکت حمل و نقل ریلی رجاست. این قطار از امکاناتی همچون کتابخانه، سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و کوپه‌های عایق صدا و دما برخوردار است. در هر کوپه پریز برق 220 ولت وجود دارد و از مسافران با میان‌وعده رایگان پذیرایی می‌شود.

بلیط قطار اپتیما کرمانشاه تهران

شرکت قطار ريل سير كوثر در سال‌های اخیر به ناوگان حمل و نقل ریلی اضافه شده است و با قطار اپیتما به گردشگران خدمت‌رسانی می‌کند. این قطار سه‌ستاره ازجمله قطارهای شش تخته‌ای است که در مسیر کرمانشاه تهران رفت‌وآمد دارد. از امکانات قطارهای ریل سیر کوثر می‌توان به سیستم‌های صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع، عایق‌بندی در برابر رطوبت، سرما و گرما و سروصدا، سرویس خواب بهداشتی، پذیرایی رایگان در یک میان وعده، پریز برق ۲۲۰ ولت در هر کوپه و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی اشاره کرد.

قطار کرمانشاه تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

قطارها در مسیرهای مختلف ایستگاه‌های بین‌راهی دارند که معمولا در آنجا نیز توقف می‌کنند. قطار مسیر کرمانشاه به تهران نیز از شهرهای مختلفی عبور می‌کند؛ البته زمانبندی و ایستگاه‌های توقف بین‌راهی این مسیر ثابت نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان و شهری که قطار در آن توقف می‌کند، با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.
ایستگاه‌های بین‌راهی قطارهای پارسی و امید
•    كرمانشاه (مبدا)
•    فيروزان
•    ملاير
•    اراك
•    قم
•    تهران
•    ....
•    نيشابور
•    مشهد (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار کرمانشاه تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار کرمانشاه تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.