در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار تهران قم

خرید بلیط تهران قم ارزان ترین راه رسیدن به قم از تهران است. اگر سفر با ماشین شخصی به قم برایتان امکان‌پذیر نیست و به دنبال راهی ارزان و راحت برای رسیدن به قم هستید، بلیط قطار تهران قم در عین به صرفه بودن راحت ترین راه ممکن است. مسافران و زائران تهرانی می‌توانند بلیط قطار  را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. 

بلیط قطار تهران قم

راهنمای خرید بلیط قطار تهران به قم در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تهران قم را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار تهران قم

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار تهران قم که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تهران قم

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران قم

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار تهران قم به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تهران به قم

سفر ریلی به قم از تهران بسیار مقرون به صرفه است و مسافران این فرصت را دارند که بلیط تهران قم را با امکانات و قیمت‌های مختلف خریداری کنند. انواع بلیط قطارهای تهران قم که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تهران قم ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار تهران قم است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار تهران قم کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران قم رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران قم و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت تهران قم دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار تهران قم

قیمت قطار تهران قم متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار شامل سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار تهران قم تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار تهران قم، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار تهران قم

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تهران به قم پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران قم در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران قم از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران قم را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تهران به قم کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تهران قم، می‌توانید رزرو هتل های قم را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تهران قم

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تهران قم در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر تهران قم

برای سفر به قم شما می توانید از قطار های اتوبوسی با قیمت های بسیار ارزان یا قطارهای 4 تخته و 6 تخته استفاده کنید که در قم توقف دارند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا تهران قم، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار کرخه بن ریل تهران قم

قطارهای بن ریل، مربوط به شرکت راه آهن شرقی بنیاد است. قطارهای غزال، سروش و پلور جزو قطارهای جدید  این شرکت ریلی هستند و قطارهای پارسی و سفیر جزو ناوگان قدیمی آن محسوب می‌شوند. قطار کرخه، همان قطار پرستو است که چند سال پیش تغییر نام داد. قیمت بلیط قطار تهران قم با قطار کرخه، نسبت‌ به سایر قطارها گران‌تر است. این قطار چهار ستاره است و با تنقلات و وعده‌های غذایی از مسافران پذیرایی می‌کند. 
در هر کوپه در ابتدای مسیر آب معدنی توزیع می‌شود و برای استراحت، پتو و بالش مسافرتی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. در تمام کوپه‌ها، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق قرار دارد. علاوه بر این، در صورتی که مسافر کم‌توان به همراه داشته باشید می‌توانید درخواست ویلچر کنید. 

بلیط قطار امید تهران قم

قطار امید، جزو قطارهای چهار ستاره و لوکس رجا است. از امکانات این قطار می‌توان کتابخانه، سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و کوپه‌های عایق صدا و دما را نام برد. در هر کوپه پریز برق 220 ولت وجود دارد و با میان وعده رایگان از مسافران پذیرایی می‌شود. 

بلیط قطار اتوبوسی صبا تهران قم

برای اینکه سفری اقتصادی و به‌صرفه از تهران به قم داشته باشید، می‌توانید بلیط قطار اتوبوسی تهران به قم خود را از قطار اتوبوسی صبا از فلای تودی رزرو کنید. این نوع قطار سالنی است. چیدمان صندلی آن مانند اتوبوس است البته صندلی‌های بزرگ و راحتی دارد. در طول مسیر، اگر مایل به صرف وعده غذایی هستید، باید از قبل مبلغ آن را پرداخت کنید. در ابتدای مسیر به مسافران هدفون تعلق می‌گیرد تا از مانیتورهای سالن بتوانند فیلم تماشا کنند. 

بلیط قطار البرز تهران قم

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. 
در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

قطار تهران قم از کدام شهرها عبور می کند؟

قطار تهران قم مسیر مستقیمی دارد و در میان راه تهران قم توقف نمی‌کند. البته برای اطلاعات بیشتر درباره مسیر قطار تهران قم میتوانید با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار تهران قم

شرکت‌های ریلی مختلف، قوانین متفاوتی را برای استرداد بلیط، حمل خودرو و موارد دیگر دارند. بنابراین لازم است تمامی قوانین مربوط به همان قطاری که بلیط آن را تهیه می‌کنید، بادقت مطالعه کنید. 
در فلای تودی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط قطار تهران قم را همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به قم داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.