loading

بلیط قطار تهران ساری

ساری از آن دسته شهرهای شمالی است که اگرچه ساحل و دریا ندارد، اما مراتع سرسبز و آب و هوای خوبش گردشگران را مجذوب می‌کند. مسیر زیبای خطه سرسبز شمال کشور باعث می‌شود که مسافران بیشتر به صورت زمینی به ساری سفر کنند. به همین دلیل رزرو بلیط قطار تهران به ساری بسیار محبوب است. مسافرانی که قصد سفر از تهران به ساری دارند، در همین صفحه می‌توانند برای خرید بلیط قطار اقدام کنند.

بلیط قطار تهران ساری

راهنمای خرید بلیط قطار تهران به ساری در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تهران ساری را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار تهران ساری

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار تهران ساری که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تهران ساری

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار از تهران به ساری

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار تهران ساری به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تهران به ساری

برای سفر به ساری، قطارهای مختلفی با خدمات متنوع در این مسیر قرار گرفته‌اند. مثلا می‌توانید بلیط خود را یک طرفه یا رفت و برگشت بگیرید. انواع بلیط قطارهای تهران ساری که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تهران ساری ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار تهران ساری است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار تهران ساری کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران ساری رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران ساری و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت تهران ساری دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار تهران به ساری

قیمت قطار تهران ساری متاثر از عوامل مختلفی است. مثلا قطار سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار تهران ساری تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار تهران ساری، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.
اگر در جست و جوی قیمت بلیط قطار فدک تهران ساری هستید، در حال حاضر قطار فدک تهران به ساری وجود ندارد. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار تهران ساری

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تهران به ساری پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌ها خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران ساری در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران ساری از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران ساری را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تهران به ساری کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تهران ساری، می‌توانید رزرو هتل های ساری را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تهران ساری

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تهران ساری در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر تهران ساری

از آنجا که مسیر ریلی تهران به ساری یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا تهران ساری، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

قطار 2 ستاره نسیم تهران ساری

یکی از قطارهای باکیفیت رجا که مدتی است در مسیر تهران ساری فعالیت دارد، قطار نسیم است. کوپه‌های این قطار 6 نفره هستند و امکاناتی از قبیل سیستم تهویه مطبوع، سرویس خواب بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش و آب معدنی به تعداد مسافران دارند. در هر واگن سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. چنانچه در طول مسیر مایل به خرید تنقلات هستید، می‌توانید به بوفه قطار سر بزنید. قیمت بلیط قطار تهران ساری با قطار نسیم مقرون به صرفه است و برای سفری اقتصادی به ساری می‌توانید بلیط این قطار را رزرو کنید.

قطار 3 ستاره البرز تهران ساری

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

قطار تهران ساری از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی تهران به ساری حداقل از 10 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر تهران ساری شامل تهران، بن‌کوه، کبوتردره، سیمین‌دشت، زرین‌دشت‌، مهاباد‌، فیروزکوه، گدوک، دوگل، ورسک، سرخ‌آباد، سوادکوه، پل‌سفید، زیرآب، شیرگاه، قائم‌شهر، گونی‌بافی و ساری می‌شوند.

قوانین و مقررات بلیط قطار تهران ساری

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار تهران ساری را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به ساری داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.