در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

خرید بلیط قطار تبریز مشهد

با رزرو بلیط قطار مشهد و سفر به این شهر، به سومین شهر بزرگ ایران وارد می‌شوید. به دلیل اینکه حرم امام رضا (ع) در این شهر قرار گرفته است، گردشگران بسیاری از داخل و خارج و کشور برای زیارت و سیاحت به مشهد سفر می‌کنند. 
مسافران با قطار مشهد علاوه بر تجربه سفری ایمن، راحت و مقرون به صرفه، می‌توانند از تماشای مناظر در مسیر نیز لذت ببرند. مسافران و زائران تبریزی می‌توانند بلیط قطار تبریز مشهد را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای‌تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. در همین صفحه می توانید بلیط قطار را برای تاریخ موردنظرتان جستجو کرده و خریداری کنید.

بلیط قطار تبریز مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار تبریز به مشهد در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تبریز مشهد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید. فرآیند رزرو بلیط قطار از تبریز به مشهد به شرح زیر است.

جستجوی بلیط قطار تبریز مشهد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار تبریز مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تبریز مشهد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار تبریز مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار تبریز مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تبریز به مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات مذهبی و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای تبریز مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تبریز مشهد ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار تبریز مشهد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار تبریز مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تبریز مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تبریز مشهد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت تبریز مشهد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار تبریز مشهد

قیمت قطار تبریز مشهد متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار شامل سریع السیر، سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار تبریز مشهد تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط تبریز مشهد رفت و برگشت قطار، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان رزرو بلیط قطار تبریز مشهد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تبریز به مشهد پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 
همچنین از آنجایی که این شهر زمستان‌های سرد و بارش‌های زیادی دارد، قیمت بلیط قطار از تبریز به مشهد در این فصل ارزانتر است، زیرا تقاضا برای سفر به مشهد در زمستان کمتر می‌شود.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تبریز مشهد در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تبریز مشهد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تبریز به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تبریز مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تبریز مشهد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تبریز مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر تبریز مشهد

از آنجا که مسیر ریلی تبریز به مشهد یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار تبریز مشهد رجا، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار خلیج فارس تبریز مشهد

قطار خلیج فارس یکی از پر استفاده ترین قطارهای کشور است که در مسیرهای ریلی بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است. این قطار، کوپه‌های چهار تخته دارد و در دسته قطارهای باکیفیت قرار گرفته است. قطار چهار تخته خلیج فارس، بهترین قطار تبریز مشهد محسوب می‌شود. قیمت مناسب و امکانات استاندارد و قابل قبول این قطارها باعث شده است که طرفداران بسیاری داشته باشد.

بلیط قطار میلاد تبریز مشهد

قطار میلاد، یکی از قطارهای مقرون به‌صرفه برای سفر است. این قطار کوپه‌های شش نفره دارد که برای دانشجویان و همچنین خانواده‌های پرجمعیت مناسب هستند. این قطارها، چون تخت دارند از قطارهای اتوبوسی راحت‌تر هستند اما قیمت آنها از قطارهای چهار تخته کمتر است.

بلیط قطار سیمرغ تبریز مشهد 

قطار سیمرغ دومین قطار از لحاظ امکانات پس از قطار زندگی است. این قطار 4 ستاره، 8 کوپه دارد و هر کوپه چهار نفره است. کوپه‌های این قطار بسیار بزرگ و جادار هستند و امکاناتی مانند سیستم صوتی و تصویری، امکان اجاره پلی استیشن، جعبه کمک‌های اولیه و پذیرایی با میان وعده در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. 

بلیط قطار سبز تبریز مشهد

این قطار ۸ کوپه‌ی ۴نفره دارد و ظرفیت نهایی آن ۳۲نفر است. شیشه‌های قطار دوجداره هستند و بدنه کوپه‌ها دولایه دارد بنابراین دارای عایق صوتی و حرارتی هستند. در کوپه‌ها تلویزیون قرار دارد و پریز برق نیز موجود است. بلیط قطار را می‌توان با پذیرایی شام و ناهار یا بدون پذیرایی تهیه کرد. قیمت بلیط قطار سبز تبریز مشهد بسته به این انتخاب‌ها متفاوت خواهد بود.

قطار تبریز مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی تبریز به مشهد حداقل از 6 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر تبریز مشهد شامل گرمسار، سمنان، لارستان، چاه شیرین، شاهرود و نیشابور می‌شوند. برنامه حرکت قطارها از تبریز به مشهد نسبت به شرکتی که برای سفر انتخاب می‌کنید، متغیر است. برای اطلاع دقیق از آنها به فلای‌تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

قوانین و مقررات بلیط قطار تبریز مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای‌تودی بهترین و ارزانترین قیمت بلیط قطار تبریز مشهد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.