not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار خاوران (تبریز)

ایستگاه راه آهن خاوران در شهرک خاوران در شهر تبریز و در مسیر خط راه آهن میانه-تبریز قرار گرفته است. این ایستگاه به تازگی و در سال 1402 افتتاح شده است و سبک معماری بسیار مدرن و باشکوهی دارد. چنانچه راهی سفر ریلی در مسیر تبریز هستید، می‌توانید بلیط قطار خاوران را در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری کنید. فلای‌تودی پیش فروش بلیط قطار خاوران (تبریز) را با بهترین قیمت انجام می‌دهد. ارزانترین بلیط قطار با پشتیبانی 24 ساعته را در فلای‌تودی تهیه کنید.

بلیط قطار خاوران

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد خاوران (تبریز)

تعدادی از پرترددترین قطارها به مقصد خاوران عبارتند از:

قطار تهران خاوران

قطار کرج خاوران

قطار تبریز خاوران

قطار میانه خاوران

 

راهنمای رزرو بلیط قطار خاوران (تبریز) در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار برای خاوران (تبریز) را به صورت آنلاین برای تاریخ موردنظر خود در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار خاوران (تبریز)

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط‎های قطار خاوران (تبریز) که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار خاوران (تبریز)

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط قطار خاوران (تبریز) موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار خاوران (تبریز)

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار به خاوران (تبریز) برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شهر خاوران (تبریز) به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار خاوران (تبریز)

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد خاوران (تبریز) یا از مبدا آن حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار  خاوران (تبریز) که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار خاوران (تبریز) کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع سالنی و کوپه‌ای وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای به این صورت هستند که کوپه‌های ۴ و ۶ نفره در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و صندلی‌های هر کوپه ممکن است تخت‌خواب شو باشند یا قابلیت تخت‌خواب شدن را نداشته باشند. قطارهای سالنی برخلاف قطارهای کوپه‌ای، به شکل یک سالن بزرگ هستند که صندلی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. این قطارها ۳ یا ۴ ستاره هستند و امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی فروش بلیط قطار به مقصد خاوران (تبریز) را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به خرید کوپه دربست از طریق سایت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار خاوران (تبریز) رفت و برگشت

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار خاوران (تبریز)، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار خاوران (تبریز)

قیمت بلیط قطار خاوران (تبریز) تحت تاثیر عوامل مختلفی است؛ عواملی مثل فصل و تاریخ سفر و همچنین شرکت ریلی ارائه دهنده قطار. از همین رو، در زمان‌های مختلف ممکن است بلیط قطار خاوران قیمت‌های مختلفی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق، باید به سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی مراجعه کنید و به صورت آنلاین می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط قطار به خاوران را تهیه کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا خاوران (تبریز)

شما می‌توانید بلیط قطار از مبدا خاوران (تبریز) را در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی برای هر مقصدی که قصد سفر دارید، جستجو کرده و خریداری کنید. از جمله مسیرها از مبدا خاوران عبارتند از: 

قطار خاوران تهران

قطار خاوران کرج

قطار خاوران تبریز

قطار خاوران میانه

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار خاوران (تبریز) در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار خاوران (تبریز) را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به خاوران (تبریز) کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه‌بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار خاوران (تبریز)، می‌توانید رزرو هتل را نیز در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار خاوران (تبریز)

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار خاوران (تبریز) در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر خاوران (تبریز)

مهم‌ترین قطارهای مسیر خاوران (تبریز) شامل قطارهای رجا می‌شود. قطارهای میلاد و خلیج فارس از این شرکت ریلی، در مسیر خاوران به ارائه خدمات به مسافران می‌پردازند.

سوالات متداول بلیط قطار خاوران (تبریز)

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.