در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

خرید بلیط قطار شیراز مشهد

مهمترین شهر مذهبی ایران، مشهد است. حرم امام رضا (ع) و سیل مسافرانی که برای زیارت و سیاحت به مشهد سفر می‌کنند، باعث شده است که مشهد جزء توریستی‌ترین شهرهای ایران باشد. سفر با قطار به مشهد، به دلیل راحتی سفر و به‌صرفه بودن، از محبوبیت بسیاری برخوردار است. بنابراین، در ادامه درباره بلیط قطار شیراز مشهد خواهیم گفت. مسافران و زائران شیرازی می‌توانند بلیط قطار  را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند.

بلیط قطار شیراز مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا شیراز

قطار شیراز قم

راهنمای رزرو بلیط قطار شیراز به مشهد در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار شیراز مشهد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار شیراز مشهد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار شیراز مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار شیراز مشهد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار شیراز مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شیراز مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار شیراز به مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای شیراز مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار شیراز مشهد ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار شیراز مشهد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار شیراز مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار شیراز مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر شیراز مشهد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت شیراز مشهد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار شیراز به مشهد

قیمت بلیط قطار از شیراز به مشهد متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار شیراز به مشهد تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار شیراز مشهد رجا، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا هزینه قطار شیراز مشهد بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار شیراز مشهد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان شیراز به مشهد پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 
همچنین از آنجایی که این شهر زمستان‌های سرد و بارش‌های زیادی دارد، قیمت بلیط قطار شیراز مشهد رفت و برگشت در این فصل ارزانتر است، زیرا تقاضا برای سفر به مشهد در زمستان کمتر می‌شود.  

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار شیراز مشهد در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار شیراز مشهد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان شیراز به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار شیراز مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار شیراز مشهد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار شیراز مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر شیراز مشهد

از آنجا که مسیر ریلی شیراز به مشهد یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا شیراز مشهد، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. البته در حال حاضر، قطار سریر در مسیر شیراز به مشهد موجود است و بلیط قطار فدک شیراز به مشهد وجود ندارد. 

قطار سریر شیراز مشهد

یکی از قطارهای لوکس رجا در مسیر شیراز مشهد، قطار سریر است. این قطار کوپه‌های چهار نفره دارد. صندلی‌های قطار ارگونومیک و تخت خواب شو هستند. بین صندلی‌ها میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف خوراک و نوشیدنی از آن استفاده کنند. در دو سوی کوپه، مانیتور قرار دارد که مسافران می‌توانند برای گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم از آنها استفاده کنند. 
در هنگام ورود مسافران دمپایی هتلی و پک بهداشتی شامل حوله، خمیردندان، پاشنه کش، ساک دستی و ... توزیع می‌شود. در این قطار، امکان سفارش غذا و نوشیدنی سرد و گرم وجود دارد. 

قطار شیراز مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی شیراز به مشهد حداقل از 10 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر شیراز مشهد شامل مرودشت، سیوند ،اقلید، شهرضا، سیستان، اردکان، عباس آباد، بجستان، تربت حیدریه و فریمان می‌شوند.

قوانین و مقررات بلیط قطار شیراز مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین قیمت بلیط قطار شیراز مشهد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.