loading

خرید بلیط قطار اهواز مشهد

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی است که در طول سال، بیشترین تعداد زائر و همچنین گردشگر را دارد. این مسافران از راه‌های مختلف زمینی و هوایی به مشهد سفر می‌کنند. یکی از راحت‌ترین و به‌صرفه‌ترین راه ها از طریق قطار است. در حال حاضر از خیلی از شهرها به سمت مشهد قطار وجود دارد. یکی از این مسیرها، قطار اهواز مشهد است که تعداد زیادی مسافر را از شهر جنوبی اهواز به سمت شهر زیارتی مشهد می‌رساند. فلای‌تودی ارزانترین بلیط قطار اهواز مشهد را با شرکت های ریلی مختلف در اختیار شما قرار می دهد. در همین صفحه می‌توانید برای خرید بلیط قطار در تاریخ موردنظرتان اقدام کنید.

بلیط قطار اهواز مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا اهواز

راهنمای خرید بلیط قطار از اهواز به مشهد در فلای‌تودی

برای مسافت‌های طولانی، سفر با خودروی شخصی کمی سخت و طاقت‌فرساست. پس بهترین گزینه برای اینکه هم از مسیر لذت ببرید، هم به خاطر رانندگی طولانی خسته نشوید، سفر با قطار است. شما می‌توانید با خیال راحت در کوپه خود استراحت کنید و از مسیر زیبای جنوب به سمت شمال شرق ایران لذت ببرید. برای خرید بلیط نیز می‌توانید تنها با چند کلیک، بلیط قطار اهواز مشهد رفت و برگشت را در فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار اهواز به مشهد

در بخش جستجوی قیمت بلیط قطار اهواز مشهد، شما می‌توانید تاریخ رفت و برگشت، مبدا و مقصد خود و همچنین تعداد مسافر را انتخاب کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را مشخص کنید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر قصد خرید کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست می‌خواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می‌خواهم" را انتخاب کنید تا بلیط قطار اهواز به مشهد متناسب با درخواست شما نشان داده شود.

رزرو بلیط قطار اهواز مشهد

رزرو بلیط قطار اهواز مشهد به این صورت است که در نتایج جستجوی بلیط، از ارزانترین بلیط به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید اطلاعات کاملی مثل شرکت ریلی، نوع قطار، ساعت حرکت و ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط قطار اهواز به مشهد موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط قطار اهواز مشهد

پس از انتخاب بلیط، به مرحله خرید بلیط قطار وارد می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید، سپس قیمت بلیط قطار اهواز به مشهد نمایش داده می‌شود و  در نهایت می‌توانید پرداخت هزینه را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار اهواز مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار اهواز مشهد

قطارهایی که در مسیر اهواز مشهد فعالیت می‌کنند، انواع مختلفی دارند، برای مثال شما می‌توانید بلیط قطار اهواز مشهد رجا یا هر قطار دیگر را با توجه به امکاناتی که مدنظرتان است، انتخاب کنید. در حال حاضر بلیط قطار فدک اهواز مشهد وجود ندارد، اما امکان دارد در آینده برای این مسیر درنظر گرفته شود. در ادامه به معرفی انواع بلیط که برای اهواز مشهد ارائه می‌شود، می‌پردازیم.

بلیط قطار اهواز مشهد ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار اهواز مشهد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار اهواز مشهد کوپه دربست

قطارهای مسافربری بین شهری، عموما به دو صورت کوپه‌ای و سالنی به ناوگان ریلی اضافه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای معمولا 4 یا حتی 6 نفر ظرفیت دارند و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. قیمت بلیط قطار اهواز مشهد کوپه 4 نفره با توجه به درجه قطار متفاوت است و امکان دارد در بعضی قطارها، صندلی‌ها فاقد قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب باشند. چیدمان صندلی‌ها در قطارهای سالنی نیز بسیار شبیه اتوبوس یا هواپیماست و کوپه‌های مجزا در این نوع قطارها دیده نمی‌شود و با توجه به تعداد ستاره، امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. در صورت تمایل به گرفتن کوپه حتما در زمان خرید اینترنتی بلیط قطار اهواز مشهد، «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار اهواز مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه حجم سفرها به شهر مشهد بالاست، توصیه می‌کنیم بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید (به‌ویژه در ایام پیک) تا برای بازگشت به شهر مبدا خود، با دغدغه و نگرانی خاصی مواجه نشوید. همچنین در سفرهای طولانی بهتر است تا بلیط قطارهایی با امکانات بهتر را تهیه کنید تا در طول مسیر راحت‌تر باشید. قیمت بلیط نیز با توجه به قطارهای شرکت‌های مختلف متفاوت است که برای استعلام آن می‌توانید به سایت فلای‌تودی مراجعه کنید.

قیمت بلیط قطار اهواز مشهد

هزینه‌ای که بابت خرید بلیط قطار اهواز مشهد در سایت فلای‌تودی می‌پردازید، تا حد زیادی به شرکت قطار و خدماتی که در طول سفر به شما ارائه خواهد شد، بستگی دارد. همچنین، در ایام پیک سال که تعداد مسافران به اوج خود می‌رسد، ممکن است هزینه بلیط تغییر کند. به همین دلیل، برای رزرو بلیط قطار اهواز مشهد و اطلاعات مربوط به آن، می‌توانید به سایت فلای‌تودی مراجعه کرده تا تمامی خطوط و شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی را مشاهده و بررسی کنید. 

بهترین زمان رزرو بلیط قطار اهواز مشهد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان اهواز به مشهد پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار اهواز مشهد در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی امکان خرید ارزاتترین بلیط قطار اهواز مشهد برای شما فراهم است و تنها با فیلتر کردن می‌توانید قیمت بلیط موردنظر خود را از ارزانترین تا گران‌ترین بلیط در کنار سایر خدمات مشاهده کرده تا خریدی به صرفه انجام دهید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط شرکت‌های ریلی متنوعی را برای شما فراهم کرده که با توجه به آن می‌توانید انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی با درجه بندی‌های مختلف را تهیه کنید. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با توجه به اینکه اطلاعات کاملی مثل امکانات قطار، نوع بلیط، قیمت و شرکت ریلی در نتیجه جستجو به شما نشان داده می‌شود، امکان مقایسه و بررسی قیمت بلیط قطار اهواز به مشهد در شرکت‌های مختلف وجود دارد و شما به راحتی می‎توانید گزینه موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار می‌توانید هتل‌ های مشهد را در سایت فلای تودی مشاهد کرده و در زمان تهیه بلیط، به صورت همزمان هتل را نیز از بین گزینه‌های متنوعی که وجود دارد، رزرو کنید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار اهواز مشهد را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانید در هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظر شما ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار اهواز مشهد

قبل از کنسل کردن بلیط خریداری شده، حتما قوانین استرداد را مطالعه کنید تا در زمان مناسب نسبت به استرداد آنلاین اقدام نمایید.

قطارهای موجود در مسیر اهواز مشهد

 در مسیر اهواز مشهد، قطارهای مهتاب سیر جم و بن ریل فعالیت می‌کنند. این قطارها دارای امکانات خوبی هستند و برای مسیرهای طولانی مناسبند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با هر کدام از این قطارها آشنا شوید.

بلیط قطار بن ریل اهواز مشهد

بن ریل از شرکت‎های حمل و نقلی ریلی در ایران است که مسیرهای مختلفی را پوشش می‌دهد. قطارهای این شرکت کمتر از ده سال دارند و قدیمی نیستند. قطارهای مسیر اهواز مشهد شامل امکاناتی چون غذا، سرویس بهداشتی، اینترنت، لوازم خواب و مانیتور در کوپه می‌شوند. 

بلیط قطار مهتاب سیر جم اهواز مشهد

قطارهای این شرکت یکی از اقتصادی‌ترین و به صرفه‌ترین قطارهای موجود در کشور است. قطارهای مهتاب سیر جم دارای امکاناتی چون سرویس خواب، میان وعده، تهویه مناسب، سرو غذا، توالت فرنگی سیار و توزیع روزنامه و مجله به صورت رایگان است. 

قطار اهواز مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

قطار اهواز مشهد معمولا در ایستگاه‌های اندیشمک، سپیددشت، دورود، ازنا، شازند، اراک، قم، تهران، سمنان، شاهرود، مشهد و سبزوار توقف دارد. این توقف‌ها با توجه به نوع قطار و تاریخ انتخابی شما متفاوت خواهد بود و اگر قصد دارید در یکی از این ایستگاه‌ها و در میانه راه پیاده شوید، حتما با بخش پشتیبانی فلای‌تودی در تماس باشید تا شما را برای انتخاب قطار مناسب راهنمایی کنند.  

قوانین و مقررات بلیط قطار اهواز مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای‌تودی بهترین و ارزانترین قیمت بلیط قطار اهواز مشهد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.