در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار بندرعباس تهران

سفر به تهران با اهداف متنوع، از هدف‌های تفریحی گرفته تا کاری و تجاری انجام می‌شود. یکی از اقتصادی‌ترین راه‌های سفر به تهران، سفر ریلی با قطار است که علاوه بر اینکه مقرون به صرفه است، امکان استراحت کردن و لذت بردن از مسیر را در طول سفر فراهم می‌کند. برای مشاهده انواع بلیط قطار بندرعباس به تهران و همه قطارهایی که در این مسیر حرکت می‌کنند، به سایت فلای‌تودی مراجعه کنید. شما می‌توانید خرید بلیط قطار را در همین صفحه انجام دهید.

بلیط قطار بندرعباس تهران

راهنمای خرید بلیط قطار بندرعباس به تهران در فلای تودی

برای خرید بلیط آنلاین قطار بندرعباس به تهران، در ابتدا باید وارد سایت فلای‌تودی شوید. سپس با انتخاب تاریخ مورد نظر سفر خود، لیست قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده کرده و بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید. 

جستجوی بلیط قطار بندرعباس به تهران

برای مشاهده لیست قطارهای بندرعباس تهران، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:
در ابتدا در بخش جستجوی بلیط، باید مبدا و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ رفت و برگشت را مشخص کنید (اگر قصد خرید بلیط رفت و برگشت دارید). سپس باید تعداد مسافران را مشخص کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
اگر قصد خرید کوپه دربست دارید، هنگام خرید بلیط قطار باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. همچنین اگر قصد حمل خودرو با قطار دارید، باید گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب کنید.

رزرو بلیط قطار بندرعباس تهران

هنگامی که بلیط قطار بندرعباس تهران را جستجو می‌کنید، علاوه بر قیمت بلیط قطار، اطلاعات کامل‌تری از جمله شرکت ریلی ارائه دهنده، ایستگاه‌ها، ساعت حرکت و ورود، نوع قطار، شرایط استرداد و… نمایش داده می‌شود. بعد از مشاهده همه اطلاعات و انتخاب بلیط مورد نظر، وارد مرحله خرید می‌شوید.

خرید بلیط قطار بندرعباس تهران

در مرحله خرید ابتدا باید اطلاعات مسافران را وارد کرده و در نهایت پرداخت خود را انجام دهید. بعد از نهایی شدن مراحل خرید، اطلاعات بليط خریداری شده به آدرس ایمیلی که ثبت کردید، ارسال می‌شود. 

انواع بلیط قطار بندرعباس به تهران

قطارهای متفاوتی از شرکت‌های ریلی مختلف در مسیر بندرعباس به تهران حرکت می‌کنند که انواع مختلفی دارند؛ در ادامه به معرفی و توضیح هریک از انواع آن‌ها می‌پردازیم.

بلیط قطار بندرعباس به تهران ویژه بانوان

در شرایطی که بخواهید کوپه‌ای که در آن قرار می‌گیرید، همگی خانم باشند، می‌توانید کوپه ویژه بانوان را خریداری کنید. برای انجام این کار باید هنگام خرید بلیط قطار، گزینه «کوپه ویژه خواهران» را انتخاب کنید.

بلیط قطار بندرعباس به تهران کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع کوپه‌ای و سالنی وجود دارند. در قطارهای سالنی، صندلی‌ها مثل چیدمان اتوبوسی یا هواپیما در کنار هم قرار می‌گیرند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. البته این قطارها ممکن است ۳ یا ۴ ستاره باشند و بر اساس ستاره‌ای که به آن‌ها تعلق می‌گیرد، خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند.
قطارهای کوپه‌ای معمولا صندلی‌هایی دارند که قابلیت تخت‌خواب شدن دارند، اما برخی از این صندلی‌ها هم ممکن است قابلیت تخت شدن نداشته باشند. برای خرید کوپه دربست باید هنگام انتخاب بلیط، گزینه «کوپه دربست» را انتخاب کنید.

بلیط قطار بندرعباس به تهران رفت و برگشت

اگر تاریخ برگشت سفر شما مشخص است، بهترین حالت خرید بلیط، تهیه بلیط رفت و برگشت قطار است. برای این کار لازم است هم‌زمان با انتخاب تاریخ رفت، تاریخ برگشت خود را هم وارد کنید.

نرخ قطار بندرعباس تهران

عواملی مثل شرکت ریلی خدمات دهنده، نوع قطار، خدماتی که در قطار ارائه داده می‌شود، تاریخ سفر و… همگی بر تعیین نرخ قطار بندرعباس تهران تاثیرگذارند و نرخ ثابتی برای قیمت بلیط قطار در این مسیر وجود ندارد.

بهترین زمان رزرو بلیط قطار بندرعباس به تهران

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که روی قیمت بلیط قطار بندرعباس تهران تاثیر می‌گذارد، زمانی است که اقدام به خرید بلیط می‌کنید. برای مثال، در برخی از فصول سال، قیمت بلیط قطار این مسیر ممکن است بالاتر از سایر فصول باشد. تعطیلات، آخر هفته‌ها، فصولی که آب و هوای تهران مطبوع‌تر و معتدل‌تر است و… همگی روی بالاتر رفتن قیمت بلیط قطار تاثیرگذارند. بنابراین اگر می‌خواهید بلیط قطار خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید، نباید در فصول پرتقاضای سال اقدام به خرید بلیط کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار بندرعباس به تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

هنگامی که اطلاعات بلیط درخواستی خود را وارد سیستم جستجوی بلیط قطار وارد می‌کنید، قیمت بلیط‌ها از ارزان‌ترین قیمت به گران‌ترین قرار می‌گیرند و شما می‌توانید بلیط مسیر خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

تنوع بالایی از شرکت‌های ریلی مختلف که قطارهای مسیر بندرعباس تهران را ارائه می‌دهند، در سایت فلای‌تودی موجود است و شما می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، قطار دلخواه خود را انتخاب کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در صفحه نتایج جستجوی بلیط، امکان مقایسه قیمت و خدمت بین قطارهای مختلفی که بلیط مسیر مورد نظر شما را ارائه کرده‌اند، وجود دارد. به این ترتیب شما می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

هنگام خرید بلیط قطار، اگر قصد اقامت هم دارید، می‌توانید به صورت هم‌زمان هتل های تهران را هم جستجو کرده و از میان گزینه‌های موجود، هتل دلخواه خود را انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

تقویم قیمتی امکانی است که فلای‌تودی در اختیار کاربران خود قرار داده و به کمک آن می‌توانید قیمت بلیط‌ها را حوالی تاریخ انتخابی خود مشاهده کرده و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

استرداد بلیط قطار بندرعباس به تهران

اگر قصد استرداد بلیط قطار خریداری شده خود را دارید، لازم است در ابتدا قوانین استرداد مربوط به بلیط قطار خود را که هنگام خرید بلیط در اختیارتان قرار می‌گیرد، به طور کامل مطالعه کنید. قوانین استرداد بلیط در هر قطار متفاوت است و لازم است که از شرایط استرداد مطلع باشید.

قطارهای موجود در مسیر بندرعباس تهران

قطارهای مختلفی در مسیر بندرعباس تهران حرکت می‌کنند و هرکدام امکانات و خدمات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. قطارهایی که معمولا در مسیر بندرعباس تهران حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار بن ریل بندرعباس تهران

قطار بن ریل یکی از بهترین قطارهای مسیر بندرعباس تهران است و امکانات و خدمات باکیفیتی مثل سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق، ویلچر، لوازم خواب بهداشتی و… را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.
از بهترین قطارهای بن ریل که معمولا در مسیر بندرعباس تهران حرکت می‌کند، قطار ۴ ستاره ۴ تخته غزال است.

بلیط قطار رجا بندرعباس تهران

شرکت رجا یکی از بزرگترین شرکت‌های ریلی ایران محسوب می‌شود که قطارهای بسیار باکیفیتی را در مسیر بندرعباس تهران در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از امکانات قطارهای رجا می‌توان به صندلی‌های تخت‌شو با ملحفه‌های یک بار مصرف، اینترنت پرسرعت، سیستم‌های تهويه و سرمایشی و گرمایشی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم‌های صوتی و تصویری و… اشاره کرد. قطار ۴ ستاره ۴ تخته غزال، از بهترین قطارهای رجاست که معمولا در مسیر بندرعباس تهران حرکت می‌کند.
قیمت بلیط قطار بندرعباس به تهران رجا را می‌توانید از سایت فلای‌تودی مشاهده کنید.

قطار بندرعباس تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر پرتردد بندرعباس تهران، قطارهای مختلف، در ایستگاه‌های متنوعی می‌ایستند تا مسافران از بخش‌های مختلف در مسیر بتوانند وارد قطار شوند یا از آن خارج شوند. در ادامه ایستگاه‌های قطار بندرعباس تهران را معرفی می‌کنیم، اما در نظر داشته باشید که ممکن است قطار در همه این ایستگاه‌ها نایستد؛ برای اطلاع از اینکه آیا قطار در ایستگاه مورد نظر شما توقف دارد یا خیر، با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید.
ایستگاه‌های قطار بن ریل
●    بندرعباس (مبدا)
●    سيرجان
●    خاتون آباد
●    احمدآباد
●    بافق
●    يزد
●    ميبد
●    اردكان
●    كاشان
●    محمديه
●    تهران (مقصد)
ایستگاه‌های قطار رجا
●    بندرعباس (مبدا)
●    فین
●    زادمحمود
●    تزرج
●    سيرجان
●    خاتون آباد
●    احمدآباد
●    بافق
●    یزد
●    …
●    كاشان
●    محمديه
●    تهران (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار بندرعباس تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار بندرعباس تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.