loading

خرید بلیط قطار بندرعباس به یزد

سفر ریلی به یزد، یکی از محبوب‌ترین راه‌های سفر به این شهر است. یزد یکی از پرترددترین شهرهای کشورمان محسوب می‌شود و از این رو، علاوه بر سفر زمینی و هوایی، امکان سفر ریلی نیز برای مسافران این شهر فراهم شده است. در سفر ریلی به یزد، علاوه بر اینکه سفری ایمن را تجربه می‌کنید، از تماشای مناظر در طول مسیر هم می‌توانید لذت ببرید. بلیط قطار بندرعباس به یزد را می‌توانید از طریق سایت فلای‌تودی تهیه کنید. در همین صفحه برای خرید بلیط قطار اقدام کنید.

بلیط قطار بندرعباس یزد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا بندرعباس

قطار بندرعباس اصفهان

قطار بندرعباس قم

قطار بندرعباس اهواز

قطار بندرعباس رشت

قطار بندرعباس کرمان

قطار بندرعباس تبریز

راهنمای رزرو بلیط قطار از بندرعباس به یزد در فلای تودی

برای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس به یزد، تنها کافی است وارد سایت فلای‌تودی شوید. سپس با انتخاب تاریخ مورد نظر سفر خود، لیست قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده کرده و بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید.

جستجوی بلیط قطار بندرعباس به یزد

برای مشاهده لیست قطارهای بندرعباس یزد، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:
در ابتدا باید در بخش جستجوی بلیط، مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و تاریخ رفت را مشخص کنید. البته اگر می‌خواهید بلیط رفت و برگشتی تهیه کنید، باید گزینه «رفت و برگشت» را فعال کرده و تاریخ برگشت خود را هم مشخص کنید. سپس تعداد مسافران را تعیین کرده و از بین گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران، یک مورد را انتخاب کنید. 
اگر می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، هنگام انتخاب بلیط، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. گزینه «حمل خودرو می خواهم» برای مواقعی است که می‌خواهید خودرویی را با قطار حمل کنید.

رزرو بلیط قطار بندرعباس به یزد

هنگامی که بلیط مورد نظر خود را جستجو می‌کنید، علاوه بر قیمت بلیط قطار بندرعباس یزد، اطلاعات کامل‌تری از جمله ساعت حرکت و ورود، نوع قطار، شرکت ریلی ارائه دهنده، ایستگاه‌ها، شرایط استرداد و… نمایش داده می‌شود. بعد از مشاهده همه اطلاعات و انتخاب بلیط مورد نظر، می‌توانید نسبت به رزرو بلیط قطار خود اقدام کنید.

خرید بلیط قطار بندرعباس یزد

بعد از انتخاب بلیط مورد نظر، هنگام خرید، ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کرده و سپس هزینه بلیط را پرداخت کنید. بعد از اینکه مراحل خرید بلیط قطار بندرعباس به یزد کامل شد، بلیط شما به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود.

انواع بلیط قطار بندرعباس به یزد

قطارهای مختلفی با امکانات و خدمات متنوع، در مسیر بندرعباس یزد حرکت می‌کنند. انواع قطارهایی که معمولا در این مسیر مسافران را جابه‌جا می‌کنند، عبارتند از: 

بلیط قطار بندرعباس یزد ویژه بانوان

اگر می‌خواهید کوپه‌ای که بلیط آن را تهیه می‌کنید، فقط ویژه بانوان باشد، باید هنگام انتخاب نوع بلیط، گزینه «ویژه خواهران» را انتخاب کنید. 

بلیط قطار بندرعباس به یزد کوپه دربست

قطارهای مسیر بندرعباس یزد معمولا در دو نوع کوپه‌ای و سالنی عرضه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای، صندلی‌هایی دارند که ممکن است تخت‌خواب شو باشند و یا برخی از آن‌ها قابلیت تخت‌خواب شدن نداشته باشند. اگر در قطارهای کوپه‌ای می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، باید هنگام خرید بلیط، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.
در قطارهای سالنی هیچ کوپه‌ای وجود ندارد و صندلی‌هایی که قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند، به شکل صندلی‌های اتوبوس یا هواپیما در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این قطارها ممکن است ۳ یا ۴ ستاره باشند.

بلیط قطار بندرعباس به یزد رفت و برگشت

اگر تاریخ رفت و برگشت سفر شما مشخص است، بهتر است بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشتی تهیه کنید. خرید بلیط رفت و برگشت خیال شما را از بابت احتمال تمام یا گران شدن بلیط راحت می‌کند و بلیط رفت و برگشت شما به صورت هم‌زمان در اختیارتان خواهد بود.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به یزد

تمامی قیمت‌های بلیط قطار بندرعباس به یزد را می‌توانید به صورت روزانه از سایت فلای‌تودی چک کنید. قیمت بلیط قطار از بندرعباس به یزد بر اساس عواملی مثل فصل و تاریخ سفر، زمان‌های پرتقاضا یا کم‌تقاضا، شرکت ریلی، نوع قطار و… متفاوت است. قیمت به‌روز قطار این مسیر را می‌توانید از سایت فلای‌تودی مشاهده کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار بندرعباس یزد

از آنجایی که آب و هوای یزد گرم و خشک است، افراد در فصول سرد سال بیشتر علاقه‌مند به سفر به یزد هستند. همچنین ممکن است در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها هم تقاضا برای سفر به این شهر بالا باشد. بنابراین اگر می‌خواهید بلیط قطار خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید، نباید در روزهای پرتقاضا اقدام به خرید کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار بندرعباس یزد در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس یزد از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

اگر می‌خواهید ارزان‌ترین قیمت بلیط قطار بندر به یزد را تهیه کنید، کافی است به سایت فلای‌تودی مراجعه کرده و در میان قیمت‌هایی که از ارزان‌ترین به گران‌ترین قیمت چیده شده‌اند، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

سایت فلای‌تودی تمامی قطارهای مسیر بندرعباس یزد را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید به طور کامل جزئیات اطلاعات در مورد بلیط‌ها را مشاهده و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

این امکان در سایت فلای‌تودی فراهم است که تمامی اطلاعات مربوط به بلیط‌های مختلف مسیر خود را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید تا در نهایت بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

اگر به دنبال فضای اقامتی برای سفر خود هستید، می‌توانید به صورت هم‌زمان، بلیط قطار و فضای اقامتی را خریداری کنید. اطلاعات و جزئیات کامل درباره فضاهای اقامتی هم مثل قطار، در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

تقویم قیمتی یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای فلای‌تودی است. در ابتدا تاریخ و اطلاعات سفر خود را مشخص کنید و پس از نمایش نتایج، قیمت‌های بلیط در حوالی تاریخ انتخابی خود را بررسی کرده و در نهایت بتوانید قیمت‌ها را باهم مقایسه کنید.

استرداد بلیط قطار بندرعباس به یزد

اگر قصد استرداد بلیط خود را دارید، باید قوانین مربوط به کنسلی بلیط خود را در ابتدا مطالعه کرده و سپس نسبت به استرداد بلیط اقدام کنید؛ زیرا قوانین استرداد هر قطاری ممکن است با دیگری متفاوت باشد.

قطارهای موجود در مسیر بندرعباس یزد

قطارهای مختلفی در مسیر بندرعباس یزد حرکت می‌کنند که هر یک امکانات و خدمات مختلفی را به مسافر ارائه می‌دهند. در ادامه قطارهایی را که عموما در این مسیر حرکت می‌کنند، به شما معرفی می‌کنیم: 

بلیط قطار رجا بندرعباس یزد

شرکت رجا یکی از بزرگترین شرکت‌های ریلی ایران است که امکانات مختلف و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از این امکانات می‌توان به اینترنت پرسرعت، میزهای تاشو برای صرف غذا، صندلی‌های تخت‌شو با ملحفه‌های یک بار مصرف، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم‌های تهويه و سرمایشی و گرمایشی و… اشاره کرد. قطارهای ۳ ستاره ۴ تخته البرز و ۴ ستاره ۴ تخته غزال ازجمله قطارهای رجا هستند که معمولا در مسیر بندرعباس یزد حرکت می‌کنند.

بلیط قطار بن ریل بندرعباس یزد

قطار بن ریل از بهترین قطارهای مسیر بندرعباس یزد محسوب می‌شود و امکانات و خدمات باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از امکانات این قطار می‌توان به لوازم خواب بهداشتی، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق، ویلچر و… اشاره کرد. قطار ۴ ستاره ۴ تخته غزال اغلب در مسیر بندرعباس یزد حرکت می‌کند. 

قطار بندرعباس یزد از کدام شهرها عبور می کند؟

هرکدام از قطارهای مسیر بندرعباس یزد، ممکن است در ایستگاه‌های مختلفی توقف کنند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. البته در نظر داشته باشید که ممکن است توقف در همه این ایستگاه‌ها صورت نگیرد و لازم است که برای اطمینان، پیش از خرید بلیط، با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.

ایستگاه‌های قطار رجا:
●     بندرعباس (مبدا)
●    فين
●    زادمحمود
●    تزرج
●    سيرجان
●    خاتون آباد
●    احمدآباد
●    بافق
●    یزد (مقصد)
ایستگاه‌های قطار بن ریل:
●     بندرعباس (مبدا)
●    سيرجان
●    خاتون آباد
●    احمدآباد
●    بافق
●    یزد (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار بندرعباس یزد

شرکت‌های ریلی که بلیط‌های قطار بندر یزد را ارائه می‌دهند، هرکدام ممکن است قوانین مخصوص به خود را در زمینه استرداد بلیط، حمل خودرو، حمل بار و… داشته باشند. برای اینکه از این قوانین مطلع شوید، باید قوانین مربوط به بلیط قطار خود را که هنگام جستجوی بلیط به شما نمایش داده می‌شود، مطالعه کنید.

 

در فلای‌تودی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط قطار بندرعباس به یزد را همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به یزد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.