loading

خرید بلیط قطار زاهدان یزد

شهر یزد با بادگیرها و قنات‌های معروفش و بناهای خشتی زیبایش، همواره یکی از محبوب‌ترین شهرهای توریستی ایران بوده است. اگر قصد دارید از شهر زاهدان به یزد بروید، بهترین و امن‌ترین روش برای شما خرید بلیط قطار زاهدان یزد است. در این حالت، هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد و هم سفری راحت را برای خود رقم می‌زنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار، کافی است مشخصات خود را در همین صفحه از سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی وارد کنید و در عرض کمتر از 5 دقیقه، مراحل لازم برای خرید بلیط را انجام دهید.  

بلیط قطار زاهدان یزد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا زاهدان

راهنمای رزرو بلیط قطار زاهدان به یزد در فلای‌تودی

خرید اینترنتی بلیط قطار زاهدان یزد در سایت فلای‌تودی تنها با چند کلیک و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. در ادامه، راهنمای گام‌به‌گام خرید بلیط قطار ارائه شده است:

جستجوی بلیط قطار زاهدان یزد

در اولین مرحله از رزرو بلیط قطار زاهدان یزد، باید مشخصات لازم – مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید) و تعداد مسافران – را وارد کنید و سپس، یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و اگر مایل به استفاده از خدمات حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کنید. 

رزرو بلیط قطار زاهدان یزد

با انجام مراحل فوق و انتخاب گزینه جستجو، در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار زاهدان یزد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نشان داده خواهد شد. نتایج به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شوند. در این مرحله، می‌توانید اطلاعات کامل هر بلیط از جمله نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کنید. 

خرید بلیط قطار زاهدان یزد

پس از بررسی گزینه‌ها و انتخاب بلیط مورد نظر، وارد مرحله خرید بلیط قطار خواهید شد. در ادامه، تنها کافی است اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت، پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید تا خرید شما نهایی شده و بلیط‌ها برای شما صادر شوند. 

انواع بلیط قطار زاهدان به یزد

انواع مختلف بلیط‌هایی که می‌توانید برای مسیر ریلی زاهدان به یزد تهیه کنید، عبارتند از:

بلیط قطار زاهدان یزد ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از مهم‌ترین انواع بلیط قطار زاهدان یزد است. بانوانی که ترجیح می‌دهند حین سفر در کوپه‌ای مجزا از آقایان حضور داشته باشند، باید هنگام خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب کنند و سپس ادامه مراحل رزرو را انجام دهند. 

بلیط قطار زاهدان یزد کوپه دربست

اگر به صورت گروهی یا خانوادگی از زاهدان به یزد سفر می‌کنید، می‌توانید یک یا چند کوپه را به صورت دربست رزرو کنید و از سفر خود لذت بیشتری ببرید. در صورت تمایل به خرید بلیط قطار کوپه دربست، باید در زمان خرید بلیط، گزینه «دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. 

بلیط قطار زاهدان یزد رفت و برگشت

اگر تاریخ دقیق سفرتان مشخص است، می‌توانید بلیط قطار زاهدان یزد را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. در این حالت، دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت بلیط‌ها نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار زاهدان یزد

قیمت بلیط قطار زاهدان یزد ممکن است متاثر از عوامل مختلفی متغیر باشد. مثلا در سفر به یزد، بسته اینکه چه نوع قطار یا کوپه‌ای را رزرو می‌کنید، قیمت بلیط زاهدان به یزد برای شما متفاوت خواهد بود. برای مثال، قطارهای چهارستاره از قطارهای سه ستاره گران‌قیمت‌تر هستند.
برای اطلاع از قیمت قطار زاهدان یزد، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار زاهدان یزد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم زمان سفر خود را هوشمندانه انتخاب کنید و مسافرتتان را به بازه‌ای غیر از ایام پیک موکول کنید. همچنین از آنجایی که این شهر تابستان‌های بسیار گرمی دارد، قیمت بلیط قطار زاهدان یزد در این فصل ارزانتر است، زیرا تقاضا برای سفر کمتر می‌شود.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار زاهدان یزد در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار زاهدان یزد از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

با مراجعه به سایت فلای‌تودی، به‌راحتی می‌توانید بلیط قطار زاهدان یزد را با کمترین قیمت خریداری کنید. در این وبسایت، هنگام خرید بلیط ابزارهایی مثل فیلتر قیمت در اختیارتان قرار می‌گیرد که با استفاده از آن، پیدا کردن بلیط قطار ارزان زاهدان به یزد کار سختی نخواهد بود. ترتیب نمایش بلیط‌ها نیز از ارزانترین به گران‌ترین است. 

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

در سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی، امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد و بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی به شما ارائه می‌شود. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در فهرست نتایج جستجو، اطلاعاتی اعم از نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده می‌شود. با بررسی و مقایسه دقیق این اطلاعات، به‌راحتی می‌توانید گزینه ایده‌آل خود را پیدا و رزرو کنید. 

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار زاهدان یزد، می‌توانید رزرو هتل های یزد را نیز در سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

با استفاده از ابزار تقویم قیمتی، می‌توانید قیمت بلیط را حوالی تاریخ انتخابی خود مشاهده کنید. در این حالت، این امکان برایتان وجود دارد که هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار زاهدان یزد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان فروش بلیط قطار زاهدان یزد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید برای استرداد آنلاین بلیط خود اقدام نمایید. 

قطارهای موجود در مسیر زاهدان یزد

از آنجایی که سفر ریلی به یزد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، یکی از بهترین ناوگان‌های ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به یزد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای زاهدان یزد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار البرز زاهدان یزد

قطارهای البرز 3 ستاره هستند و با توجه به امکانات و خدمات رفاهی مناسبی که در طول مسیر در اختیار مسافران قرار می‌گیرد، سفر با این قطارها بی‌نهایت لذت‌بخش و راحت خواهد بود. قطارهای البرز دارای کوپه‌های 4 نفره هستند و در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. صندلی‌ها قابلیت تبدیل‌شدن به تخت دارند و در طول مسیر، پتو، بالشت و ملحفه نیز به مسافران داده می‌شود. همچنین، هر واگن سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارد. 

بلیط قطار کویر زاهدان یزد

با توجه به اینکه قطارهای کویر دارای کوپه‌های 6 نفره هستند، برای سفرهای دسته‌جمعی و خانوادگی، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شوند. این قطارها در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار هستند و با توجه به 3 ستاره بودن آن‌ها، گزینه کاملا مناسبی برای طی‌کردن فاصله بین زاهدان تا یزد هستد. کوپه‌های این قطار امکاناتی مثل سیستم تهویه مطبوع، آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... دارند و در طول مسیر، آسایش و راحتی شما تضمین خواهد بود. 

قطار زاهدان یزد از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی زاهدان به یزد که پیمودن آن تقریبا 14 ساعت طول می‌کشد، شما از شهرهایی مثل فهرج، بم، کرمان، زرند و بافق عبور خواهید کرد. البته در نظر داشته باشید که قطارها ممکن است در همه ایستگاه‌هایی که معرفی شدند، نایستند و برای اطمینان از این موضوع، بهتر است با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید.

قوانین و مقررات بلیط قطار زاهدان یزد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس برای خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار زاهدان یزد رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به یزد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.