loading

خرید بلیط قطار زاهدان کرمان

زمانی که بلیط قطار زاهدان کرمان را رزرو می‌کنید، برای سفر به شهری با تاریخی غنی آماده می‌شوید. از باغ شاهزاده ماهان با معماری زیبا و درختان سبزش تا مجموعه گنجعلی خان که ارزش تاریخی بسیاری دارد در این شهر قرار دارند. همچنین، بیابان‌های اطراف کرمان، منطقه مورد علاقه کویرنوردان است. به همین دلیل افراد زیادی به کرمان سفر می‌کنند. 
مسافرانی که قصد سفر از زاهدان به کرمان دارند، در همین صفحه می‌توانند برای خرید بلیط قطار اقدام کنند.

بلیط قطار زاهدان کرمان

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا زاهدان

قطار زاهدان کاشان

قطار زاهدان یزد

راهنمای رزرو بلیط قطار زاهدان به کرمان در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار زاهدان کرمان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار زاهدان کرمان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار زاهدان کرمان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار زاهدان کرمان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار زاهدان به کرمان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار برای زاهدان کرمان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار زاهدان به کرمان

اگر مسافر کرمان هستید و قصد رزرو بلیط قطار زاهدان کرمان را دارید، خوب است بدانید که قطارهای مختلفی با خدمات متنوع در این مسیر قرار گرفته‌اند. مثلا می‌توانید بلیط خود را یک طرفه یا رفت و برگشت بگیرید. انواع بلیط قطارهای زاهدان کرمان که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار زاهدان به کرمان ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار زاهدان کرمان است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار زاهدان کرمان کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار زاهدان کرمان رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر زاهدان کرمان و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت زاهدان کرمان دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار زاهدان به کرمان

قیمت بلیط قطار زاهدان کرمان ممکن است متاثر از عوامل مختلفی متغیر باشد. مثلا در سفر به کرمان، بسته اینکه چه نوع قطار یا کوپه‌ای را رزرو می‌کنید، قیمت بلیط زاهدان به کرمان برای شما متفاوت خواهد بود. برای مثال، قطارهای چهارستاره از قطارهای سه ستاره گران‌قیمت‌تر هستند.
برای اطلاع از قیمت قطار زاهدان کرمان، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار زاهدان به کرمان

برای آنکه بتوانید بلیط قطار زاهدان کرمان ارزان بخرید، نباید از زمان مناسب برای رزرو بلیط غافل شوید. بهترین زمان برای خرید بلیط، 3 هفته پیش از تاریخ سفر است. همچنین، برای آنکه با مسئله پرشدن ظرفیت قطارها یا افزایش قیمت بلیط قطار از زاهدان به کرمان مواجه نشوید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید؛ به‌ویژه اگر قرار است در ایام پیک سفر خود را انجام دهید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار زاهدان کرمان در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار زاهدان کرمان از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار برای زاهدان به کرمان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان زاهدان به کرمان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار زاهدان کرمان، می‌توانید رزرو هتل های کرمان را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار زاهدان کرمان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان فروش بلیط قطار زاهدان کرمان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید برای استرداد آنلاین بلیط خود اقدام نمایید. 

قطارهای موجود در مسیر زاهدان کرمان

در مسیر ریلی زاهدان به کرمان، قطارهای مختلفی تردد دارند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا زاهدان کرمان، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار البرز زاهدان کرمان

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

بلیط قطار کویر زاهدان کرمان

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوپه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که به کرمان سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند. 

قطار زاهدان کرمان از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی زاهدان به کرمان از 2 ایستگاه عبور خواهید کرد. در مسیر از زاهدان، ابتدا به فهرج و سپس به بم می‌رسید و ایستگاه بعدی شما کرمان است. البته در نظر داشته باشید که قطارها ممکن است در همه ایستگاه‌هایی که معرفی شدند، نایستند و برای اطمینان از این موضوع، بهتر است با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید.

قوانین و مقررات بلیط قطار زاهدان کرمان

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس برای خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار زاهدان کرمان رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به کرمان داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.