در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار تهران کرمان

شهر کرمان به‌واسطه برخورداری از جاذبه های گردشگری دیدنی و سوغاتی‌های بسیار خوشمزه، مقصد محبوب بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. برای بسیاری از مسافرانی که از شهرهای مختلف از جمله تهران، به کرمان سفر می‌کنند، قطار بهترین وسیله نقلیه است. با خرید بلیط قطار تهران کرمان، سفری ایمن، ارزان و بی‌دغدغه را به شهر تهران تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید اطلاعات لازم را در همین صفحه وارد کنید و به صورت کاملا آنلاین و در سریع‌ترین زمان ممکن، خرید اینترنتی بلیط قطار خود را در سایت فلای تودی انجام دهید. 

بلیط قطار تهران کرمان

راهنمای خرید بلیط قطار تهران به کرمان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تهران کرمان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید؛ تنها کافی است از مراحلی که در ادامه توضیح داده شده است پیروی کنید:

جستجوی بلیط قطار تهران کرمان

ابتدا باید در فرم‌های همین صفحه، اطلاعاتی از قبیل تعداد مسافران، تاریخ رفت، تاریخ برگشت، مبدا و مقصد را وارد کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. همچنین، اگر مایل به رزرو کوپه به صورت دربست هستید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که می‌خواهید خودروتان را به مقصد مورد نظر انتقال دهید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کنید. در ادامه، باید گزینه جستجو را بزنید تا بلافاصله فهرستی از تمامی بلیط های قطار تهران کرمان که امکان خرید آن‌ها در بازه زمانی مورد نظر شما وجود دارد نشان داده شود. 

رزرو بلیط قطار تهران کرمان

نتایجی که پس از زدن کلید جستجو نشان داده می‌شوند، به ترتیب از ارزانترین بلیط به گرانترین بلیط مرتب شده‌اند. همچنین، اطلاعات کاملی از جمله نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد نیز برای هر یک از بلیط‌ها ارائه شده است. 

خرید بلیط قطار تهران کرمان

پس از آنکه بلیط مورد نظر خود را انتخاب کردید، وارد مرحله خرید بلیط خواهید شد. در ادامه، پس از آنکه اطلاعات مسافران را در فرم‌های مربوطه وارد کردید و مراحل مربوط به تسویه حساب را انجام دادید، بلیط قطار تهران به کرمان صادر شده و برای شما ارسال خواهد شد. 

انواع بلیط قطار تهران به کرمان

قطار یکی از بهترین و امن‌ترین وسایل نقلیه بین شهری است و می‌تواند سفری بی‌دغدغه و راحت را برای شما رقم بزند. خوشبختانه در ناوگان ریلی مسیر تهران به کرمان قطار های مدرن و خوبی حضور دارند و برای سفر با قطار دغدغه و چالش خاصی نخواهید داشت. انواع بلیط قطارهای تهران کرمان که در حال حاضر در دسترس مسافران قرار دارند، عبارتند از:

بلیط قطار تهران کرمان ویژه بانوان

از انواع بلیط های قطار تهران کرمان که در حال حاضر در دسترس مسافران قرار دارد، بلیط ویژه بانوان است. برای آنکه بلیط خریداری‌شده برای کوپه‌های بانوان صادر شود، کافی است در زمان خرید بلیط، گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب کرده و سپس ادامه مراحل را انجام دهید.  

بلیط قطار تهران کرمان کوپه دربست

قطارهای مسافربری مسیر تهران کرمان دارای کوپه‌های 4 و 6 نفره هستند و شما با توجه به شرایط مورد نظرتان می‌توانید بهترین گزینه را برای رزرو بلیط قطار تهران کرمان انتخاب کنید. خوشبختانه تمامی صندلی‌های این قطارها تختخواب‌شو هستند و در طول مسیر به‌راحتی می‌توانید استراحت کنید. در صورتی که تصمیم دارید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران کرمان رفت و برگشت

برای آنکه هیچ دغدغه‌ای از بابت افزایش قیمت بلیط های قطار تهران کرمان نداشته باشید یا با مسئله افزایش قیمت‌ها در ایام پیک مسافرت مواجه نشوید، توصیه می‌کنیم حتما بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید و سفری بی‌دغدغه و به‌یادماندنی را برای خود رقم بزنید. 

قیمت بلیط قطار تهران کرمان

موارد متعددی اعم از نوع قطار، امکانات آن، ظرفیت کوپه‌ها و.... روی قیمت بلیط قطار تهران به کرمان تاثیرگذار هستند. برای بررسی دقیق هزینه مورد نیاز برای رزرو بلیط قطار تهران کرمان، می‌توانید تاریخ سفر خود را در فرم‌های همین صفحه وارد کنید و کلید جستجو را بزنید تا در ادامه فهرست بلیط‌ها همراه با هزینه دقیق رزروشان به شما نشان داده شود. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار تهران کرمان

در صورتی که دنبال بلیط قطار ارزان تهران کرمان هستید، اکیدا توصیه می‌کنیم خرید بلیط را به روزهای اخر منتهی نکنید. ایده‌آل‌ترین زمان برای رزرو بلیط قطار، 3 هفته پیش از تاریخ سفر است؛ در غیر این صورت ممکن است ظرفیت قطارها تا تاریخ مورد نظر شما به فروش برسند و قیمت بلیط قطار از تهران به کرمان نیز افزایش پیدا کند. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران کرمان در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران کرمان از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران کرمان را برای تاریخ موردنظر خود خریداری کنید. ترتیب علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تهران به کرمان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را برای شما فراهم کرده است. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کاملی درباره هر بلیط اعم از شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و... به شما نمایش داده خواهد شد. با بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آن‌ها، به‌راحتی می‌توانید گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار تهران به کرمان، می‌توانید از بین هزاران گزینه و با کمترین نرخ، هتل نیز در مقصدتان رزرو کنید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید ارزانترین بلیط را برای مسیر تهران به کرمان پیدا کنید. 

استرداد بلیط قطار تهران کرمان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تهران کرمان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر تهران کرمان

آشنایی با قطارهایی که در مسیر ریلی تهران به کرمان فعالیت می‌کنند، به شما کمک می‌کند که گزینه‌ای دقیقا متناسب با نیازهای خود پیدا کنید و سفر بی‌دغدغه و راحتی را برای خود رقم بزنید. مهم‌ترین قطارهایی که در حال حاضر در این مسیر ریلی مسافران را جابه‌جا می‌کنند، عبارت‌اند از:

بلیط قطار کویر تهران کرمان

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است و کوپه‌های آن 6 نفر ظرفیت دارند. این کوپه‌ها به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که بخواهید از تهران به کرمان بروید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. مواردی چون آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر خدمات رفاهی هستند که قطار کویر برای مسافران خود در نظر گرفته است. 

بلیط قطار ارگ تهران کرمان

قطارهای ارگ نیز که زیرمجموعه شرکت جوپار هستند، از سال 1399 به ناوگان ریلی مسیر تهران کرمان اضافه شده‌اند. در قطارهای ارگ پذیرایی ویژه‌ای از مسافران به عمل می‌آید و این مسئله در کنار کوپه‌های بزرگ و دلباز، موجب شده است که این قطارها به گزینه محبوبی برای سفر از تهران به کرمان تبدیل شوند. 

بلیط قطار البرز تهران کرمان

قطارهای البرز دارای کوپه‌های 4 نفره هستند. این کوپه‌ها 4 صندلی تختخواب‌شو دارند و در دو طرف آن‌ها نیز یک نمایشگر برای تماشای فیلم یا پخش موسیقی قرار داده شده است. هر یک از واگن‌های این قطار سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارند و طی سفر پتو و بالشت مسافرتی نیز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

 بلیط قطار غزال تهران کرمان

قطارهای غزال، از جمله پیشرفته ترین قطارهای ناوگان ریلی ایران هستند. این قطارها بر اساس استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند و خدمات متنوع و بسیار باکیفیتی را برای مسافران فراهم کرده‌اند. از امکانات بلیط قطار تهران کرمان غزال می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

قطار تهران کرمان از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی تهران به کرمان که پیمودن آن تقریبا 14 ساعت طول می‌کشد، شما از شهرهایی مثل محمدیه، کاشان، بادرود، زواره، اردکان، یزد، بافق و زرند عبور خواهید کرد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره توقف قطار در ایستگاه‌های مختلف، حتما با کارشناسان ما در فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار تهران کرمان

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار تهران کرمان را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به کرمان داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.