در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار تهران زاهدان

زاهدان شهری باستانی در دل کویر و یکی از بهترین مقاصد برای سفرهای زمستانی و پاییزی است. این شهر با مردمانی خونگرم و مهمان نواز، یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ایران است. از سمتی شهر زاهدان نقطه اتصال بسیاری از شهرهای استان سیستان و بلوچستان به حساب می‌آید. به همین دلیل علاوه بر سفر زمینی و هوایی، امکان سفر ریلی نیز برای مسافران به زاهدان فراهم شده است. مسافران با خرید بلیط قطار علاوه بر تجربه سفری ایمن، راحت و مقرون‌به‌صرفه، می‌توانند از تماشای مناظر در مسیر نیز لذت ببرند. مسافران تهرانی می‌توانند بلیط قطار تهران زاهدان را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان را با قطارهای ایمن تجربه کنند. 

بلیط قطار تهران زاهدان

راهنمای خرید بلیط قطار تهران به زاهدان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تهران زاهدان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار تهران زاهدان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار تهران زاهدان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تهران زاهدان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار تهران زاهدان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار تهران زاهدان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تهران به زاهدان

مسافران می‌توانند سفر با قطار به زاهدان را با امکانات و قیمت‌های مختلف تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای تهران زاهدان که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تهران زاهدان ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار تهران زاهدان است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار تهران زاهدان کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران زاهدان رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران زاهدان و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت تهران زاهدان دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار تهران زاهدان

قیمت قطار تهران زاهدان متاثر از عوامل مختلفی است. نوع وسیله شامل قطار سریع السیر زاهدان ، سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار تهران زاهدان تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار تهران زاهدان، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار تهران زاهدان

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تهران به زاهدان پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا فصل زمستان و پاییز خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران زاهدان در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران زاهدان از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران زاهدان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تهران به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تهران زاهدان، می‌توانید رزرو هتل های زاهدان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید.     

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تهران زاهدان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تهران زاهدان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر تهران زاهدان

از آنجا که مسیر ریلی تهران به زاهدان یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا تهران زاهدان، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار البرز تهران زاهدان

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. 
در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

بلیط قطار کویر تهران زاهدان

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوچه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که به زاهدان سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند. 

بلیط قطار طلائیه تهران زاهدان

قطار طلائیه یک قطار چهارستاره با امکانات مناسب و کوپه های تمیز و جادار است. این قطار یکی از قطار های شرکت ریل ترابر صبا است. با توجه به اینکه ریل ترابر صبا یکی از شرکت های به روز و مدرن در ناوگان ریلی کشوراست، می توانید از کیفیت فضا و امکانات این قطار اطمینان داشته باشید. 

قطار تهران زاهدان از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی تهران به زاهدان حداقل از 10 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر تهران زاهدان شامل محمدیه، کاشان، درود، اردکان، میبد، یزد، بافق، زرند، کرمان، بم و فهرج می‌شود. 

قوانین و مقررات بلیط قطار تهران زاهدان

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار تهران زاهدان رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به زاهدان داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.