loading

خرید بلیط قطار کاشان یزد

با رزرو بلیط قطار کاشان به یزد، به شهر خشتی و همیشه آفتابی یزد وارد می‌شوید. این شهر با قدمت 5 هزار ساله خود به عنوان اولین شهر تاریخی ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و دیدنی‌های بسیاری دارد.
برای خرید بلیط قطار کاشان به یزد، از همین صفحه در سایت فلای‌تودی اقدام نمایید تا رزرو بلیط قطار را انجام داده و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند.

بلیط قطار کاشان یزد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کاشان

قطار کاشان شیراز

قطار کاشان اصفهان

قطار کاشان سمنان

قطار کاشان بندرعباس

قطار کاشان زاهدان

قطار کاشان کرمان

راهنمای خرید بلیط قطار کاشان به یزد در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط کاشان به یزد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار کاشان یزد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار کاشان یزد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار کاشان یزد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار از کاشان به یزد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار کاشان یزد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار کاشان به یزد

قطارهای کاشان به یزد، در نیمه دوم سال که هوا در این استان رو به خنکی می‌رود، بسیار پرطرفدار هستند. افراد بسیاری برای بازدید از بناهای شهر و همچنین کویر و شوره‌زارهای اطراف به یزد سفر می‌کنند. بنابراین، مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به یزد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای کاشان یزد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار کاشان یزد ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار کاشان یزد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار کاشان یزد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. اگرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار کاشان یزد رفت و برگشت 

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر کاشان یزد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت کاشان یزد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت قطار کاشان یزد

قیمت بلیط قطار کاشان به یزد ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلفی متفاوت باشد. نوع قطار سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار کاشان یزد تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار کاشان یزد، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار از کاشان به یزد بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار کاشان یزد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. مثلا در ایام تعطیلات مانند نوروز و همچنین نیمه دوم سال که هوای یزد خنک و دلپذیر می‌شود، تعداد مسافران این شهر نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین بلیط قطار برای کاشان به یزد نیز پرتقاضا می‌شود. بهترین زمان برای خرید بلیط قطار یزد، تابستان است. البته اگر به تقویم قیمتی بلیط قطار کاشان یزد نیز توجه کنید، بهترین زمان برای رزرو قطار کاشان یزد از نظر قیمتی را می‌توانید مشاهده کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کاشان یزد در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید بلیط بهترین قطار کاشان به یزد به صورت اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار کاشان یزد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان کاشان به یزد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار کاشان یزد، می‌توانید رزرو هتل های یزد را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار کاشان یزد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار کاشان یزد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید برای استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر کاشان یزد

از آنجا که مسیر ریلی کاشان به یزد پر رفت و آمد است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا کاشان یزد، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید و بعد برای خرید بلیط قطار رجا کاشان یزد اقدام کنید. 
بلیط قطار برای کاشان یزد در حال حاضر توسط شرکت‌های ریلی جوپار، رجا و ریل سیر کوثر ارائه می‌شود. انواع قطارهای کاشان یزد عبارتند از:

بلیط قطار غزال کاشان یزد

قطار غزال پس از پردیس، یکی از پیشرفته‌ترین قطارهای ایران است. این قطار منطبق با استانداردهای بین‌المللی راه‌آهن ساخته شده و امکانات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد، از این رو از پرسفرترین قطارهای ایران است. از امکانات این قطار می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

بلیط قطار کویر کاشان یزد

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوپه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه مطبوع مجهز شده‌اند و در هر فصلی که به یزد سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند. 

بلیط قطار پردیس سالنی کاشان یزد

قطار پردیس سالنی یکی از قطارهای پرطرفدار ایران است و به دلیل سرعت، امکانات و قیمت مناسب مورد استقبال مسافران قرار گرفته است. این قطار دارای 20 واگن است که هر واگن ظرفیت حمل 54 نفر را دارد. صندلی‌ها به صورت دو نفره در ردیف‌های چهارتایی قرار گرفته‌اند. فاصله بین صندلی‌ها به اندازه کافی است تا مسافران احساس راحتی کنند. از جمله امکانات پردیس سالنی می‌توان تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری، سیستم اطفای حریق و سرویس بهداشتی را نام برد.

بلیط قطار غزال کاشان یزد

قطار غزال پس از پردیس، یکی از پیشرفته‌ترین قطارهای ایران است. این قطار منطبق با استانداردهای بین‌المللی راه‌آهن ساخته شده و امکانات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد، از این رو از پرسفرترین قطارهای ایران است. از امکانات این قطار می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

بلیط قطار ارگ کاشان یزد

قطارهای ارگ مانند قطار کویر زیرمجموعه شرکت جوپار هستند و در سال‌های اخیر به مسیر کاشان یزد اضافه شده‌اند. در قطارهای ارگ پذیرایی ویژه‌ای از مسافران به عمل می‌آید و این مسئله در کنار کوپه‌های بزرگ و دلباز، موجب شده است که این قطارها به گزینه محبوبی برای طی‌کردن فاصله کاشان به یزد تبدیل شوند. 

قطار کاشان یزد از کدام شهرها عبور می کند؟

فاصله کاشان و یزد نسبتا کم است و در این مسیر ریلی تنها 3 توقف وجود دارد. در مسیر ریلی کاشان به یزد قطار در ایستگاه‌های بادرود، اردکان و میبد توقف دارد تا به یزد برسد. برنامه حرکت قطارها از کاشان به یزد نسبت به شرکتی که برای سفر انتخاب می‌کنید، متغیر است. برای اطلاع دقیق از آنها به فلای‌تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

قوانین و مقررات بلیط قطار کاشان یزد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس برای خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار کاشان یزد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به یزد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.