بلیط قطار بندرعباس

بندرعباس بزرگترین بندر ایران است و در زمینه بازرگانی و صنعتی، شهر بسیار مهمی به شمار می‌رود. علاوه بر اهداف کاری، بسیاری از افراد، با هدف گردشگری به این شهر سفر می‌کنند و از همین نظر، بندرعباس همواره میزبان گردشگران مختلفی از سراسر ایران بوده است. با توجه به تقاضای بالای افراد، یکی از راه‌های اقتصادی برای سفر به این شهر، استفاده از قطار است. سفر با قطار، به شما فرصت تماشا و لذت بردن از مسیر و همچنین استراحت کردن در طول مسیر را می‌دهد.
در سایت فلای تودی شما می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را مشاهده کرده و بلیط قطار بندرعباس را با ارزان‌ترین قیمت تهیه کنید. در همین صفحه بلیط قطار خود را جستجو کنید و یک سفر مقرون به صرفه را تجربه کنید.

بلیط قطار بندرعباس

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد بندرعباس

شما از شهرهای مختلفی می‌توانید به بندرعباس سفر کنید که پرترددترین آن‌ها عبارتند از:

راهنمای خرید بلیط قطار بندرعباس در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار بندرعباس را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار بندرعباس

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار بندرعباس که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار بندرعباس

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار بندرعباس

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار بندرعباس به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار بندرعباس

شرکت‌های ریلی مختلفی بلیط قطار بندرعباس را در کیفیت بسیار بالایی عرضه می‌کنند و شما می‌توانید از میان آن‌ها، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. انواع بلیط قطار برای بندرعباس که در حال حاضر فعال هستند، شامل موارد زیر می‌شوند:

بلیط قطار بندرعباس کوپه دربست

قطارهای مسافرتی به دو صورت کوپه‌ای و سالنی وجود دارند. قطارهای سالنی، هیچ کوپه‌ای ندارند و صندلی‌ها مثل اتوبوس یا هواپیما در کنارهم چیده می‌شوند و تخت‌‌شو نیستند. این نوع قطارها ممکن است ۳ یا ۴ ستاره باشند که تفاوت آن‌ها بر اساس امکاناتی است که ارائه می‌دهند. 
قطارهای کوپه‌ای به صورت کوپه‌های ۴ و یا ۶ نفره هستند. برخی از صندلی‌های قطارهای کوپه‌ای قابلیت تخت شدن دارند و برخی دیگر ندارند. وقتی کوپه دربست تهیه می‌کنید، تمام صندلی‌های آن کوپه متعلق به شما می‌شود و اگر قصد خرید این نوع کوپه را دارید، باید هنگام خرید بلیط قطار بندرعباس، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار بندرعباس رفت و برگشت

اگر تاریخ رفت و برگشت شما به مقصدتان مشخص است، بهتر است بلیط رفت و برگشتی تهیه کنید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت به مقصد بندرعباس، دیگر نگرانی بابت پر شدن بلیط‌ها و یا گران شدن قیمت بلیط، نخواهید داشت. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار بندرعباس رفت و برگشت، باید هنگام خرید بلیط، گزینه «رفت و برگشت» را انتخاب کرده، تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید، سپس قیمت‌ها برای شما نمایش داده می‌شوند.

قیمت بلیط قطار بندرعباس

از آن‌جایی که بندرعباس مقصدی پرتردد است، شرکت‌های مختلفی بلیط قطار به این مقصد را صادر می‌کنند. قیمت بلیط قطار بندرعباس وابسته به فصل و زمانی که قصد سفر به این منطقه دارید، متفاوت است. اغلب افراد در نیمه دوم سال که هوا در مناطق جنوبی کشور خنک‌تر است، به این شهر سفر می‌کنند. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار بندرعباس، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید و تمامی قیمت‌های بلیط قطار به این مقصد را ملاحظه کنید. در سایت فلای تودی شما می‌توانید باکیفت‌ترین قطارها را با ارزان‌ترین قیمت‌ ممکن خریداری کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار بندرعباس در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار بندرعباس را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به بندرعباس کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار بندرعباس، می‌توانید رزرو هتل های بندرعباس را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار بندرعباس

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار بندرعباس در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر بندرعباس

شرکت های ریلی قطار بندرعباس بسیار متنوع هستند و مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

•    قطار رجا
•    قطار بن ریل غزال
•    قطار نورالرضا
•    قطار سیر کوثر
•    قطار جوپار
•    قطار ریل ترابر سبا
•    قطار پارس لاریم
•    قطار مهتاب سیرجم
•    قطار زندگی