loading

بلیط قطار یزد بندرعباس

بندرعباس مرکز استان هرمزگان از شهرهای پرگردشگر کشورمان است که به دلیل جاذبه‌های تاریخی بیشمار و از جمله سواحل زیبای خلیج فارس، گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. از جمله از شهر یزد در مرکز کشورمان که با خرید بلیط قطار سفری آسان با بهترین قطارها را تجربه می‌کنند. اگر برای گشت و گذار در بندرعباس و جزیره‌های قشم، هرمز و هنگام راهی جنوب هستید، بلیط قطار برای یزد بندرعباس را می‌توانید در همین صفحه خریداری کنید. فلای‌تودی امکان خرید اینترنتی بلیط قطار با بهترین قیمت را فراهم کرده است.

بلیط قطار یزد بندرعباس

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا یزد

قطار یزد قم

قطار یزد کرج

قطار یزد زاهدان

قطار یزد کرمان

قطار یزد رشت

قطار یزد خرمشهر

راهنمای خرید بلیط قطار از یزد به بندرعباس در فلای‌تودی

برای خرید اینترنتی بلیط قطار یزد به بندرعباس، تنها کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی شوید. سپس با انتخاب تاریخ مورد نظر سفر خود، لیست قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده کرده و بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید.

جستجوی بلیط قطار یزد به بندرعباس

برای مشاهده لیست قطارهای یزد بندرعباس، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید: در ابتدا باید در بخش جستجوی بلیط، مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و تاریخ رفت را مشخص کنید. البته اگر می‌خواهید بلیط رفت و برگشتی تهیه کنید، باید گزینه «رفت و برگشت» را فعال کرده و تاریخ برگشت خود را هم مشخص کنید. سپس تعداد مسافران را تعیین کرده و از بین گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران، یک مورد را انتخاب کنید. 
اگر می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، هنگام انتخاب بلیط، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. گزینه «حمل خودرو می خواهم» برای مواقعی است که می‌خواهید خودرویی را با قطار حمل کنید.

رزرو بلیط قطار یزد به بندرعباس

هنگامی که بلیط مورد نظر خود را جستجو می‌کنید، علاوه بر قیمت بلیط قطار یزد بندرعباس، اطلاعات کامل‌تری از جمله ساعت حرکت و ورود، نوع قطار، شرکت ریلی ارائه دهنده، ایستگاه‌ها، شرایط استرداد و… نمایش داده می‌شود. بعد از مشاهده همه اطلاعات و انتخاب بلیط مورد نظر، می‌توانید نسبت به رزرو قطار یزد بندرعباس اقدام کنید.

خرید بلیط قطار یزد بندرعباس

بعد از انتخاب بلیط مورد نظر، هنگام خرید، ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کرده و سپس هزینه بلیط را پرداخت کنید. بعد از اینکه مراحل خرید بلیط قطار یزد به بندرعباس کامل شد، بلیط شما به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود.

انواع بلیط قطار یزد به بندرعباس

قطارهای مختلفی با امکانات و خدمات متنوع، در مسیر یزد بندرعباس حرکت می‌کنند. انواع قطارهایی که معمولا در این مسیر مسافران را جابه‌جا می‌کنند، عبارتند از: 

بلیط قطار یزد بندرعباس ویژه بانوان

اگر می‌خواهید کوپه‌ای که بلیط آن را تهیه می‌کنید، فقط ویژه بانوان باشد، باید هنگام انتخاب نوع بلیط، گزینه «ویژه خواهران» را انتخاب کنید. 

بلیط قطار یزد به بندرعباس کوپه دربست

قطارهای مسیر یزد بندرعباس معمولا در دو نوع کوپه‌ای و سالنی عرضه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای، صندلی‌هایی دارند که ممکن است تخت‌خواب شو باشند و یا برخی از آن‌ها قابلیت تخت‌خواب شدن نداشته باشند. اگر در قطارهای کوپه‌ای می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، باید هنگام خرید بلیط، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.
در قطارهای سالنی هیچ کوپه‌ای وجود ندارد و صندلی‌هایی که قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند، به شکل صندلی‌های اتوبوس یا هواپیما در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این قطارها ممکن است ۳ یا ۴ ستاره باشند.

بلیط قطار رفت و برگشت یزد بندرعباس

اگر تاریخ رفت و برگشت سفر شما مشخص است، بهتر است بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشتی تهیه کنید. خرید بلیط رفت و برگشت خیال شما را از بابت احتمال تمام یا گران شدن بلیط راحت می‌کند و بلیط رفت و برگشت شما به صورت هم‌زمان در اختیارتان خواهد بود.

قیمت بلیط قطار از یزد به بندرعباس

تمامی قیمت‌های بلیط قطار برای یزد بندرعباس را می‌توانید به صورت روزانه از سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی چک کنید. قیمت بلیط قطار از یزد به بندرعباس بر اساس عواملی مثل فصل و تاریخ سفر، زمان‌های پرتقاضا یا کم‌تقاضا، شرکت ریلی، نوع قطار و… متفاوت است. قیمت به‌روز قطار این مسیر را می‌توانید از سایت فلای‌تودی مشاهده کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار یزد بندرعباس

از آنجایی که آب و هوای جنوب کشور گرم و خشک است، افراد در فصول سرد سال بیشتر علاقه‌مند به سفر به بندرعباس هستند. همچنین ممکن است در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها هم تقاضا برای سفر به این شهر زیاد باشد. بنابراین اگر می‌خواهید بلیط قطار خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید، باید در روزهای پرتقاضا اقدام به خرید نکنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار یزد بندرعباس در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار یزد بندرعباس از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

اگر می‌خواهید ارزان‌ترین قیمت قطار یزد بندرعباس را تهیه کنید، کافی است به سایت فلای‌تودی مراجعه کرده و در میان قیمت‌هایی که از ارزان‌ترین به گران‌ترین قیمت چیده شده‌اند، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

سایت فلای‌تودی تمامی قطارهای مسیر یزد بندرعباس را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید به طور کامل جزئیات اطلاعات در مورد بلیط‌ها را مشاهده کرده و بهترین قطار یزد بندرعباس را خریداری کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

این امکان در سایت فلای‌تودی فراهم است که تمامی اطلاعات مربوط به بلیط‌های مختلف مسیر خود را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید تا در نهایت بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

اگر به دنبال فضای اقامتی برای سفر خود هستید، می‌توانید به صورت هم‌زمان، رزرو هتل بندرعباس را نیز انجام دهید. اطلاعات و جزئیات کامل درباره فضاهای اقامتی ، در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

تقویم قیمتی یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای فلای‌تودی است و به این صورت می‌توانید از آن استفاده کنید که در ابتدا تاریخ و اطلاعات سفر خود را مشخص کنید و پس از نمایش نتایج، قیمت‌های بلیط در حوالی تاریخ انتخابی خود را بررسی کرده و در نهایت بتوانید قیمت‌ها را باهم مقایسه کنید.

استرداد بلیط قطار یزد بندرعباس

اگر قصد استرداد بلیط خود را دارید، باید قوانین مربوط به کنسلی بلیط خود را در ابتدا مطالعه کرده و سپس نسبت به استرداد بلیط اقدام کنید؛ زیرا قوانین استرداد هر قطاری ممکن است با دیگری متفاوت باشد.

قطارهای موجود در مسیر یزد بندرعباس

قطارهای مختلفی در مسیر یزد بندرعباس حرکت می‌کنند که هر یک امکانات و خدمات مختلفی را به مسافر ارائه می‌دهند. در ادامه قطارهایی را که عموما در این مسیر حرکت می‌کنند، به شما معرفی می‌کنیم: 

بلیط قطار رجا یزد بندرعباس

شرکت رجا یکی از بزرگترین شرکت‌های ریلی ایران است که امکانات مختلف و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از این امکانات می‌توان به اینترنت پرسرعت، میزهای تاشو برای صرف غذا، صندلی‌های تخت‌شو با ملحفه‌های یک بار مصرف، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم‌های تهويه و سرمایشی و گرمایشی و… اشاره کرد. قطارهای ۳ ستاره ۴ تخته البرز و ۴ ستاره ۴ تخته غزال ازجمله قطارهای رجا هستند که معمولا در مسیر یزد بندرعباس حرکت می‌کنند.

بلیط قطار بن ریل یزد بندرعباس

قطار بن ریل از بهترین قطارهای مسیر یزد بندرعباس محسوب می‌شود و امکانات و خدمات باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از امکانات این قطار می‌توان به لوازم خواب بهداشتی، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق، ویلچر و… اشاره کرد. قطار ۴ ستاره ۴ تخته غزال اغلب در مسیر بندرعباس یزد حرکت می‌کند. 

قطار یزد بندرعباس از کدام شهرها عبور می کند؟

هرکدام از قطارهای مسیر یزد بندرعباس، ممکن است در ایستگاه‌های مختلفی توقف کنند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. البته در نظر داشته باشید که ممکن است توقف در همه این ایستگاه‌ها صورت نگیرد و لازم است که برای اطمینان، پیش از تهیه بلیط قطار یزد بندرعباس، با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.
ایستگاه‌های قطار البرز رجا:
●     اصفهان (مبدا)
●    سیستان
●    میبد
●    یزد
●    بافق
●    احمدآباد
●    خاتون آباد
●    سیرجان
●    تزرج
●    زادمحمود
●    فین
●    بندرعباس (مقصد)
ایستگاه‌های قطار غزال بن ریل:
●     تهران (مبدا)
●    محمدیه
●    کاشان
●    ...
●    یزد
●    بافق
●    احمدآباد
●    خاتون آباد
●    سیرجان
●    بندرعباس (مقصد)
ایستگاه‌های قطار غزال رجا:
●     تهران (مبدا)
●    محمدیه
●    کاشان
●    ...
●    یزد
●    بافق
●    احمدآباد
●    خاتون آباد
●    سیرجان
●    تزرج
●    زادمحمود
●    فین
●    بندرعباس (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار یزد بندرعباس

شرکت‌های ریلی که بلیط‌های قطار یزد بندرعباس را ارائه می‌دهند، هرکدام ممکن است قوانین مخصوص به خود را در زمینه استرداد بلیط، حمل خودرو، حمل بار و… داشته باشند. برای اینکه از این قوانین مطلع شوید، باید قوانین مربوط به بلیط قطار خود را که هنگام جستجوی بلیط به شما نمایش داده می‌شود، مطالعه کنید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار یزد بندرعباس را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به بندرعباس داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.