loading

بلیط قطار یزد اصفهان

یزد و اصفهان هر دو از شهرهای توریستی و اصیل کشورمان هستند. شهر اصفهان که در دوره های مختلفی پایتخت کشور ایران بوده است، پر از جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی متنوع است که هر گردشگری را مبهوت خود می‌کند. اهمیت این شهر سبب شده است تا راه‌های ارتباطی متنوعی همچون خط ریلی برای سفر به آن در دسترس باشد. از جمله برای یزدی‌ها که به راحتی و با خرید بلیط قطار می‌توانند سفری مقرون به صرفه به اصفهان را تجربه کنند. اگر راهی این سفر هستید، در همین صفحه خرید بلیط قطار یزد اصفهان را انجام دهید. فلای‌تودی ارزانترین بلیط قطار را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می‌دهد.

بلیط قطار یزد اصفهان

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا یزد

قطار یزد کرمان

قطار یزد زاهدان

قطار یزد بندرعباس

راهنمای خرید بلیط قطار یزد به اصفهان در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار یزد اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار یزد اصفهان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار یزد اصفهان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو قطار یزد اصفهان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار یزد اصفهان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار یزد اصفهان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار یزد به اصفهان

از آنجایی که سفر ریلی به اصفهان از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، مسافران می‌توانند سفر با قطار به اصفهان را با امکانات و قیمت‌های مختلف تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای یزد اصفهان که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار یزد اصفهان ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار یزد اصفهان است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار یزد اصفهان کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام تهیه بلیط قطار یزد اصفهان انتخاب کنید.

بلیط قطار یزد اصفهان رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر یزد اصفهان و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت یزد اصفهان دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار از یزد به اصفهان

قیمت قطار یزد اصفهان متاثر از عوامل مختلفی است. نوع وسیله شامل قطار سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار یزد اصفهان تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بهترین قطار یزد اصفهان، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار یزد اصفهان

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان یزد به اصفهان پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا بازه های پرسفر خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار یزد اصفهان در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار یزد به اصفهان از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید بهترین قطار یزد اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان یزد به اصفهان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار برای یزد اصفهان، می‌توانید رزرو هتل های اصفهان را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید.     

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار یزد اصفهان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار یزد اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر یزد اصفهان

از آنجا که مسیر ریلی یزد به اصفهان یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار از یزد به اصفهان، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار البرز یزد اصفهان

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

قطار یزد اصفهان از کدام شهرها عبور می کند؟

یزد در مسیر ریلی بندرعباس به اصفهان قرار گرفته است و قطار این مسیر پس از گذشتن از ایستگاه‌های فین، زادمحمود، تزرج، سیرجان، خاتون آباد، احمدآباد، بافق، به یزد می‌رسد. پس از یزد قطار در ایستگاه‌های میبد، سیستان و در نهایت اصفهان توقف خواهد داشت.
برای اطمینان از توقف قطار در هرکدام از ایستگاه‌ها می‌توانید با پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار یزد اصفهان

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار یزد اصفهان را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به اصفهان داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.