loading

بلیط قطار یزد تهران

خرید بلیط قطار تهران و سفر به پایتخت یکی از رایج‌ترین سفرها برای تمام مسافران است. چه برای سفرهای کاری و تجاری و چه به قصد گشت‌وگذار به تهران سفر کرده باشید، خرید بلیط قطار یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین راه های سفر به این شهر است. از سمتی با توجه به اینکه شهر تهران پایتخت و یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید، علاوه بر سفر زمینی و هوایی، امکان سفر ریلی نیز برای مسافران تهران فراهم شده است. مسافران در سفر با قطار یزد تهران علاوه بر تجربه سفری ایمن، راحت و مقرون‌به‌صرفه، می‌توانند از تماشای مناظر در مسیر نیز لذت ببرند. مسافران یزدی می‌توانند بلیط قطار یزد تهران را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان را با قطارهای ایمن تجربه کنند. 

بلیط قطار یزد تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا یزد

قطار یزد کرمان

قطار یزد زاهدان

قطار یزد بندرعباس

راهنمای خرید بلیط قطار یزد به تهران در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار یزد تهران را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار یزد تهران

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار یزد تهران که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار یزد تهران

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار یزد تهران

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار یزد تهران به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار یزد به تهران

از آنجایی که سفر ریلی به تهران از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، مسافران می‌توانند سفر با قطار به تهران را با امکانات و قیمت‌های مختلف تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای یزد تهران که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار یزد تهران ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار یزد تهران است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار یزد تهران کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار یزد تهران رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر یزد تهران و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت یزد تهران دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار یزد تهران

قیمت قطار یزد تهران متاثر از عوامل مختلفی است. نوع وسیله شامل قطار یزد تهران، سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار یزد تهران تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار یزد تهران، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار یزد تهران

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان یزد به تهران پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا بازه های پرسفر خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار یزد تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار یزد تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار یزد تهران را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان یزد به تهران کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار یزد تهران، می‌توانید رزرو هتل های تهران را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید.     

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار یزد تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار یزد تهران در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر یزد تهران

از آنجا که مسیر ریلی یزد به تهران یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار یزد تهران، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار غدیر یزد تهران

قطار غدیر از قطارهای مقرون به صرفه در مسیر یزد تهران به شمار می‌رود. هر واگن این قطار 10 کوپه چهار نفره دارد و از ایمن ترین قطارهای کشوری محسوب می‌شود، زیرا از سیستم ترمز آنتی اسکید یا ضد قفل و لغزش برخوردار است و واگن‌های آن ضدحریق هستند.

بلیط قطار غزال یزد تهران

قطار غزال یکی از پیشرفته ترین قطارهای ایران است. این قطار منطبق با استانداردهای بین‌المللی راه‌آهن ساخته شده و امکانات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد، از این رو از پرسفرترین قطارهای ایران است. از امکانات این قطار می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

بلیط قطار کویر یزد تهران

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوچه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که به تهران سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند. 

بلیط قطار البرز یزد تهران

قطار البرز کوپه‌ای است و کوپه‌های چهار نفره دارد. در میان صندلی‌ها، میز تاشو قرار گرفته است تا مسافران برای صرف غذا، احساس راحتی بیشتری داشته باشند. دو صفحه نمایشگر در دو طرف کوپه قرار دارد که برای پخش فیلم و موسیقی است. برای استراحت، صندلی‌ها به تخت تبدیل می‌شوند و پتو و بالش مسافرتی در بین مسافران توزیع می‌شود. در هر واگن، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند. وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

بلیط قطار اتوبوسی نگین  یزد تهران

قطار اتوبوسی 4 ستاره نگین یکی از قطارهای شرکت خصوصی ریل ترابر سبا است که از سال 1394 به ناوگان ریلی کشور اضافه شده است. این قطار کیفیت مناسب و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. اگر هزینه بلیط اولویت بیشتری نسبت به راحتی برایتان دارد، بلیط قطار اتوبوسی یزد تهران انتخاب مناسبی برای شما است. 

قطار یزد تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی یزد به تهران حداقل از 5 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر یزد تهران شامل میبد، اردکان، بادرود، کاشان و محمدیه می شود. برای اطمینان از توقف قطار در هرکدام از ایستگاه‌ها می‌توانید با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار یزد تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار یزد تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.