در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار اصفهان بندرعباس

بندرعباس از شهرهای جنوبی ایران و مرکز استان هرمزگان است. تنگه هرمز  نیز که از حیاتی‌ترین گذرگاه‌های ایران به شمار می‌رود در قلمرو سیاسی این استان قرار دارد. همچنین جزیره قشم بسیار نزدیک به این شهر است. به همین دلایل هر ساله گردشگران زیادی به این شهر بندری سفر می‌کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز برای رفتن به بندرعباس وجود دارد و اگر لذت بردن از مسیر برایتان مهم است، می‌توانید قطار را انتخاب کنید. مسیر ریلی یکی از مسیرهای زیبا از شهر توریستی اصفهان به سمت بندرعباس است و که تجربه هیجان انگیزی از سفر از سمت دامنه شرقی کوه‌های زاگرس به سمت جنوب ایران برایتان به ارمغان می‌آورد. در همین صفحه می‌توانید ارزانترین بلیط قطار اصفهان بندرعباس را برای هر تاریخی که قصد سفر دارید، جستجو کرده و خریداری کنید. فلای تودی ساده ترین راه خرید بلیط قطار را در اختیارتان قرار داده است.

بلیط قطار اصفهان بندرعباس

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا اصفهان

قطار اصفهان شیراز

قطار اصفهان رشت

قطار اصفهان قم

راهنمای خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس در فلای تودی

سفر با خودروی شخصی از اصفهان تا بندرعباس کمی مشکل است و باید ساعتها در راه باشید تا به مقصد برسید. پس از رسیدن به مقصد نیز باید یک روز کامل از سفر خود را به استراحت بگذرانید. بهترین و به‌صرفه‌ترین وسیله برای سفرهای طولانی قطار است، به این خاطر که هم می‌توانید از مسیر لذت ببرید و هم با خیال راحت استراحت کنید. برای خرید بلیط قطار از اصفهان به بندرعباس می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیلک، ارزانترین بلیط را در فلای تودی جستجو و تهیه کنید. 

جستجوی بلیط قطار اصفهان بندرعباس

در بخش قیمت بلیط قطار اصفهان به بندرعباس، شما می‌توانید تاریخ رفت و برگشت، مبدا و مقصد خود و همچنیین تعداد مسافر را انتخاب کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را مشخص کنید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر قصد خرید کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست می‌خواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می‌خواهم" را انتخاب کنید تا بلیط های قطار اصفهان بندرعباس، متناسب با درخواست شما نشان داده شود.

رزرو بلیط قطار اصفهان بندرعباس

رزرو و خرید بلیط قطار از اصفهان به بندرعباس به این صورت است که در نتایج جستجو، از ارزانترین بلیط به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید اطلاعات کاملی مثل شرکت ریلی، نوع قطار، ساعت حرکت و ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بهترین بلیط قطار اصفهان به بندرعباس را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس

پس از انتخاب بلیط، به مرحله خرید هدایت می‌شوید. در ابتدا باید اطلاعات مسافران را به ثبت برسانید، سپس قیمت بلیط قطار از اصفهان به بندرعباس برای شما نمایش داده می‌شود و در نهایت می‌توانید پرداخت هزینه را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار از اصفهان به بندرعباس به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار اصفهان بندرعباس

قطارهایی که در مسیر اصفهان بندرعباس فعالیت می‌کنند، قیمت‌های مختلفی دارند، برای مثال قیمت بلیط قطار اصفهان بندرعباس رجا با شرکت‌های دیگر متفاوت است و شما با توجه به امکاناتی که برای شما مهم است، می‌توانید اقدام به خرید بلیط قطار موردنظر خود کنید.   

بلیط قطار اصفهان بندرعباس ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار اصفهان بندرعباس است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار اصفهان بندرعباس کوپه دربست

قطارهای مسافربری بین شهری، عموما به دو صورت کوپه‌ای و سالنی به ناوگان ریلی اضافه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای معمولا ظرفیت 4 تا 6 نفره دارند و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. قیمت بلیط قطار اصفهان بندرعباس با توجه به درجه قطار متفاوت است و امکان دارد در بعضی قطارها، صندلی‌ها فاقد قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب باشند. چیدمان صندلی‌ها در قطارهای سالنی نیز بسیار شبیه اتوبوس یا هواپیماست و کوپه‌های مجزا در این نوع قطارها دیده نمی‌شود و با توجه به تعداد ستاره، امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.  

بلیط قطار اصفهان بندرعباس رفت و برگشت

با توجه به اینکه حجم سفرها به شهر بندرعباس زیاد است، بهتر است تا بلیط قطار خود را مخصوصا در ایام شلوغ سال به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا برای بازگشت به شهر مبدا خود، نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشید. همچنین در سفرهای طولانی بهتر است تا رزرو بلیط قطار را از شرکت‌هایی با امکانات بهتر خریداری نمایید تا در طول مسیر راحت‌تر باشید. با توجه به اینکه قیمت بلیط قطار از اصفهان به بندرعباس در برخی قطارها به علت امکاناتی که پوشش می‌دهند بیشتر است، می‌توانید برای دیدن قیمت‌های دقیق‌تر و استعلام آن به سایت فلای تودی مراجعه کنید.

قیمت بلیط قطار اصفهان بندرعباس

هزینه‌ای که بابت خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس در سایت فلای تودی می‌پردازید، تا حد زیادی به شرکت قطار و خدماتی که در طول سفر به شما ارائه خواهد شد، بستگی دارد. همچنین، در ایام پیک سال که تعداد مسافران به اوج خود می‌رسد، ممکن است هزینه بلیط تغییر کند. به همین دلیل، برای رزرو بلیط قطار اصفهان بندرعباس و اطلاعات مربوط به آن، به سایت فلای تودی مراجعه کرده تا تمامی خطوط و شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی را مشاهده و بررسی کنید. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار اصفهان بندرعباس

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان اصفهان بندرعباس پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار اصفهان بندرعباس در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان بندرعباس از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی امکان خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان به بندرعباس برای شما فراهم است و تنها با فیلتر کردن می‌توانید قیمت بلیط موردنظر خود را از ارزانترین تا گران‌ترین بلیط در کنار سایر خدمات مشاهده کرده تا خریدی به صرفه و آسان داشته باشید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط شرکت‌های ریلی متنوعی را برای شما فراهم کرده که با توجه به آن می‌توانید انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی با درجه بندی‌های مختلف را تهیه کنید. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با توجه به اینکه اطلاعات کاملی مثل امکانات قطار، نوع بلیط، قیمت و شرکت ریلی در نتیجه جستجو به شما نشان داده می‌شود، امکان مقایسه و بررسی قیمت بلیط قطار اصفهان بندرعباس در شرکت‌های مختلف وجود دارد و شما به راحتی می‎توانید گزینه موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار می‌توانید هتل‌های موردنظر خود را در سایت فلای تودی مشاهد کرده و در زمان تهیه بلیط، به صورت همزمان هتل را نیز از بین گزینه‌های متنوعی که وجود دارد، رزرو کنید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانید رزرو بلیط قطار اصفهان بندرعباس را در زمانی که ارزانتر بود، خریدای نمایید. 

استرداد بلیط قطار اصفهان بندرعباس

قبل از کنسل کردن بلیط خریداری شده، حتما قوانین استرداد را مطالعه کنید تا در زمان مناسب نسبت به استرداد آنلاین اقدام کنید. 

قطارهای موجود در مسیر اصفهان بندرعباس

در مسیر اصفهان بندرعباس، قطارهای رجا فعالیت می‌کنند. قطارهای رجا انواع مختلفی دارند که رایج‌ترین مدل آن 4 تخته است. قطارهای این مسیر معمولا قطار البرز هستند که کوپه‌های 4 نفره دارند و صندلی‌های آن به راحتی به تخت تبدیل می‌شوند، همچنین امکاناتی چون پتو و بالشت جهت استراحت فراهم است.

قطار اصفهان بندرعباس از کدام شهرها عبور می کند؟

این قطار معمولا در ایستگاه‌های سیستان، میبد، یزد، بافق، احمدآباد، خاتون آباد، شیرجان، تزرج، زادمحمود، فین و در نهایت بندرعباس توقف دارد. این توقف‌ها با توجه به نوع قطار و تاریخ انتخابی شما متفاوت خواهد بود و اگر قصد دارید در یکی از این ایستگاه‌ها و در میانه راه پیاده شوید، حتما با بخش پشتیبانی فلای تودی در تماس باشید تا شما را برای انتخاب قطار مناسب راهنمایی کنند.  

قوانین و مقررات بلیط قطار اصفهان بندرعباس

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار اصفهان بندرعباس رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به بندرعباس داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.