loading

خرید بلیط قطار اصفهان تهران

اصفهان به عنوان یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی مهم کشور مسیرهای مختلف ریلی، هوایی و زمینی به شهرهای کشورمان دارد. از جمله آنها مسیر ریلی اصفهان به تهران است که همه روزه مسافران را از شهر زیبای اصفهان به پایتخت منتقل می‌کند. با خرید بلیط قطار اصفهان تهران می‌توان سفری مقرون به صرفه را تجربه کرد.
خرید بلیط قطار یکی از روش‌های آسان و ارزان سفر به تهران است. برای اینکه خودتان را به تهران برسانید کافیست به وبسایت فلای تودی مراجعه و خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان به تهران را در کمترین زمان تجربه کنید. پایتخت با تمام جاذبه‌هایش منتظر شماست.

بلیط قطار اصفهان تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا اصفهان

قطار اصفهان یزد

قطار اصفهان قم

قطار اصفهان تبریز

راهنمای رزرو بلیط قطار از اصفهان به تهران در فلای تودی

برای خرید آسان و بی‌دغدغه بلیط قطار از اصفهان به تهران می‌توانید وبسایت فلای تودی را بررسی کنید. برای خرید بلیط قطار از این سایت نیازی به انجام مراحل پیچیده نیست و با داشتن یک کارت بانکی شتاب می‌توانید از سراسر جهان بلیط قطار بخرید.

جستجوی بلیط قطار اصفهان تهران

با وارد کردن نام شهر مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافر در سایت فلای تودی، انواع بلیط قطار اصفهان تهران نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید یکی از آن‌ها خریداری کنید. همچنین هنگام رزرو بلیط می‌توانید یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
اگر می‌خواهید کوپه دربست خریداری کنید، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» و چنانچه قصد حمل خودرو با قطار را دارید، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب کرده و روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید.

رزرو بلیط قطار اصفهان تهران

در زمان خرید بلیط قطار در مسیر زمینی تهران، اطلاعات کامل و جزئیات بلیط ازجمله نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ورود به مقصد، ایستگاه‌ها، قوانین استرداد و… به شما نمایش داده می‌شود تا بتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

خرید بلیط قطار اصفهان به تهران

برای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران از سایت فلای تتودی، پس از انتخاب بلیط مورد نظر وارد مرحله خرید می‌شوید. در این مرحله ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید سپس پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید تا رزرو شما قطعی و بلیط برای شما صادر شود.

انواع بلیط قطار اصفهان به تهران

ناوگان حمل و نقل ریلی برای سفر به پایتخت بهترین و باکیفیت‌ترین قطارها را در نظر گرفته است تا مسافران آرامش بیشتری داشته باشند. انواع بلیط قطار در این مسیر عبارتند از:

بلیط قطار اصفهان تهران ویژه بانوان

در قطارهای مسیر تهران برای راحتی خانم‌ها، کوپه اختصاصی تعیین شده است. بانوان باید هنگام خرید بلیط قطار با انتخاب گزینه «ویژه خواهران» در این کوپه اسکان پیدا کنند. همچنین آقایان نیز می‌توانند کوپه «ویژه آقایان» را انتخاب کنند.

بلیط قطار اصفهان تهران کوپه دربست

قطارهای مسافربری در انواع اتوبوسی (سالنی) و کوپه‌ای وجود دارند. در قطارهای کوپه‌ای مسافران می‌توانند بنا به تعداد نفرات کوپه‌های 4 و 6 نفره را رزرو کنند. این قطارها قابلیت تخت‌خواب‌شو، رستوران، فضای شخصی و... دارند و می‌توانید به‌صورت دربست یک کوپه را رزرو کنید. قطارهای سالنی که به قطار اتوبوسی هم معروف هستند شامل قطارهایی است که در هر واگن، صندلی‌ها به شکل ردیفی و اتوبوسی چیده شده‌اند و تخت‌خواب نمی‌شوند. 

بلیط قطار اصفهان تهران رفت و برگشت

گاهی اوقات ممکن است قطارهای مسیر اصفهان تهران به سرعت تکمیل ظرفیت شوند، برای جلوگیری از افزایش قیمت و اتمام بلیط قطارهای تهران پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار اصفهان به تهران

سطح کیفیت و خدمات قطار، زمان سفر، تعداد نفرات، شرکت ارائه‌کننده بلیط و ... در تعیین قیمت بلیط قطار اصفهان تهران تاثیر می‌گذارد. به‌طور کلی قطارهای سالنی قیمت مناسبت‌تری دارند. برای اطمینان از قیمت‌ بلیط قطارهای تهران وبسایت فلای تودی را بررسی کنید. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار از اصفهان به تهران

از آن‌جایی که تهران شهر شلوغی است، بهترین زمان سفر به این شهر تعطیلات نوروز در فصل بهار است. چراکه بیشتر شهروندان تهرانی به سفر رفته‌اند و شهر خلوت است. البته در این زمان ممکن است به خاطر افزایش سفرها قیمت بلیط کمی گران‌تر باشد.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار اصفهان تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار اصفهان تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

سایت فلای تودی ارزان‌ترین بلیط قطار اصفهان تهران را ارائه می‌کند. برای خرید بلیط قطار این مسیر کافیست نام مقصد را جست‌وجو کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها در سایت، به صورت صعودی از ارزان‌ترین به گران‌ترین است. همچنین با فیلترهایی که در قسمت نمایش بلیط‌ها در نظر گرفته شده، می‌توانید نتایج دقیق‌تری به دست آورید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی برای مسیر انتخابی شما را فراهم می‌کند. به همین دلیل، با خیال راحت می‌توانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با جست‌وجوی بلیط قطار اصفهان به تهران در فلای تودی، اطلاعات کامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و… به شما نمایش داده می‌شود؛ درنتیجه به‌راحتی می‌توانید تمامی بلیط‌ها را باهم مقایسه و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار، می‌توانید هتل‌های مورد نظر خود را در مقصد تهران مشاهده و رزرو کنید. با یک جست‌وجوی ساده، اطلاعات کامل هتل در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

با کمک تقویم قیمتی فلای‌تودی نیز قیمت‌ بلیط قطار اصفهان تهران در حوالی تاریخ بلیط مورد نظر شما نمایش داده می‌شود تا در صورت امکان با تغییر تاریخ سفر، بلیط مورد نظرتان را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید.

استرداد بلیط قطار اصفهان تهران

برای استرداد بلیط قطار باید طبق قوانین کنسلی عمل کنید. تمامی قوانین مربوط به کنسلی بلیط قطار اصفهان به تهران هنگام خرید بلیط به شما نمایش داده می‌شود تا بدون مشکل بتوانید بلیط خود را استرداد کنید.

قطارهای موجود در مسیر اصفهان تهران

ناوگان حمل و نقل ریلی برای مسیرهای منتهی به پایتخت بهترین قطارهای خود را در نظر گرفته است. البته ممکن است در همه روزها، تمامی قطارها در این مسیر موجود نباشد. در ادامه قطارهای مسیر اصفهان تهران معرفی شده‌اند.

بلیط قطار نورالرضا اصفهان تهران

شرکت ریلی نورالرضا یکی از بهترین ناوگان‌های سفر زمینی با راه آهن در ایران است. نورالرضا به قطار نور نیز شناخته می‌شود و به لحاظ کیفیت قابل رقابت با قطارهای اروپایی است. این قطار پنج‌ستاره، 54 واگن دارد که پنج واگن آن به رستوران اختصاص یافته است.
از امکانات قطار نورالرضا می‌توان به سیستم تهویه هوا و نمایشگر در کوپه‌ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن، تجهیزاتی چون ماکروفر، بوفه و رستوران، بسته ویژه مسافران کودک و سرویس اختصاصی شامل نوشیدنی و تنقلات اشاره کرد.

بلیط قطار غدیر اصفهان تهران

قطار غدیر از قطارهای چهارستاره شرکت حمل و نقل ریل ترابر سبا به شمار می‌رود. هر واگن این قطار 10 کوپه چهار نفره دارد که از ایمنی خوبی برخوردار است. قطار غدیر از سیستم ترمز آنتی اسکید یا ضد قفل و لغزش برخوردار است و واگن‌های آن ضدحریق هستند. مابقی امکانات این قطار نیز شبیه به سایر قطارهاست.

قطار اصفهان تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

قطارهای مسیر اصفهان تهران در ایستگاه‌های مختلفی توقف می‌کند، البته برنامه مشخصی برای توقف قطار در ایستگاه‌های بین‌‌راهی نیست و ممکن است همه قطارها در ایستگاه‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، توقف نداشته باشند. برای اطمینان از ساعت و شهر توقف قطارها با کارشناسان فلای‌تودی در ارتباط باشید.

ایستگاه بین راهی قطارهای نورالرضا و غدیر
•    اصفهان (مبدا)
•    بادرود
•    كاشان
•    محمديه
•    تهران
•    …
•    نقاب
•    نيشابور
•    مشهد (مقصد)
قوانین و مقررات بلیط قطار اصفهان تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار اصفهان تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.