not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
قطار غزال

معرفی قطار غزال

اگر به دنبال سفر ریلی با قطار مجهز و ایمن هستید که استانداردهای داخلی و بین‌المللی در آن رعایت شده باشد، قطار غزال بهترین گزینه است. قطار غزال توسط شرکت‌های ریلی مختلفی در ایران فعالیت می‌کند و به دلیل امکانات خوبی که ارائه می‌دهد، رضایت بالای مسافران را توانسته است کسب کند. اگر به دنبال سفری ارزان و راحت با قطار غزال هستید، بلیط قطار را در فلای تودی خریداری کنید.

خرید بلیط قطار غزال

بلیط قطار غزال از شرکت‌های ریلی مختلف را می‌توانید به صورت اینترنتی در سایت و اپلیکیشن فلای تودی خریداری کنید. این صفحه به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، بلیط قطار 4 ستاره غزال را برای هر مسیری که مدنظر دارید، به راحتی خریداری کنید. فلای تودی به عنوان یک مرجع معتبر، انواع بلیط قطار غزال را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد.

قیمت بلیط قطار غزال

قیمت بلیط قطار غزال متاثر از عوامل مختلفی است که از آن جمله می‌توان به زمان، مسیر، امکانات قطار اشاره کرد. برای مثال، خرید بلیط قطار 4 ستاره غزال در زمان‌های پیک سفر و تعطیلات گرانتر از ایام دیگر سال است. شما می‌توانید با جستجوی بلیط خود در فلای تودی، از قیمت‌ها مطلع شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار غزال در فلای تودی

جهت خرید اینترنتی بلیط قطار غزال در همین صفحه یا در صفحه خرید بلیط قطار در سایت فلای تودی، اطلاعات موردنیاز شامل مبدا، مقصد، تاریخ رفت (در صورت تمایل به خرید بلیط دو طرفه، تاریخ رفت و برگشت)، تعداد مسافران را وارد کنید. چنانچه قصد دارید کوپه دربست بگیرید، بر روی گزینه "کوپه دربست می‌خواهم" کلیک کنید و چنانچه قصد دارید خودروی خود را با قطار حمل کنید، بر روی گزینه "حمل خودرو می‌خواهم" کلیک کنید و در نهایت دکمه جستجو را بزنید.
در نتایج جستجو همه قطارها برای مسیر موردنظر شما نمایش داده می‌شود، با این حال شما می‌توانید قطار 4 ستاره غزال را از میان گزینه‌های "نوع سالن" در فیلترهای جستجو انتخاب کنید تا تنها بلیط قطار غزال به شما نمایش داده شود.
پس از انتخاب بلیط موردنظر، وارد مرحله ثبت اطلاعات مسافران می‌شوید و در نهایت بایستی مبلغ را با کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید. بلافاصله بلیط قطار برای شما صادر خواهد شد.
در صورتی که برای خرید نیاز به راهنمایی داشتید، با شماره تلفن رجا تماس بگیرید یا سوالات خود را از بخش پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی بپرسید.

نکاتی درباره بلیط قطارهای غزال

•    کنسلی بلیط قطار غزال به سادگی و به صورت آنلاین از سایت فلای تودی امکان‌پذیر است. 
•    بلیط لحظه آخری قطار غزال را می‌توانید با فعال کردن گزینه «هشدار قیمت» در قسمت رزرو بلیط قطار مشاهده و رزرو کنید.
•    پیش فروش بلیط قطار غزال از سایت فلای تودی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فلای تودی تماس بگیرید.
•    برای حمل خودرو با قطار غزال، در همان مرحله اول جستجو، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را فعال کنید. سپس بلیط حمل خودرو با قطار غزال را بگیرید. 
•    اگر به دنبال کوپه دربست هستید، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. 

امکانات و خدمات قطار غزال

قطار غزال از قطارهای 4 ستاره و باکیفیت ایران است. واگن‌های این قطار 9 کوپه دارند. کوپه های این قطار 4 نفره هستند و مسافران در این قطار می‌توانند از امکاناتی چون تختخواب‌های راحت و تمیز، سیستم سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، میزهای تاشو در کوپه‌ها و پذیرایی خوراکی و نوشیدنی برخوردار شوند.
البته لازم به ذکر است امکانات قطار غزال بسته به نوع و کلاس آن متفاوت است. برای مثال امکانات قطار غزال VIP نسبت به غزال معمولی بیشتر است. 

انواع قطار غزال

در حال حاضر شرکت‌های ریلی مختلفی چون رجا، سفیر و ریل سیر کوثر قطار غزال ارائه می‌دهند. غزال بن ریل و غزال پارس لاریم زیرمجموعه شرکت ریلی سفیر هستند. برای آشنایی با هر یک از انواع قطار غزال و امکانات آنها در ادامه به معرفی هر یک پرداخته‌ایم.

قطار غزال رجا

شرکت رجا، قطار غزال را به دو صورت 4 ستاره و 4 ستاره 4 تخته ارائه می‌دهد. قطار غزال رجا امکاناتی چون سیستم سرمایشی و گرمایشی، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و سرویس خواب را به مسافران ارائه می‌دهد. خرید بلیط قطار غزال رجا گزینه مناسب برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند سفری راحت و ایمن داشته باشند.

قطار غزال بن ریل

شرکت حمل و نقل ریلی بنیاد یا همان بن ریل، قطار غزال را در دو کلاس معمولی و VIP ارائه می‌دهد. امکانات و قیمت هر یک از این دو کلاس متفاوت هستند. قطار غزال معمولی بن ریل امکاناتی چون کنسول بازی و اسباب بازی برای کودکان، دو نمایشگر VCD برای تماشای فیلم، سیستم سرمایش و گرمایش، آب سردکن، یخچال، ماکروفر، عصرانه را به مسافران ارائه می‌دهد.
قطار غزال VIP بن ریل مشابه قطار معمولی غزال است با این تفاوت که امکاناتی اضافه‌تر ارائه می‌دهد. برای مثال در این قطار، صبحانه، نهار، شام سرو می‌شود که هزینه جداگانه دارد. شما می توانید خرید بلیط قطار غزال بن ریل را در سایت فلای تودی انجام دهید. 

قطار غزال پارس لاریم

قطار غزال پارس لاریم از قطارهای باکیفیت غزال است. این قطار، پک‌های بهداشتی ملحفه، فضای برای تعویض پوشاک نوزاد کنار هر سرویس بهداشتی، ابزار کمک به سالمندان و افراد دارای معلولیت، سیستم صوتی و تصویری، سیستم سرمایش و گرمایش، امکان تنظیم نور در کوپه و برای هر صندلی ، سیستم تهویه و پریز برق برای راحتی و آسایش مسافران ارائه می‌دهد.

قطار غزال ریل سیر کوثر

ریل سیر کوثر از شرکت‌های ریلی است که می‌توانید بلیط قطار غزال را از آن خریداری کنید. قطار غزال این شرکت ریلی، راحت و لوکس هستند و در زمره قطارهای درجه یک محسوب می‌شوند. از امکانات این قطار می‌توان به پذیرایی رایگان با بسته‌های میان وعده، سیستم احضار مهماندار، سیستم تهویه مطبوع، پنجره‌های دو جداره عایق صدا و حرارت، سیستم صوتی و تصویری اشاره کرد.

پرترددترین مسیرهای قطار غزال

همانطور که گفته شد، قطار غزال در شرکت‌های ریلی مختلفی ارائه می‌شود. از این رو مسیرهای هر یک متفاوت است. با این حال، مسیر تهران مشهد یکی از محبوب‌ترین مسیرهای تردد قطارهای غزال است. بلیط قطار غزال تهران بندرعباس و دیگر مسیرها شامل زنجان مشهد، کرمان مشهد، قطار غزال مشهد بندرعباس و تهران کرمان را می توانید در فلای تودی خریداری کنید.
•    بلیط قطار تهران مشهد
•    بلیط قطار مشهد تهران
•    بلیط قطار زنجان مشهد
•    بلیط قطار مشهد زنجان
•    بلیط قطار کرمان مشهد
•    بلیط قطار مشهد کرمان
•    بلیط قطار تهران بندرعباس
•    بلیط قطار بندرعباس تهران
•    بلیط قطار تهران کرمان
•    بلیط قطار کرمان تهران
•    بلیط قطار بندرعباس مشهد
•    بلیط قطار مشهد بندرعباس
•    بلیط قطار یزد مشهد
•    بلیط قطار مشهد یزد

رزرو قطارهای مهم در فلای تودی

مسیرهای ریلی مهم در فلای تودی

  بلیط قطار قم تهران
  بلیط قطار تهران قم
  بلیط قطار اهواز تهران

جهت خرید بلیط قطارهای غزال در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار غزال را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول قطار غزال

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.