در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

خرید بلیط قطار کرمان مشهد

سفر ریلی به مشهد مقدس در میان مسافران این شهر، طرفداران زیادی دارد. شهر توریستی مشهد یکی از پرترددترین شهرهای کشورمان محسوب می‌شود، از این رو علاوه بر سفر زمینی و هوایی، امکان سفر ریلی نیز برای مسافران این شهر فراهم شده است. مسافران با رزرو بلیط قطار علاوه بر تجربه سفری ایمن، راحت و مقرون به صرفه، می‌توانند از تماشای مناظر در مسیر نیز لذت ببرند. مسافران و زائران کرمانی می‌توانند بلیط قطار کرمان مشهد را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. 

بلیط قطار کرمان مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرمان

قطار کرمان زاهدان

قطار کرمان یزد

راهنمای خرید بلیط قطار کرمان به مشهد در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار کرمان مشهد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار کرمان مشهد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار کرمان مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار کرمان مشهد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار کرمان مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار کرمان مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار کرمان به مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای کرمان مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار کرمان مشهد ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار کرمان مشهد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار کرمان مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار کرمان مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر کرمان مشهد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت کرمان مشهد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار کرمان مشهد

قیمت قطار کرمان مشهد متاثر از عوامل مختلفی است. نوع وسیله شامل قطار کرمان مشهد، سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار کرمان مشهد تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار کرمان مشهد، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان رزرو بلیط قطار کرمان مشهد

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان کرمان به مشهد پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 
همچنین از آنجایی که این شهر زمستان‌های سرد و بارش‌های زیادی دارد، قیمت بلیط قطار کرمان مشهد در این فصل ارزانتر است، زیرا تقاضا برای سفر به مشهد در زمستان کمتر می‌شود.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرمان مشهد در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار کرمان مشهد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان کرمان به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار کرمان مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار کرمان مشهد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار کرمان مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر کرمان مشهد

از آنجا که مسیر ریلی کرمان به مشهد یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار کرمان مشهد، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار غزال کرمان مشهد

قطار غزال پس از پردیس، یکی از پیشرفته ترین قطارهای ایران است. این قطار منطبق با استانداردهای بین‌المللی راه‌آهن ساخته شده و امکانات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد، از این رو از پرسفرترین قطارهای ایران است. از امکانات این قطار می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

بلیط قطار کویر کرمان مشهد

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوچه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که به مشهد سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند. 

بلیط قطار ارگ کرمان مشهد

قطارهای ارگ مانند قطار کویر زیرمجموعه شرکت جوپار هستند، از سال 1399 به ناوگان ریلی مسیر کرمان مشهد اضافه شده‌اند. در قطارهای ارگ پذیرایی ویژه‌ای از مسافران به عمل می‌آید و این مسئله در کنار کوپه‌های بزرگ و دلباز، موجب شده است که این قطارها به گزینه محبوبی برای طی‌کردن فاصله کرمان تا مشهد تبدیل شوند. 

قطار کرمان مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟
در مسیر ریلی کرمان به مشهد حداقل از 10 ایستگاه عبور خواهید کرد. برخی از شهرهای مسیر کرمان مشهد شامل زرند، سی ریز، مبارکه، بهاباد، طبس و تربت حیدریه می‌شوند.

قوانین و مقررات بلیط قطار کرمان مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین قیمت بلیط قطار رجا کرمان به مشهد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.