در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

خرید بلیط قطار قم مشهد

از آنجایی که مشهد یکی از شهرهای توریستی ایران است، مسافران زیادی از سراسر کشور به این شهر سفر می‌کنند. سفر زمینی با قطار، یکی از بهترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای رسیدن به این شهر زیارتی است. دلیل محبوبیت سفرهای ریلی این است که شما با قیمتی مناسب، در ایمنی کامل سفر می‌کنید و از طرفی، هنگام سفر می‌توانید از مناظر در مسیر، نهایت لذت را ببرید. اگر می‌خواهید بلیط قطار قم مشهد را خریداری کنید، به سایت فلای‌تودی سر بزنید، تمامی بلیط‌های قطار این مسیر موجود هستند. در همین صفحه می توانید بلیط قطار برای تاریخ موردنظرتان را جستجو کرده و با چند کلیک ساده خریداری کنید.

بلیط قطار قم مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا قم

قطار قم کرمانشاه

قطار قم رشت

قطار قم ساری

قطار قم سمنان

قطار قم اهواز

قطار قم اصفهان

قطار قم کاشان

راهنمای خرید بلیط قطار از قم به مشهد در فلای تودی

برای خرید بلیط قطار قم به مشهد به صورت آنلاین، تنها کافی است وارد سایت فلای تودی شده و پس از انتخاب تاریخ مورد نظر (رفت یا رفت و برگشت)، لیست قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده کرده و بلیط مناسب خود را خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار قم مشهد

برای مشاهده لیست قطارهای قم مشهد، باید به این صورت عمل کنید که در ابتدا مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کرده و تاریخ رفت و یا برگشت را هم تعیین کنید. در مرحله بعد تعداد مسافران را مشخص کرده و از میان گزینه‌های «ویژه خواهران»، «ویژه برادران» و «مسافر عادی» یکی را انتخاب کرده و در صورت نیاز، گزینه‌های «کوپه دربست می‌خواهم» یا «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب کنید.

رزرو بلیط قطار قم مشهد

هنگامی که بلیط مورد نظر خود را جستجو می‌کنید، نتایج جستجو از ارزان‌ترین به گران‌ترین بلیط نمایش داده می‌شود. علاوه بر قیمت بلیط قطار از قم به مشهد، اطلاعات کامل‌تری از جمله نوع قطار، شرکت ریلی ارائه دهنده، ایستگاه‌ها و… نمایش داده می‌شوند.

خرید اینترنتی بلیط قطار قم مشهد

بعد از اینکه بلیط مورد نظر خود را انتخاب کردید، نوبت به نهایی کردن خرید می‌رسد. هنگام خرید،‌ ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و سپس هزینه بلیط قطار را پرداخت کنید. بعد از اینکه مراحل خرید بلیط کامل شد، بلیط شما به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود.

انواع بلیط قطار قم به مشهد

شرکت‌های ریلی مختلف، قطارهای متنوعی را در مسیر قم به مشهد ارائه می‌کنند، این قطارها هرکدام امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. در ادامه انواع این قطارها را بررسی می‌کنیم.

بلیط قطار قم مشهد ویژه بانوان

کوپه ویژه بانوان برای شرایطی که می‌خواهید کوپه شما از آقایان جدا باشد، بهترین گزینه است. برای انتخاب این نوع کوپه باید هنگام خرید بلیط قطار، «کوپه ویژه خواهران» را انتخاب کنید.

بلیط قطار قم مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری در دو نوع کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای سالنی هیچ کوپه‌ای ندارند و صندلی‌هایی که قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند، به صورت اتوبوسی یا به شکل صندلی‌های هواپیما در کنار هم قرار می‌گیرند. 
قطارهای کوپه‌ای به شکل کوپه‌هایی هستند که در آن‌ها صندلی‌هایی با قابلیت تخت‌خواب شدن وجود دارند. البته ممکن است برخی از این صندلی‌ها تخت‌خواب شو نباشند. در شرایطی که بخواهید کوپه دربست تهیه کنید، باید هنگام انتخاب نوع کوپه، «کوپه دربست» را انتخاب کنید.

بلیط قطار قم مشهد رفت و برگشت

در شرایطی که بخواهید بلیط رفت و برگشت خود را به صورت یک‌جا خریداری کنید، هنگام انتخاب تاریخ رفت، باید تاریخ برگشت خود را هم انتخاب کنید. وقتی بلیط رفت و برگشت را به صورت یک‌جا خریداری می‌کنید، از بابت تمام شدن بلیط یا گران شدن آن نگرانی نخواهید داشت. قیمت بلیط قطار قم به مشهد رفت و برگشت را می‌توانید از سایت فلای‌تودی چک کنید.

هزینه بلیط قطار قم مشهد

قیمت بلیط قطارهای قم به مشهد تحت تاثیر عوامل مختلفی است؛ عواملی مثل نوع قطار، شرکت ریلی ارائه دهنده، فصل و تاریخ سفر، تعداد ستاره‌های قطار و… به همین دلیل، لازم است روزانه بلیط مورد نظر خود را از سایت فلای‌تودی چک کنید. 

بهترین زمان رزرو بلیط قطار قم مشهد

در فصل بهار که هوای مشهد مطبوع است، ممکن است قیمت بلیط قطار قم به مشهد بالاتر از فصول دیگر باشد. از طرفی، آخر هفته‌ها و تعطیلات اغلب قیمت بلیط قطار این مسیر بالاتر است. به همین علت اگر می‌خواهید بلیط قطار خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید، نباید در روزهای پرتقاضا اقدام به خرید بلیط قطار کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار قم مشهد در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار قم مشهد از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

وقتی نسبت به مشاهده قیمت بلیط‌های قطار مورد نظر خود اقدام می‌کنید، در صفحه نتایج جستجو، قیمت‌ها از ارزان‌ترین تا گران‌ترین قیمت برای شما نمایش داده می‌شود. به این ترتیب می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط مورد نظر خود را مشاهده کنید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

در صفحه نتایج جستجو، شرکت‌های ریلی مختلفی که قطارهای متنوع را در مسیر انتخابی شما ارائه می‌دهند، نشان داده می‌شود و شما می‌توانید از میان آن‌ها مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

جزئیات کامل مربوط به هر قطار، در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود و به همین دلیل شما می‌توانید با وجود تمامی اطلاعات موجود، قیمت‌ها و خدمات را با هم مقایسه کنید تا مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

اگر می‌خواهید هتل دلخواه خود را هم رزرو کنید، می‌توانید به صورت هم‌زمان، علاوه بر بلیط قطار، بلیط هتل را هم رزرو کنید. جزئیات اطلاعات هتل‌ها مثل قطارها در اختیارتان قرار می‌گیرد و می‌توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

تقویم قیمتی قابلیتی است که در فلای‌تودی وجود دارد و به این صورت می‌توانید از آن استفاده کنید که تمامی قیمت‌های حوالی تاریخ انتخابی خود را مشاهده کنید تا مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

استرداد بلیط قطار قم مشهد

اگر پس از خرید بلیط قم مشهد می‌خواستید بلیط خود را کنسل کنید، در ابتدا باید قوانین مربوط کنسلی بلیط خود را مطالعه کرده و سپس نسبت به کنسلی اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر قم مشهد

قطارهای متنوعی در مسیر قم مشهد حرکت می‌کنند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را که اغلب در این مسیر مسافران را جابه‌جا می‌کنند، معرفی می‌کنیم.

بلیط قطار ریل سیر کوثر قم مشهد

قطار ريل سير كوثر یکی از باکیفیت‌ترین قطارهای مسیر قم مشهد و از زیر‌مجموعه‌های شرکت قطاری سفیر است. از امکانات قطارهای این شرکت می‌توان به سیستم‌های صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع، عایق‌بندی در برابر رطوبت، سرما و گرما و سروصدا، سرویس خواب بهداشتی و… اشاره کرد. از این شرکت، اغلب قطارهای سالنی ۵ ستاره زمرد بیزنس و اکونومی در مسیر قم مشهد حرکت می‌کنند.

بلیط قطار ریل ترابر سبا قم مشهد

شركت ريل ترابر سبا یکی از مدرن‌ترین و به‌روزترین شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی است که از زیرمجموعه‌های قطار سفیر هم به شمار می‌رود. این شرکت با ارائه قطارهای باکیفیت، حفظ ایمنی مسافران را در اولویت خود قرار داده است. 

بلیط قطار رجا قم مشهد

شرکت رجا یکی از بزرگترین شرکت‌های ریلی ایران است که بهترین و باکیفیت‌ترین قطارها را در مسیر قم مشهد ارائه می‌دهد. امکانات ویژه و باکیفیت این قطار، آن را به یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های ریلی موجود تبدیل کرده است. قطار ۴ ستاره ۴ تخته نوین اغلب در مسیر قم مشهد حرکت می‌کند.
قیمت بلیط قطار قم مشهد رجا را می‌توانید از سایت فلای‌تودی مشاهده کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بلیط قطار بن ریل قم مشهد

قطار بن ریل از بهترین قطارهای مسیر مشهد تهران به شمار می‌رود و امکانات و خدمات بسیار با کیفیتی را به مسافران ارائه می‌دهد. از امکانات این قطار می‌توان به لوازم خواب بهداشتی، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق، ویلچر و… اشاره کرد. قطار ۴ ستاره ۴ تخته سروش اغلب در مسیر قم مشهد حرکت می‌کند. بلیط قطار قم مشهد بن ریل را می‌توانید از سایت فلای‌تودی خریداری کنید.

در حال حاضر بلیط قطار فدک قم به مشهد، بلیط قطار قم مشهد نورالرضا و  بلیط قطار سریع السیر قم مشهد وجود ندارد. 

قطار قم مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

قطارها در مسیر قم مشهد ممکن است در ایستگاه‌های مختلفی توقف کنند. در ادامه ایستگاه‌هایی را که در این مسیر وجود دارند، معرفی می‌کنیم. البته لازم است بدانید که قطارها ممکن است در همه این ایستگاه‌ها توقف نکنند و برای اطمینان از اینکه قطار در ایستگاه مورد نظر شما توقف دارد یا خیر، بهتر است با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید.
ایستگاه‌های قطار بن ريل و رجا:
●     قم (مبدا)
●    تهران
●    سمنان
●    دامغان
●    شاهرود
●    مشهد (مقصد)
ایستگاه‌های قطار ریل سیر کوثر:
●     قم (مبدا)
●    تهران
●    سمنان
●    شاهرود
●    مشهد (مقصد)
ایستگاه‌های قطار ریل ترابر سبا:
●     قم (مبدا)
●    تهران
●    ورامین
●    سمنان
●    دامغان
●    شاهرود
●    نقاب
●    سبزوار
●    نیشابور
●    مشهد (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار قم مشهد

شرکت‌های ریلی مختلف، قوانین متفاوتی را برای استرداد بلیط، حمل خودرو و موارد دیگر دارند. بنابراین لازم است تمامی قوانین مربوط به همان قطاری که بلیط آن را تهیه می‌کنید، بادقت مطالعه کنید. 
در فلای تودی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط قطار قم مشهد را همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.