not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار مشهد

مشهد یکی از پرگردشگرترین شهرهای ایران است. این شهر به واسطه وجود حرم امام رضا (ع) و همچنین جاذبه‌های تاریخی و طبیعی که دارد، از گردشگران بسیاری میزبانی می‌کند. بسیاری از مسافران برای تجربه سفری اقتصادی و خانوادگی با قطار به مشهد سفر می‌کنند. به همین دلیل، بلیط قطار مشهد یکی از پرفروش‌ترین‌ها در میان بلیط‌ های قطار محسوب می‌شود. 
در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار مشهد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار مشهد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار مشهد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص دارد. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار مشهد سریع السیر

خرید بلیط قطار سریع السیر مشهد یکی از بهترین و آسانترین روش‌های سفر به این شهر است. در حال حاضر، قطارهای پنج ستاره فدک، زندگی و نور، با بهترین امکانات و در سریع‌ترین زمان ممکن مسافران را به مشهد می‌رسانند. از مزایای این نوع قطار می‌توان به امکانات فوق‌العاده و همچنین کوتاه شدن مدت زمان سفر اشاره کرد. قطار سریع السیر مشهد، از نوع سالنی است و مسافتی که قطارهای دیگر در مدت 12 ساعت طی می‌کنند را در 8 ساعت می‌پیماید.

بلیط قطار مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران مشهد و برعکس و یا مقاصد دیگر در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت مشهد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار مشهد

بلیط قطار مشهد بسیار پرطرفدار است و به همین دلیل شرکت‌های مختلفی بلیط این مسیر را ارائه می‌دهند. اگرچه به طور کلی در نیمه دوم سال تعداد گردشگرانی که به مشهد سفر می‌کنند کمتر است، اما مناسبت‌های مذهبی بر تاریخ سفر زائران تاثیرگذار است. قیمت بلیط قطار مشهد نیز تحت تاثیر این مناسبت‌ها متغیر خواهد بود. 
برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار مشهد به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار مشهد را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار مشهد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مشهد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر مشهد

از آنجا که مشهد از شهرهای پرگردشگر ایران است، تمام خطوط آهن به مقصد مشهد قطار دارند. بعضی از مهمترین شرکت های ریلی که بلیط قطار مشهد را ارائه می‌دهند عبارتند از:

•    قطار فدک
•    قطار رجا
•    قطار سریع السیر
•    قطار نور الرضا
•    قطار زندگی
•    قطار اتوبوسی
•    قطار غزال
•    قطار بن ریل
•    قطار جوپار
•    قطار سفیر
•    قطار پارس لاریم
•    قطار پردیس
•    قطار ریل سیر کوثر
•    قطار مهتاب سیرجم
•    قطار ریل ترابر سبا

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.