در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار مشهد رشت

رشت شهر زیبا و سرسبز کشورمان است که از نقاط مختلف کشور، سفرهای بسیاری به مقصد آن انجام می‌شود. از جمله سفرهای ریلی که متفاوت و خاطره‌انگیز است. ایرانیان که از شهر مقدس مشهد به سمت رشت راهی می‌شوند، با خرید بلیط قطار می‌توانند سفر ارزان و راحتی را تجربه کنند. برای خرید ارزانترین بلیط قطار مشهد رشت می‌توانید جستجوی بلیط را در همین صفحه انجام دهید و پس از چند کلیک ساده بلیط خود را به صورت اینترنتی دریافت کنید.

بلیط قطار مشهد رشت

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد رشت در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به رشت را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی انجام داده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار برای مشهد رشت

در بخش جستجوی قیمت بلیط قطار از مشهد به رشت، شما می‌توانید تاریخ رفت و برگشت، مبدا و مقصد خود و همچنیین تعداد مسافر را انتخاب کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را نیز مشخص کنید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر قصد خرید کوپه دربست را دارید، می‌توانید گزینه "کوپه دربست می‌خواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می‌خواهم" را انتخاب کنید تا بلیط‌های متناسب با درخواست شما در تاریخ انتخابی نشان داده شود.

رزرو بلیط قطار مشهد رشت

رزرو قطار مشهد رشت به این صورت است که در نتایج جستجوی بلیط، از ارزانترین بلیط به شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید اطلاعات کاملی مثل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط قطار مشهد رشت

پس از انتخاب بلیط، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را به ثبت برسانید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار مشهد رشت به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مشهد رشت

قطارهای مشهد رشت امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. به همین دلیل، مسافران سفری مقرون‌به‌صرفه و راحت را به این شهر تجربه خواهند کرد. در ادامه، انواع بلیط قطار برای مشهد رشت که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شوند، معرفی شده‌اند:

بلیط قطار مشهد رشت ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار مشهد رشت است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار مشهد رشت کوپه دربست

قطارهای مسافربری بین شهری، عموما به دو صورت کوپه‌ای و سالنی به ناوگان ریلی اضافه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای، 4 و 6 نفر ظرفیت دارند و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. همچنین، با توجه به درجه قطار، ممکن است بعضی از صندلی‌ها فاقد قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب باشند. از سوی دیگر، چیدمان صندلی‌ها در قطارهای سالنی بسیار شبیه اتوبوس یا هواپیماست و کوپه‌های مجزا در این نوع قطارها دیده نمی‌شود. این صندلی‌ها از قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب برخوردار نیستند و با توجه به 3 یا 4 ستاره بودنشان، امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. در صورتی که تمایل دارید کوپه مجزا در اختیارتان قرار بگیرد، توصیه می‌کنیم در زمان خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد رشت، حتما گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار رفت و برگشت مشهد رشت

با توجه به اینکه حجم سفرها به شهر رشت بالاست، توصیه می‌کنیم بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید (به‌ویژه در ایام پیک) تا برای بازگشت به شهر مبدا خود، با دغدغه و نگرانی خاصی مواجه نشوید. قیمت قطار مشهد رشت رفت و برگشت، با توجه به قطارهای شرکت‌های مختلف متفاوت است و برای استعلام آن می‌توانید به سایت فلای‌تودی مراجعه کنید.

قیمت قطار مشهد رشت

هزینه‌ای که بابت خرید بلیط قطار مشهد به رشت در سایت فلای‌تودی می‌پردازید، تا حد زیادی به شرکت ارائه‌کننده قطار و خدماتی که در طول سفر به شما عرضه خواهد شد، بستگی دارد. مثلا قیمت بلیط قطار مشهد رشت فدک با قیمت بلیط قطار مشهد رشت رجا متفاوت است. همچنین، در ایام پیک سال که تعداد مسافران به اوج خود می‌رسد، ممکن است هزینه بلیط قطار مشهد به رشت تغییر کند. به همین دلیل، برای رزرو قطار مشهد رشت و اطلاعات مربوط به آن، به سایت فلای‌تودی مراجعه کرده تا تمامی خطوط و شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی را مشاهده و بررسی کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با کارشناسان ما نیز تماس بگیرید. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد رشت

از مهمترین عواملی که بر قیمت بلیط قطار تاثیرگذار بوده، زمان خرید آن است. مطمئنا اگر در زمان‌های پیک یا شلوغی برای تهیه بلیط اقدام نمایید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. پیشنهاد ما برای خرید بهترین قطار مشهد رشت، زمان‌هایی غیر از تعطیلات و مناسبت های مذهبی است. همچنین در فصل سرما و بارندگی، قیمت بلیط نسبت به زمان‌های دیگر سال، کمتر است.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد رشت در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به رشت از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی امکان خرید ارزانترین بلیط قطار مشهد رشت برای شما فراهم است و تنها با فیلتر کردن می‌توانید قیمت بهترین قطار مشهد رشت را از ارزانترین تا گران‌ترین بلیط در کنار سایر خدمات مشاهده کرده و به‌صرفه‌ترین و بهترین خرید را انجام دهید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط شرکت‌های ریلی متنوعی را برای مسیر انتخابی شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید بلیط قطار مشهد به رشت فدک، بلیط قطار مشهد به رشت رجا و شرکت های دیگر را ببینید و انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی با درجه بندی‌های مختلف را انتخاب کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با توجه به اینکه اطلاعات کاملی مثل امکانات قطار، نوع بلیط، قیمت و شرکت ریلی در نتیجه جستجو به شما نشان داده می‌شود، امکان مقایسه و بررسی قیمت بلیط قطار مشهد رشت در شرکت‌های مختلف وجود دارد و به راحتی می‎توانید گزینه موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار خود می‌توانید هتل‌ های رشت را نیز در سایت فلای‌تودی مشاهد کرده و در زمان تهیه بلیط، به صورت همزمان هتل را نیز از بین گزینه‌های متنوعی که وجود دارد، رزرو کنید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار مشهد رشت را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانید در هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظر شما ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مشهد رشت

قبل از کنسل کردن بلیط خریداری شده، حتما قوانین استرداد را مطالعه کنید تا در زمان مناسب نسبت به استرداد آنلاین اقدام نمایید.

قطارهای موجود در مسیر مشهد رشت

از آنجا که مسیر ریلی مشهد به رشت یکی مسیرهای پرتردد است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا در این خط آشنا شوید.

بلیط قطار فدک مشهد رشت

قطار فدک یکی از قطارهای باکیفیت در مسیر مشهد رشت است. بلیط این قطارها در کلاس‌های مختلف شامل عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه ارائه می‌شود تا با هر بودجه‌ای که مدنظر دارید، بتوانید بلیط مناسب خود را خریداری کنید. 
هر کوپه قطار فدک مشهد رشت چهار تخت خواب دارد. در هر کوپه دو نمایشگر وجود دارد که می‌توان برای تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی استفاده کرد. دمای داخل کوپه قابل تنظیم است و در صورتی که سوالی داشته باشید یا نیاز به رفع مشکلی دارید، با فشار دادن دکمه احضار مهماندار، در سریع‌ترین زمان ممکن مهمانداران قطار پاسخگوی شما خواهند بود.
در هر واگن نیز سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای استفاده مهمانان قرار دارد. به طور کلی امکانات کوپه‌های قطار فدک در حد هتل پنج ستاره است و مسافران با غذاها و نوشیدنی‌های بسیار باکیفیت پذیرایی می‌شوند.

بلیط قطار زندگی مشهد رشت

این قطار شامل کوپه های 4 تخته بوده که نحوه قرارگیری آن به صورت دو تخت در بالا و دو تخت در پایین و رو به روی هم است. از امکانات قطار زندگی می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، قابلیت اتصال به اینترنت، رستوران دو طبقه مجهز برای پذیرایی و سرو غذا، کتابخانه برای اجاره و مطالعه کتاب در راهرو، پذیرایی شامل غذای اصلی، نوشیدنی، عصرانه، دسر و میوه اشاره کرد.

قطار مشهد رشت از کدام شهرها عبور می کند؟

قطار مشهد رشت معمولا در ایستگاه‌های شاهرود، تهران، کرج، قزوین توقف دارد. این توقف‌ها با توجه به نوع قطار و تاریخ انتخابی شما متفاوت خواهد بود و اگر قصد دارید در یکی از این ایستگاه‌ها و در میانه راه پیاده شوید، حتما با بخش پشتیبانی فلای‌تودی در تماس باشید تا شما را برای انتخاب قطار مناسب راهنمایی کنند.  

قوانین و مقررات بلیط قطار مشهد رشت

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان تهیه بلیط قطار مشهد رشت بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای‌تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار مشهد رشت را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به رشت داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.