در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار مشهد تبریز

تبریز از جمله مقاصد گردشگری پرطرفدار در کشورمان است، به خصوص در فصل تابستان که به دلیل آب و هوای خنک این منطقه، بسیاری از شهرهای مختلف راهی تبریز می‌شوند. مشهدی‌ها نیز با خرید بلیط قطار به راحتی می‌توانند این مسیر طولانی را راحت و ارزان طی کنند. چنانچه قصد دارید در هر زمان از سال از مشهد به تبریز سفر کنید، بلیط قطار ارزان خود را می‌توانید در فلای‌تودی خریداری کنید. در همین صفحه جستجوی بلیط قطار مشهد تبریز برای تاریخ موردنظرتان را انجام دهید و بلیط خود را خریداری کنید.

بلیط قطار مشهد تبریز

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد به تبریز در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به تبریز را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی انجام دهید. فرآیند رزرو قطار مشهد تبریز به شرج زیر است.

جستجوی بلیط قطار برای مشهد تبریز

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط قطارهای مشهد تبریز که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار مشهد تبریز

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار مشهد تبریز

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار برای مشهد تبریز به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مشهد به تبریز

سفر با قطار به تبریز را می‌توانید با امکانات و قیمت‌های مختلف تجربه کنید. انواع بلیط قطار مشهد تبریز که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار مشهد تبریز ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار مشهد تبریز است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار مشهد تبریز کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد تبریز رفت و برگشت 

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر مشهد تبریز و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت مشهد تبریز دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار از مشهد به تبریز

قیمت قطار مشهد تبریز متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار شامل سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار مشهد تبریز تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط مشهد تبریز رفت و برگشت قطار، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد تبریز

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار از مشهد به تبریز است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان مشهد به تبریز پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد تبریز در فلای‌تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد تبریز از فلای‌تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار مشهد تبریز را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان مشهد به تبریز کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مشهد تبریز، می‌توانید رزرو هتل های تبریز را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مشهد تبریز

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار مشهد تبریز در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر مشهد تبریز

از آنجا که مسیر ریلی مشهد به تبریز یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار مشهد تبریز رجا، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار خلیج فارس مشهد تبریز

قطار خلیج فارس یکی از پر استفاده ترین قطارهای کشور است که در مسیرهای ریلی بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است. این قطار، کوپه‌های چهار تخته دارد و در دسته قطارهای باکیفیت قرار گرفته است. قطار چهار تخته خلیج فارس، بهترین قطار مشهد تبریز محسوب می‌شود. قیمت مناسب و امکانات استاندارد و قابل قبول این قطارها باعث شده است که طرفداران بسیاری داشته باشد.

بلیط قطار سیمرغ مشهد تبریز

قطار سیمرغ دومین قطار از لحاظ امکانات پس از قطار زندگی است. این قطار 4 ستاره، 8 کوپه دارد و هر کوپه چهار نفره است. کوپه‌های این قطار بسیار بزرگ و جادار هستند و امکاناتی مانند سیستم صوتی و تصویری، امکان اجاره پلی استیشن، جعبه کمک‌های اولیه و پذیرایی با میان وعده در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. 

بلیط قطار سبز نوین مشهد تبریز

این قطار ۸ کوپه‌ی ۴نفره دارد و ظرفیت نهایی آن ۳۲ نفر است. شیشه‌های قطار دوجداره هستند و بدنه کوپه‌ها دولایه دارد بنابراین دارای عایق صوتی و حرارتی هستند. در کوپه‌ها تلویزیون قرار دارد و پریز برق نیز موجود است. بلیط قطار را می‌توان با پذیرایی شام و ناهار یا بدون پذیرایی تهیه کرد. قیمت بلیط قطار سبز مشهد تبریز بسته به این انتخاب‌ها متفاوت خواهد بود.

قطار مشهد تبریز از کدام شهرها عبور می کند؟

قطارهای این مسیر ریلی در ایستگاه‌های مختلفی توقف می‌کند، البته برنامه مشخصی برای توقف قطار در ایستگاه‌های بین‌‌راهی نیست و ممکن است همه قطارها در ایستگاه‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، توقف نداشته باشند. برای اطمینان از ساعت و شهر توقف قطارها با کارشناسان پشتیبانی فلای‌تودی در ارتباط باشید.

ایستگاه بین راهی قطارهای رجا:

•    مشهد (مبدا)
•    نیشابور
•    نقاب
•    شاهرود
•    دامغان
•    سمنان
•    ورامین
•    تهران
•    کرج
•    هشتگرد
•    قزوین
•    ....
•    عجب شیر
•    آذرشهر
•    زارعی
•    تبریز (مقصد)

قوانین و مقررات بلیط قطار مشهد تبریز

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان تهیه بلیط قطار مشهد تبریز بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس برای خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار مشهد تبریز را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تبریز داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.