loading

بلیط قطار مشهد قم

خرید بلیط مشهد قم ارزان ترین راه برای رسیدن به شهر قم از مبدا مشهد است. مشهد و قم دو مقصد مهم زیارتی در ایران هستند و سالانه زائران و مسافران زیادی به آن ها سفر می‌کنند. اگر به دنبال راهی ارزان و راحت برای رسیدن به قم از مشهد هستید، بلیط قطار مشهد قم در عین به صرفه بودن، راحت ترین راه ممکن است. مسافران و زائران می‌توانند بلیط قطار  را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کرده و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. 

بلیط قطار مشهد قم

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد به قم در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار مشهد قم را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار مشهد قم

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار مشهد قم که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار مشهد قم

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد قم

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار مشهد قم به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مشهد به قم

سفر ریلی به قم از مشهد بسیار مقرون به صرفه است و مسافران این فرصت را دارند که بلیط مشهد قم را با امکانات و قیمت‌های مختلف خریداری کنند. انواع بلیط قطارهای مشهد قم که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار مشهد قم ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار مشهد قم است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار مشهد قم کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد قم رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر مشهد قم و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت مشهد قم دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار مشهد قم

قیمت قطار مشهد قم متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار شامل سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار مشهد قم تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد قم، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد قم

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تهران به قم پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد قم در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد قم از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار مشهد قم را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان مشهد به قم کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مشهد قم، می‌توانید رزرو هتل های قم را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مشهد قم

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار مشهد قم در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر مشهد قم

برای سفر به قم شما می توانید از  قطارهای 4 تخته و 6 تخته استفاده کنید که در قم توقف دارند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار مشهد قم، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار فدک مشهد قم

قطار فدک یکی از قطارهای باکیفیت در مسیر مشهد قم است. بلیط این قطارها در کلاس‌های مختلف شامل عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه ارائه می‌شود تا با هر بودجه‌ای که مدنظر دارید، بتوانید بلیط مناسب خود را خریداری کنید. 
هر کوپه قطار فدک مشهد قم چهار تخت خواب دارد. در هر کوپه دو نمایشگر وجود دارد که می‌توان برای تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی استفاده کرد. دمای داخل کوپه قابل تنظیم است و در صورتی که سوالی داشته باشید یا نیاز به رفع مشکلی دارید، با فشار دادن دکمه احضار مهماندار، در سریع‌ترین زمان ممکن مهمانداران قطار پاسخگوی شما خواهند بود.
 در هر واگن نیز سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای استفاده مهمانان قرار دارد. به طور کلی امکانات کوپه‌های قطار فدک در حد هتل پنج ستاره است و مسافران با غذاها و نوشیدنی‌های بسیار باکیفیت پذیرایی می‌شوند.

بلیط قطار غدیر مشهد قم

قطار غدیر از قطارهای مقرون به صرفه در مسیر مشهد قم به شمار می‌رود. هر واگن این قطار 10 کوپه چهار نفره دارد و از ایمن ترین قطارهای کشوری محسوب می‌شود، زیرا از سیستم ترمز آنتی اسکید یا ضد قفل و لغزش برخوردار است و واگن‌های آن ضدحریق هستند.

بلیط قطار نوین مشهد قم

قطارهای نوین از جمله قطارهای زیرمجموعه شرکت رجا هستند و در چند سال اخیر در ناوگان ریلی کشور حضور پیدا کرده‌اند. کوپه‌های این قطارها به سبب نوساز بودن، شرایط بسیار مطلوبی دارند و می‌توانند سفر راحتی را برای شما رقم بزنند. 

بلیط قطار زمرد مشهد قم

قطار ريل سير كوثر یکی از باکیفیت‌ترین قطارهای مسیر مشهد قم و از زیر‌مجموعه‌های شرکت قطاری سفیر است. قطار زمرد اکونومی یکی از قطارهای مسافربری ريل سير كوثر است. قطار زمرد 5 ستاره است و امکانات بسیار خوبی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از امکانات قطارهای ریل سیر کوثر می‌توان به سیستم‌های صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع، عایق‌بندی در برابر رطوبت، سرما و گرما و سروصدا، سرویس خواب بهداشتی، پذیرایی رایگان در یک میان وعده، پریز برق ۲۲۰ ولت در هر کوپه و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در هر واگن اشاره کرد.

قطار مشهد قم از کدام شهرها عبور می کند؟

مسیر ریلی مشهد قم ایستگاه های زیادی دارد. با توجه به نوع قطاری که انتخاب می‌کنید ممکن است در بعضی از ایستاگاه ها توقف نداشته باشید. به طور کلی از میان ایستگاه های شناخته شده در مسیر قطار مشهد قم می توان به نیشابور، نقاب، شاهرود، سمنان، ورامین، تهران و دامغان اشاره کرد.

قوانین و مقررات بلیط قطار مشهد قم

شرکت‌های ریلی مختلف، قوانین متفاوتی را برای استرداد بلیط، حمل خودرو و موارد دیگر دارند. بنابراین لازم است تمامی قوانین مربوط به همان قطاری که بلیط آن را تهیه می‌کنید، بادقت مطالعه کنید. 
در فلای تودی می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد قم را همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به قم داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.