در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار مشهد اصفهان

خرید بلیط قطار مشهد به اصفهان در میان سایر سفرهای ریلی انتخاب منحصربه فردی است. چرا که شما قصد دارید از یکی از شهرهای مذهبی و توریستی ایران به یکی دیگر از مقاصد گردشگری ایران و جهان بروید. شهر اصفهان یکی از زیباترین شهرهای ایران است. چه به ماجراجویی تاریخی علاقه داشته باشید و چه گشت و گذار در شهر و طبیعت، اصفهان انتخاب اول بسیاری از مسافران است. با توجه به موقعیت جغرافیایی و محبوبیت فراوان شهر اصفهان علاوه بر سفر زمینی و هوایی، امکان سفر ریلی نیز برای مسافران این شهر فراهم شده است. مسافران با رزرو بلیط قطار علاوه بر تجربه سفری ایمن، راحت و مقرون به صرفه، می‌توانند از تماشای مناظر در مسیر نیز لذت ببرند. مسافران مشهدی می‌توانند بلیط قطار مشهد اصفهان را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. 

بلیط قطار مشهد اصفهان

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد به اصفهان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار مشهد اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار مشهد اصفهان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار مشهد اصفهان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار مشهد اصفهان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار مشهد اصفهان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار مشهد اصفهان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مشهد به اصفهان

از آنجایی که سفر ریلی به اصفهان به خصوص در ایام تعطیلات از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است مسافران می‌توانند سفر با قطار به اصفهان را با امکانات و قیمت‌های مختلف تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای مشهد اصفهان که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار مشهد اصفهان ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار مشهد اصفهان است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار مشهد اصفهان کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد اصفهان رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر مشهد اصفهان و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت مشهد اصفهان دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

نرخ قطار مشهد اصفهان

قیمت قطار مشهد اصفهان متاثر از عوامل مختلفی است. نوع وسیله شامل قطار، سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار مشهد اصفهان تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد اصفهان، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد اصفهان

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان مشهد به اصفهان پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌ها خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد  اصفهان در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد اصفهان از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار مشهد اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان مشهد به اصفهان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مشهد اصفهان، می‌توانید رزرو هتل های اصفهان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مشهد اصفهان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار مشهد اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر مشهد اصفهان

به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار مشهد اصفهان، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

بلیط قطار نورالرضا مشهد اصفهان

قطار نورالرضا که به قطار نور نیز شناخته می‌شود، اولین قطار گردشگری ایران و منطبق با استانداردهای بین‌المللی راه آهن طراحی شده، از این رو به لحاظ کیفیت قابل رقابت با قطارهای اروپایی است. این قطار 54 واگن دارد که پنج واگن آن به رستوران اختصاص یافته است. 
از امکانات قطار نور می‌توان به سیستم تهویه هوا و نمایشگر در کوپه‌ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن، تجهیزاتی چون ماکروفر، بوفه و رستوران، بسته ویژه مسافران کودک و سرویس اختصاصی شامل نوشیدنی و تنقلات اشاره کرد.

بلیط قطار غدیر مشهد اصفهان

قطار غدیر نیز از قطارهای مقرون به صرفه در مسیر مشهد اصفهان به شمار می‌رود. هر واگن این قطار 10 کوپه چهار نفره دارد و از ایمن ترین قطارهای کشوری محسوب می‌شود، زیرا از سیستم ترمز آنتی اسکید یا ضد قفل و لغزش برخوردار است و واگن‌های آن ضدحریق هستند.

بلیط قطار نوین مشهد اصفهان

قطارهای نوین از جمله قطارهای زیرمجموعه شرکت رجا هستند و در چند سال اخیر در ناوگان ریلی کشور حضور پیدا کرده‌اند. کوپه‌های این قطارها به سبب نوساز بودن، شرایط بسیار مطلوبی دارند و می‌توانند سفر راحتی را برای شما رقم بزنند. 

بلیط قطار سپهر  مشهد اصفهان

اگر دوست دارید سفر به اصفهان را با یکی از جدیدترین و راحت‌ترین قطارهای ناوگان ریلی ایران تجربه کنید، بلیط قطارهای سپهر گزینه‌ای عالی برای شما خواهد بود. مهم‌ترین مشخصه این قطارها وجود کوپه‌هایی بزرگ و بسیار تمیز است و امکاناتی که طی سفر به شما ارائه می‌شود، همه با هدف آسایش و رضایت خاطر هر چه بیشتر شما تدارک دیده شده‌اند.  از جمله امکانات این قطارها می توان به سیستم صوتی و تصویری، تهویه مطبوع و سرویس خواب تمیز اشاره کرد. 

قطار مشهد اصفهان از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی مشهد به اصفهان حداقل از 10 ایستگاه عبور خواهید کرد. شهرهای مسیر مشهد اصفهان شامل شاهرود، سمنان، تهران، محمدیه و کاشان می‌شوند.

قوانین و مقررات بلیط قطار مشهد اصفهان

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار مشهد اصفهان رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به اصفهان داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.