در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار کرمان تهران

تهران به‌واسطه پایتخت بودنش، از جمله شهرهایی است که روزانه میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران است. در صورتی که قرار است از کرمان به پایتخت سفر کنید، خرید بلیط قطار می‌تواند مسافرتی ارزان، ایمن و راحت را برای شما رقم بزند. در مسیر ریلی کرمان به تهران قطارهای بسیار خوبی مشغول فعالیت هستند و با انتخاب آن‌ها، سفر بی‌دغدغه‌ای را به تهران تجربه خواهید کرد. با واردکردن مشخصات لازم در فیلدهای همین صفحه، به‌سادگی و با تنها چند کلیک، می‌توانید خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان به تهران را با بهترین قیمت از فلای تودی انجام دهید و سفری خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنید. 

بلیط قطار کرمان تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرمان

قطار کرمان یزد

قطار کرمان کاشان

راهنمای خرید بلیط قطار کرمان به تهران در فلای تودی

تنها با چند کلیک و در عرض کمتر از 5 دقیقه، می‌توانید خرید بلیط قطار کرمان به تهران را در سایت فلای تودی انجام دهید؛ تنها کافی است از مراحلی که در ادامه ارائه شده است پیروی کنید:

جستجوی بلیط قطار کرمان تهران

ابتدا مشخصات ضروری اعم از مبدا، مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت و تعداد مسافران را در فیلدهای مربوطه وارد کرده و پس از انتخاب یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران، کلید جستجو را بزنید. در صورتی که مایل هستید یک کوپه را به صورت دربست رزرو کنید گزینه "کوپه دربست میخواهم" و اگر می‌خواهید خودرو شخصی‌تان را با قطار به مقصد مورد نظر حمل کنید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را حتما انتخاب کنید و سپس کلید جستجو را بزنید. فهرست تمامی بلیط‌ها در تاریخ مورد نظر شما بلافاصله ارائه خواهد شد. 

رزرو بلیط قطار کرمان تهران

توجه داشته باشید که نتایج ارائه‌شده به ترتیب از ارزانترین مرتب شده‌اند و برای هریک از بلیط‌ها، اطلاعات کامل و دقیقی درباره قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود به مقصد، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد ارائه شده است. پس از بررسی دقیق گزینه‌های ارائه‌شده و مطالعه اطلاعات بلیط‌ها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

خرید بلیط قطار کرمان تهران

پس از انتخاب بلیط موردنظر، به مرحله خرید بلیط هدایت می‌شوید. پس از واردکردن مشخصات مسافران در فرم‌های مربوطه و تسویه حساب، بلیط قطار کرمان تهران صادر شده و بلافاصله از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود. 

انواع بلیط قطار کرمان به تهران

به عقیده بسیاری از مسافران، قطار بهترین وسیله نقلیه برای سفر است. اگر شما در دسته این مسافران قرار دارید و مایل هستید که فاصله کرمان تا تهران را با قطار طی کنید، گزینه‌های زیر در زمان خرید بلیط قطار از کرمان به تهران پیش رویتان قرار خواهد داشت:

بلیط قطار کرمان تهران ویژه بانوان

بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط‌ها در مسیر ریلی کرمان تهران است. بانوانی که مایل هستند در کوپه‌ای مجزا از آقایان قرار داشته باشند، باید در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب کرده و سپس مراحل لازم برای خرید بلیط را انجام دهند.  

بلیط قطار کرمان تهران کوپه دربست

تمامی قطارهای مسافربری که در مسیر کرمان تهران فعالیت می‌کنند، دارای کوپه‌های 4 و 6 نفره هستند. در صورتی که تمایل دارید یک کوپه را به صورت دربست رزرو کنید و در طول سفر، حریم خصوصی بیشتری داشته باشید، باید هنگام خرید حتما باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار کرمان تهران رفت و برگشت

برای آنکه نگرانی بابت پر شدن ظرفیت قطارها یا افزایش قیمت بلیط‌ها نداشته باشید، توصیه می‌کنیم حتما بلیط قطار کرمان تهران را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید و سفری از هر لحاظ بی‌دغدغه و راحت را برای خود رقم بزنید. 

قیمت بلیط قطار کرمان تهران

فاکتورهای گوناگونی مثل نوع قطار، ظرفیت کوپه‌ها، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار کرمان به تهران تاثیرگذار هستند. برای بررسی لحظه‌ای و آنلاین قیمت بلیط‌های مسیر کرمان تهران، توصیه می‌کنیم اطلاعات لازم را در فیلدهای همین صفحه وارد کنید و گزینه جستجو را بزنید تا فهرست بلیط‌های قطار مسیر مورد نظر همراه با هزینه دقیق خریدشان ارائه شود. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار کرمان تهران

برای خرید بلیط قطار ارزان کرمان به تهران پیشنهاد می‌کنیم حتما 3 هفته قبل از تاریخ سفرتان نسبت به خرید بلیط اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است تمامی بلیط‌های قطار در روزهای منتهی به تاریخ سفر فروخته شوند و یا با افزایش قیمت مواجه شوید. همچنین، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا در طول سفر هیچ نگران و دغدغه‌ای از بابت افزایش قیمت‌ها یا پرشدن ظرفیت قطارها نداشته باشید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرمان تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید بلیط قطار کرمان تهران را با ارزانترین قیمت تهیه کنید. علاوه بر این، ابزارهایی در صفحه خرید بلیط تعبیه شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بلیط‌ها را فیلتر کرده و گزینه‌های ارائه‌شده را به شرایط مورد نظر خود نزدیک کنید. 

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

پس از واردکردن مشخصات لازم در صفحه خرید بلیط و زدن کلید جستجو، تمامی بلیط‌های موجود برای انواع شرکت‌های ریلی به شما نشان داده خواهد شد تا با بررسی آن‌ها، بتوانید بهترین گزینه را با توجه به شرایط و اولویت‌های خود پیدا کنید. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در فلای تودی، امکان مقایسه آنلاین و لحظه‌ای قیت انواع بلیط‌های قطار برای مسیر مورد نظر شما وجود دارد. از سوی دیگر، اطلاعات کاربردی و مفیدی نیز درباره نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار و ... به شما نشان داده خواهد شد. همه این‌ها از آن جهت در اختیار شما قرار داده شده است که راحت‌تر بتوانید ایده‌آل‌ترین گزینه ممکن را پیدا و خریداری کنید. 

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار کرمان تهران، می‌توانید رزرو هتل های تهران را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، هزینه رزرو بلیط قطار کرمان تهران را حوالی تاریخ مورد نظر شما نشان می‌دهد. در این حالت، می‌توانید ارزانترین بلیط برای تاریخ مورد نظر خود را پیدا کرده و همان را خریداری کنید. 

استرداد بلیط قطار کرمان تهران

اگر بنا به هر دلیلی بخواهید بلیط خریداری‌شده را کنسل کنید، تنها کافی است به حساب کاربری خود در فلای تودی بروید و از آنجا اقدامات لازم برای استرداد را پیگیری کنید. هزینه پرداخت‌شده برای خرید با کسر جریمه، در اسرع وقت به حساب شما عودت داده خواهد شد. 

قطارهای موجود در مسیر کرمان تهران

قطارهایی که در مسیر ریلی کرمان به تهران مسافران را جابه‌جا می‌کنند، از شرایط مطلوبی برخوردار هستند و امکانات رفاهی مناسبی را حین سفر در اختیارتان قرار می‌دهند. این قطارها در ادامه معرفی شده‌اند تا با بررسی دقیق آن‌ها بتوانید بهترین گزینه را برای مسافرت خود انتخاب کنید:

بلیط قطار کویر کرمان تهران

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است و کوپه‌های آن 6 نفر ظرفیت دارند. همه کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که بخواهید از کرمان به تهران بروید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. از دیگر امکانات قطار 3 ستاره کویر می‌توان به مواردی چون آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... اشاره کرد. 

بلیط قطار ارگ کرمان تهران

قطارهای ارگ که درست مثل کویر زیرمجموعه شرکت جوپار هستند، از سال 1399 به ناوگان ریلی مسیر کرمان تهران اضافه شده‌اند. در قطارهای ارگ پذیرایی ویژه‌ای از مسافران به عمل می‌آید و این مسئله در کنار کوپه‌های بزرگ و دلباز، موجب شده است که این قطارها به گزینه محبوبی برای سفر از کرمان به تهران تبدیل شوند. 

بلیط قطار البرز کرمان تهران

قطارهای البرز دارای کوپه‌های 4 نفره است. این کوپه‌ها 4 صندلی تختخواب‌شو دارند و در دو طرف آن‌ها نیز یک نمایشگر برای تماشای فیلم قرار داده شده است. هر یک از واگن‌های این قطار سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارند و طی سفر پتو و بالشت مسافرتی نیز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات بخرند و وعده‌های غذایی نیز با پرداخت هزینه اضافه قابل سفارش هستند.

بلیط قطار غزال کرمان تهران

قطارهای غزال، از جمله پیشرفته ترین قطارهای ناوگان ریلی ایران هستند. این قطارها بر اساس استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند و خدمات متنوع و بسیار باکیفیتی را برای مسافران فراهم کرده‌اند. از امکانات این قطار می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه، تختخواب‌های راحت و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

قطار کرمان تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی کرمان به تهران که پیمودن آن 15-14 دقیقه به طول می‌انجامد، شما از ایستگاه‌هایی مثل زرند، بافق، یزد، نظرآباد، میبد، اردکان، کاشان و محمدیه عبور خواهید کرد. برای اطلاع از ایستگاه‌هایی که قطار کرمان تهران در آن‌ها توقف خواهد داشت، توصیه می‌کنیم با کارشناسان ما در فلای تودی تماس بگیرید. 

قوانین و مقررات بلیط قطار کرمان تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار کرمان تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.