not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
 قطار اتوبوسی

معرفی قطار اتوبوسی

خرید بلیط قطار اتوبوسی بهترین گزینه برای کسانی است که سرعت قطار و ارزان بودن بلیط آن برایشان اهمیت بالایی دارد. قطار اتوبوسی هم مزایای قطار را دارد و هم اتوبوس. با قطار اتوبوسی سفری ارزان خواهید داشت و در عین حال، صندلی‌های آن از اتوبوس راحتتر است. چنانچه قصد دارید بلیط قطار اتوبوسی را برای مسیر موردنظر خود خریداری کنید، فلای تودی بلیط مناسب شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. در همین صفحه می توانید برای خرید بلیط قطار اقدام کنید.

خرید بلیط قطار اتوبوسی

خرید بلیط اتوبوسی قطار بسیار ساده است. در فلای تودی این امکان فراهم شده تا با چند کلیک خرید اینترنتی بلیط قطار اتوبوسی را انجام دهید و بلیط خود را با بهترین قیمت در عرض چند دقیقه خریداری کنید. 

قیمت بلیط قطار اتوبوسی

از آنجا که قطار اتوبوسی امکانات و ویژگی‌های قطارهای کوپه‌ای را ندارند، لذا قیمت این نوع بلیط ارزانتر از قطارهای معمولی است. با این حال نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی برای همه قطارهای اتوبوسی تعیین کرد. چرا که قیمت بلیط قطار متاثر از عوامل مختلفی از جمله زمان خرید بلیط و مسیر است. قیمت بلیط قطار اتوبوسی در زمان‌های پیک سفر و تعطیلات گرانتر از زمان‌های دیگر است. با این حال شما در هر زمان می‌توانید بلیط قطار اتوبوسی ارزان را برای مقصد موردنظرتان در فلای تودی خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار اتوبوسی در فلای تودی

جهت رزرو بلیط قطار اتوبوسی در همین صفحه یا در صفحه خرید بلیط قطار در سایت فلای تودی، اطلاعات موردنیاز شامل مبدا، مقصد، تاریخ رفت (در صورت تمایل به خرید بلیط دو طرفه، تاریخ رفت و برگشت)، تعداد مسافران را وارد کنید. 
در نتایج جستجو همه قطارها برای مسیر موردنظر شما نمایش داده می‌شود، با این حال شما می‌توانید قطار اتوبوسی را از میان گزینه‌های "نوع قطار" در فیلترهای جستجو انتخاب کنید تا تنها بلیط قطار اتوبوسی به شما نمایش داده شود.
پس از انتخاب بلیط موردنظر، وارد مرحله ثبت اطلاعات مسافران می‌شوید و در نهایت بایستی مبلغ را با کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید. بلافاصله بلیط قطار برای شما صادر خواهد شد.
در صورتی که برای خرید نیاز به راهنمایی داشتید، با شماره تلفن رجا تماس بگیرید یا سوالات خود را از بخش پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی بپرسید.

امکانات و خدمات قطار اتوبوسی

فضای داخل قطارهای اتوبوسی به صورت سالنی با صندلی‌های کنار هم چیده شده است، بنابراین امکان استفاده از تخت مانند قطارهای کوپه‌ای وجود ندارد. با این حال، صندلی‌های این نوع قطار بسیار راحت است و امکان تنظیم زیرپایی دارد و زیرسری‌های نرم و راحتی دارد. 
از امکانات قطارهای اتوبوسی می‌توان به وجود دو مانیتور در در طورف سالن برای تماشای فیلم اشاره کرد. همچنین در این قطار بسته‌های خوراکی و آب معدنی بین مسافران توزیع می‌شود. سیستم تهویه مطبوع، سیستم ارتباط داخلی و ویلچر برای کسانی که نیاز دارند، از خدمات و امکانات این نوع قطار است.

انواع قطار اتوبوسی

قطارهای اتوبوسی یا سالنی از پرطرفدارترین قطارها هستند و دلیل آن قیمت ارزان در کنار راحتی صندلی و امکانات آن است. از میان انواع قطارهای اتوبوسی، قطار اتوبوسی رجا محبوب‌تر است. باید توجه داشت انواع قطارهای اتوبوسی به لحاظ امکانات، سن واگن‌ها و ... امتیازبندی می‌شوند و تعداد ستاره‌های مختلفی دارند.

قطار اتوبوسی رجا

قطارهای اتوبوسی رجا در حال حاضر در دو گروه سه ستاره و چهار ستاره هستند. قطار سریع السیر اتوبوسی رجا که پیشتر فعال بود و در حال حاضر خدمات ارائه نمی‌دهد، از نوع قطارهای چهار ستاره بود. قطار پردیس و قطار صبا هر دو زیرمجموعه قطار اتوبوسی رجا هستند که در ادامه معرفی می‌شوند. بلیط قطار اتوبوسی رجا را برای مقصد موردنظرتان در فلای تودی جستجو کرده و با چند کلیک خریداری کنید.

قطار اتوبوسی صبا

قطار اتوبوسی صبا از انواع قطارهای 4 ستاره محسوب می‌شود. ابن قطار در عین مقرون به صرفه بودن، بسیار لوکس و باکیفیت است. قطار اتوبوسی صبا تهران مشهد یکی از پرطرفدارترین بلیط قطار اتوبوسی صبا است. قطار اتوبوسی صبا دو طبقه است و از امکانات خوبی همچون سیستم صوتی و تصویری، تهویه اتوماتیک، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم ارتباطی، پنجره‌های دو جداره عایق صدا و حرارت، ویلچر، تلویزیون، امکان رزرو وعده‌های غذایی و خرید تنقلات و خوراکی برخوردار است. خرید بلیط قطار اتوبوسی صبا را می‌توانید در فلای تودی به راحتی انجام دهید.

قطار اتوبوسی پردیس

قطارهای سالنی پردیس 4 ستاره و زیرمجموعه رجا هستند. این قطار امکانات ویژه‌ای چون واگن‌های عایق صدا و حرارت، سیستم سرمایشی و گرمایشی، میز پذیرایی، سیستم صوتی و تصویری، سرویس بهداشتی دارد. همچنین مسافران می‌توانند در برخی مسیرها از پذیرایی و نهار استفاده کنند. لازم به ذکر است در گذشته قطار تندرو پردیس فعالیت داشت که با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت مسافران را به مقصد می‌رساند و در حال حاضر فعالیتی ندارد.

قطار اتوبوسی ریل ترابر سبا

قطارهای اتوبوسی شرکت ریل ترابر سبا شامل قطار نگین، نگین ویژه و غدیر هستند. این قطارها جز قطارهای جدید در شرکت ریلی کشورمان محسوب می‌شوند و در سال‌های اخیر پبشرفت چشمگیری داشته‌اند. قطارهای اتوبوسی شرکت ریل ترابر سبا لوکس و بسیار باکیفیت هستند و امکاناتی چون سرویس بهداشتی، سیستم صوتی و تصویری، پک بهداشتی، پذیرایی و سیستم تهویه مطبوع را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند.

قطار اتوبوسی ماهان

قطار اتوبوسی ماهان زیرمجموعه شرکت ریلی جوپار و از نوع 3 ستاره است. این قطار علاوه بر امکاناتی چون پنجره‌های عایق صدا و حرارت، سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری، سرویس بهداشتی، امکانات دیگری چون پذیرایی میان وعده، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و رستوران نیز در اختیار مسافران قرار می‌دهد. لازم به ذکر است بلیط قطار اتوبوسی ماهان تنها در مناسبت‌های خاص به فروش می‌رسد.

پرترددترین مسیرهای قطار اتوبوسی

مسیرهای انواع مختلف قطارهای اتوبوسی متفاوت هستند. با این حال، یکی از پرطرفدارترین و پرترددترین مسیرهای ریلی، مسیر تهران- مشهد و برعکس است که توسط انواع قطارهای رجا و جوپار ارائه می‌شود. شما می‌توانید بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد را با هر یک از انواع قطار اتوبوسی در فلای تودی خریداری کنید. با خرید بلیط قطار اتوبوسی تهران سمنان نیز می‌توانید فاصله این دو شهر را سه ساعته طی کنید. بلیط قطار اتوبوسی تهران قم نیز با قطار صبا ارائه می‌شود. به طور کلی مسیرهایی که می‌توانید با قطار اتوبوسی تجربه کنید، عبارتند از:
•    بلیط قطار تهران مشهد
•    بلیط قطار مشهد تهران
•    بلیط قطار تهران سمنان
•    بلیط قطار سمنان تهران
•    بلیط قطار تهران قم
•    بلیط قطار قم تهران
•    بلیط قطار تهران رشت
•    بلیط قطار رشت تهران
•    بلیط قطار تهران یزد
•    بلیط قطار یزد تهران
•    بلیط قطار تهران زنجان
•    بلیط قطار زنجان تهران
•    بلیط قطار تهران میانه
•    بلیط قطار میانه تهران

مسیرهای ریلی مهم در فلای تودی

  بلیط قطار قم تهران
  بلیط قطار تهران قم
  بلیط قطار اهواز تهران

جهت خرید بلیط قطارهای اتوبوسی در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار اتوبوسی را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول خرید بلیط قطار اتوبوسی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.