not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
قطار پردیس

معرفی قطار پردیس

قطارهای پردیس در حال حاضر به صورت سالنی وجود دارد و جرو ارزان‌ترین ناوگان است که امکانات و خدمات خوبی نیز ارائه می‌دهد. قطارهای پردیس در گذشته به صورت سریع‌السیر هم بودند و بالای 160 کیلومتر بر ساعت سرعت داشتند، اما در حال حاضر فقط قطار پردیس سالنی رجا موجود است. ساعت حرکت این قطارها معمولا در روز بوده و برای سفرهای گروهی و تور بسیار مناسب هستند. شما می توانید خرید بلیط قطار خود را در همین صفحه انجام دهید و سفر با قطار پردیس را تجربه کنید.

خرید بلیط قطار پردیس

خرید بلیط قطار از یک درگاه امن برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. برای خرید از یک مرجع معتبر می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. به راحتی با ورود به سایت و انتخاب بخش مربوطه، خرید و رزرو قطار پردیس در فلای تودی در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. 

قیمت بلیط قطار پردیس

قیمت بلیط قطار پردیس با توجه به نوع آن کم هزینه و مقرون به صرفه است. این نوع قطارها قیمت‌های متنوعی ندارد، چون به صورت کوپه‌ای نیست و مدل سالنی هستند و از صندلی‌های هواپیمایی در آن استفاده شده است که راحت بوده و در طول مسیر موجب اذیت شما نخواهد شد. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار پردیس در فلای تودی

برای خرید بلیط قطار پردیس، می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید. همچنین می‌توانید در صفحه اول سایت فلای تودی، از بخش نوار ابزار، گزینه قطار را انتخاب کرده، سپس نوع بلیط خود (یک‌طرفه یا رفت و برگشت) را تعیین کنید. در ادامه مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد نموده و با کلیک روی گزینه جستجو وارد صفحه بعدی شوید.
در صفحه بعد، به تمام قطارهای موجود در مسیری که مشخص کرده‌اید، دسترسی دارید. شما می‌توانید با کمک فیلترهای جستجو، تنها قطارهای پردیس را انتخاب کرده و آنها را مشاهده و رزرو کنید.   
برای رزرو بلیط، بعد از انتخاب قطار و ساعت حرکت مورد نظر خود، به صفحه ورود اطلاعات منتقل می‌شوید. اطلاعات مسافران را وارد کنید و به صفحه پرداخت بروید. بعد از انجام عملیات بانکی موفق، بلیط برای شما به صورت پیامک یا ایمیل ارسال خواهد شد. در صورتی که برای خرید نیاز به راهنمایی داشتید، با شماره تلفن قطار پردیس تماس بگیرید یا سوالات خود را از بخش پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی بپرسید.

نکاتی درباره بلیط قطارهای پردیس

•    کنسلی بلیط قطار پردیس به سادگی و به صورت آنلاین از سایت فلای تودی امکان‌پذیر است. 
•    بلیط لحظه آخری قطار پردیس را می‌توانید با فعال کردن گزینه «هشدار قیمت» در قسمت رزرو بلیط قطار مشاهده و رزرو کنید.
•    در حال حاضر، امکان رزرو بلیط قطار سریع السیر پردیس وجود ندارد.

امکانات و خدمات قطار پردیس

همانطور که گفته شد، در حال حاضر فقط نوع سالنی قطارهای پردیس موجود است که در مسیرهای کمی نیز فعالیت دارد. این نوع قطارها با توجه به نوع آن خدمات خوبی ارائه می‌دهند. از امکانات آن می‌توان به صندلی‌های راحت، سیستم تهویه مطبوع، توالت فرنگی و بسته‌های خوراکی اشاره کرد. 

پرترددترین مسیرهای قطار پردیس

در حال حاضر، رزرو بلیط قطار پردیس در تمام مسیرهای ریلی امکان‌پذیر نیست. در ادامه مسیرهایی که قطار پردیس پوشش می‌دهد را معرفی می‌کنیم.
•    بلیط قطار تهران زنجان
•    بلیط قطار زنجان تهران

رزرو قطارهای مهم در فلای تودی

جهت خرید بلیط قطارهای پردیس در مسیر موردنظرتان، از طریق سایت فلای تودی اقدام کنید. فلای تودی بلیط قطار پردیس را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سوالات متداول خرید بلیط قطار پردیس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.