loading

بلیط قطار قزوین مشهد

مشهد یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در ایران است. این شهر علاوه بر جاذبه‌های مذهبی، دارای جاذبه‌های گردشگری دیگری نیز هست که آن را به یک مقصد گردشگری جذاب تبدیل کرده است. مسافران برای زیارت، بازدید از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، خرید از بازارهای متنوع، تفریح در طبیعت و امتحان کردن غذاهای سنتی خوشمزه به مشهد سفر می‌کنند. با رزرو بلیط قطار می توانید سفری ارزان به این شهر زیارتی تجربه کنید.
سفر ریلی به مشهد در میان مسافران محبوبیت بسیاری دارد زیرا گردشگران می‌توانند علاوه بر لذت بردن از مسیر زیبا، در هزینه سفر خود صرفه جویی کنند. مسافران و زائران قزوینی می‌توانند بلیط قطار قزوین مشهد را به سادگی از همین صفحه در سایت فلای‌تودی خریداری کنند و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند. 

بلیط قطار قزوین مشهد

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا قزوین

قطار قزوین مشهد

قطار قزوین تبریز

راهنمای خرید بلیط قطار قزوین به مشهد در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار قزوین مشهد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار قزوین مشهد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار قزوین مشهد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار قزوین مشهد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار قزوین مشهد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار قزوین مشهد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار قزوین به مشهد

از آنجایی که سفر ریلی به مشهد به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به مشهد را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای قزوین مشهد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار قزوین مشهد ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار قزوین مشهد است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار قزوین مشهد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار قزوین مشهد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر قزوین مشهد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت قزوین مشهد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار قزوین به مشهد

قیمت قطار قزوین مشهد متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار شامل سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار قزوین مشهد تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار قزوین مشهد، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.
مثلا، به طور معمول قیمت بلیط قطار فدک از قزوین به مشهد از قیمت بلیط قطار غزال قزوین مشهد بیشتر است. البته در حال حاضر این دو قطار در مسیر خط آهن قزوین به مشهد وجود ندارند. 
نکته دیگر در مورد هزینه بلیط قطار قزوین مشهد این است که قیمت بلیط قطار قزوین مشهد رفت و برگشت با قیمت دو بلیط یک طرفه مشهد تفاوتی ندارد. اما اگر نگران پر شدن ظرفیت قطار هستید می‌توانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار قزوین مشهد

 زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان قزوین به مشهد پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 
همچنین از آنجایی که این شهر زمستان‌های سرد و بارش‌های زیادی دارد، قیمت بلیط قطار قزوین مشهد در این فصل ارزانتر است، زیرا تقاضا برای سفر به مشهد در زمستان کمتر می‌شود.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار قزوین مشهد در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار قزوین مشهد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان قزوین به مشهد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار قزوین مشهد، می‌توانید رزرو هتل های مشهد را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر مورد نظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار قزوین مشهد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار قزوین مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر قزوین مشهد

از آنجا که مسیر ریلی قزوین به مشهد یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا قزوین مشهد، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

قطار 3 ستاره پارسی قزوین مشهد

قطار های 6 تخته پارسی از لحاظ کیفیت و نوع کوپه جزو قطارهای درجه 2 به حساب می آیند. این قطارها نسبت به سایر قطارهای قزوین قیمت مناسب‌تری دارند و در رده قطارهای 3 ستاره قرار می گیرند.  از میان امکانات قطار 6 تخته پارسی قزوین مشهد می توان به سرویس خواب تمیز، سیستم تهویه هوای مطبوع و امکان خرید غذا و نوشیدنی اشاره کرد.  
در حال حاضر، ارزانترین بلیط قطار قزوین مشهد، قطار 3 ستاره پارسی است.

قطار 4 ستاره سروش قزوین مشهد

قطار سروش، از قطارهای جدید شرکت بن ریل است. در هنگام ورود به قطار، مهماندارها با بسته‌های غذایی، آب معدنی و چای از مسافران پذیرایی می‌کنند. واگن‌ها مهجز به سیستم گرمایش و سرمایش، عایق صوتی و دما و همچنین امکانات صوتی و تصویری هستند. 
علاوه بر این، قطار 4 ستاره سروش، امکاناتی همچون یخچال، آب سردکن و ماکروفر نیز در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از نکات مثبت قطار سروش این است که واگن‌های این قطار مجهز به اینترنت وای‌فای هستند. از دیگر امکانات این قطار می‌توان صندلی کودک، سرو غذای سرد و گرم در داخل کوپه، رستوران مجلل با منوی متنوع و ارائه خدمات ویژه مانند حمل بار و پذیرش اختصاصی را نام برد.

قطار قزوین مشهد از کدام شهرها عبور می کند؟

شهرهای مسیر قزوین مشهد شامل گرمسار، سمنان، لارستان، چاه شیرین، شاهرود و نیشابور می‌شوند.

قوانین و مقررات بلیط قطار قزوین مشهد

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای‌تودی بهترین و ارزانترین قیمت بلیط قطار رجا قزوین به مشهد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به مشهد داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.