not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار تهران

تهران، پایتخت و بزرگترین شهر ایران است. به دلیل اینکه ادارات دولتی، سفارتخانه‌ها و دیگر مراکز تحصیلی، اداری و تجاری اصلی و بزرگ در تهران قرار دارند، این شهر در تمام طول سال میزبان مسافران بسیاری از سراسر کشور است. رزرو بلیط قطار تهران، گزینه مورد نظر بسیاری از مسافرانی است که قصد دارند سفری اقتصادی و کم‌هزینه به تهران داشته باشند. 
در فلای‌تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و هنگام خرید بلیط قطار تهران، بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به تهران سفر می‌کنند. شهرهای ایران که بلیط قطار تهران را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

راهنمای خرید بلیط قطار تهران در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار تهران را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار تهران

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار تهران که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تهران

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار تهران

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار تهران به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تهران

سفر به تهران در تعطیلات تابستان و نوروز، از پرطرفدارترین سفرهای داخلی است. متنوع‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص دارد. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به تهران را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای تهران که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تهران کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر به مقصد تهران در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت تهران دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار تهران

بلیط قطار تهران، به دلایلی که پیش از این گفته شد، بسیار پرطرفدار است و به همین دلیل شرکت‌های مختلفی بلیط این مسیر را ارائه می‌دهند. در فصل تابستان و همچنین در تعطیلات نوروز مسافران بسیاری به قصد تفریح و گردش به تهران سفر می‌کنند و در نیمه دوم سال دانشجویان بسیاری به تهران وارد می‌شوند. به همین دلیل، می‌توان گفت تهران در تمام طول سال پذیرای مسافر است و بلیط قطار تهران همیشه بلیطی محبوب در میان مسافران است. با این حال، در تعطیلات رسمی که تعداد مسافران بسیاری راهی تهران می‌شوند، قیمت بلیط قطار تهران نیز تغییر می‌کند. 
برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار تهران یا قیمت بلیط قطار تهران رفت و برگشت به سایت فلای‌تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای‌تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار تهران را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به تهران کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تهران، می‌توانید رزرو هتل های تهران را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تهران در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر تهران

از آنجا که تهران از شهرهای پرگردشگر ایران است، تمام خطوط آهن به مقصد تهران قطار دارند. بعضی از مهمترین شرکت های ریلی قطار تهران عبارتند از:

•    قطار فدک
•    قطار رجا
•    قطار نور الرضا
•    قطار زندگی
•    قطار اتوبوسی
•    قطار غزال
•    قطار بن ریل
•    قطار جوپار
•    قطار سفیر
•    قطار پارس لاریم
•    قطار پردیس
•    قطار ریل سیر کوثر
•    قطار مهتاب سیرجم
•    قطار ریل ترابر سبا

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.