بهترین مناطق دبی کجاست؟ اگر کمتر از پنجاه سال پیش این سوال را می‌پرسیدید به احتمال زیاد سوال عجیبی به نظر می‌رسید. آن زمان این شهر لوکس فقط یک دهکده کوچک بود. طی چندین دهه، دبی، بزرگ‌ترین شهر امارات که در ابتدا منطقه‌ای برای ماهیگیریان و پرورش‌دهندگان صدف بود، به سرعت به شهری فوق مدرن در جهان تبدیل شد. اگرچه دبی شهر بزرگی نیست، اما تنوع مناطق دبی زیاد است. به همین دلیل اگر بخواهید در سفر به این شهر در یکی از بهترین مناطق دبی اقامت داشته باشید، بهتر است با شناخت کافی به این شهر سفر کنید، با مجله گردشگری فلای تودی همراه شوید تا بهترین منطقه برای اقامت در دبی را به شما معرفی کنیم.

در این مطلب از فلای تودی می‌خوانید... پنهان

کدام منطقه را برای اقامت در دبی انتخاب کنم؟

در گذشته دبی به عنوان توقفگاهی برای سفرهای خارجی محسوب می‌شد و کمتر کسی بود که علاقه‌مند سفر به این صحرای سوزان باشد. اما امروز بیشتر گردشگران حتی از گرمای دبی در سواحل آن لذت می‌برند. گرمای آرامش بخش سواحل دبی، تسلط مردم این شهر به زبان انگلیسی، مراکز خرید به سبک اروپایی، هتل‌هایی با نرخ‌های بسیار رقابتی، تفریحات مدرن و متنوع این شهر و بسیاری عوامل دیگر باعث شده‌اند تا گردشگران این شهر را برای سفر انتخاب کنند.

بهترین منطقه برای اقامت در دبی

هر کدام از مناطق دبی با توجه به جاذبه‌های گردشگری و تفریحات متنوعی که دارند مناسب اقامت قشر خاصی از گردشگران هستند. اما اگر می خواهید بدانید در دبی کجا هتل بگیرید و معروف ترین محله های دبی را بهتر بشناسید، با ما همراه باشید. به طور کلی، دبی از نظر مناطق مسکونی شهری متنوع است، اما این ۶ محله، بهترین مناطق دبی برای اقامت گردشگران هستند.

  • منطقه مارینا و سواحل جمیرا دبی (Marina & Jumeirah Beach Residence)
  • منطقه البرشا دبی (Al Barsha)
  • منطقه داون تاون دبی (Downtown Dubai)
  • منطقه بر دبی (Bur Dubai)
  • منطقه دیره دبی (Deira)
 • منطقه پالم دبی (The Palm)

برای آشنایی بیشتر با بهترین مناطق دبی برای اقامت ویدئو زیر را تماشا کنید:

 

۱. اقامت در منطقه مارینا و سواحل جمیرا دبی

منطقه مارینا دبی
منطقه مارینا دبی

منطقه جمیرا و مارینا دبی، مدرن‌ ترین مناطق دبی محسوب می‌شوند. تمامی تفرجگاه‌ها و ساختمان‌های درجه یک دبی را می‌توانید در منطقه جمیرا و آسمان خراش‌ها و کانال‌های دبی را در مارینا پیدا کنید. با توجه به زیبایی‌ها و امکانات سواحل جمیرا و مارینا و شباهتی که این منطقه با سبک زندگی مردم اروپا دارد، بسیاری از گردشگران اروپایی این دو منطقه را بهترین مناطق برای اقامت در دبی می‌دانند.

سواحل جمیرا و مارینا برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی اگر با هدف تفریح به دبی سفر می‌کنید، مارینا و جمیرا بهترین منطقه برای اقامت در دبی هستند. شما می‌توانید با اقامت در این منطقه از سواحل زیبا و آرامش بخش، رستوران‌ ها و آسمان‌خراش‌های حیرت انگیز آن لذت ببرید. همچنین منطقه مارینا و جمیرا دسترسی بسیار خوبی به مترو دبی دارند.

سواحل جمیرا و مارینا برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

اگر به قصد خرید به دبی سفر کرده‌اید باید بگوییم که این منطقه برای اقامت مناسب نیست. حتی با وجود اینکه مرکز خرید امارات در ۷ کیلومتری این منطقه قرار دارد. همچنین مناطق مارینا و جمیرا، گران‌ترین و لوکس‌ترین مکان‌ ها برای اقامت در دبی هستند. پس اگر با هزینه اقتصادی سفر می‌کنید، نمی‌توانید در هتل‌ های این منطقه اقامت داشته باشید. از طرف دیگر جمیرا و مارینا از برج خلیفه، دبی مال، شهر قدیمی دبی و دیره دور هستند.

بهترین هتل‌ ها برای اقامت در منطقه مارینا و جمیرا

هتل های منطقه مارینا و جمیرا
هتل های منطقه مارینا و جمیرا
یکی از لوکس ترین هتل های منطقه مارینا و جمیرا دبی:
هتل لوکس مقرون به صرفه منطقه مارینا و جمیرا دبی:
هتل با هزینه متوسط منطقه مارینا و جمیرا:
هتل ارزان در منطقه مارینا و جمیرا:

۲. اقامت در منطقه البرشا دبی

منطقه البرشا دبی
منطقه البرشا دبی

منطقه البرشا باوجود مرکز خرید امارات (امارات مال) و پیست اسکی آن، منطقه جذابی برای گردشگران نیست. اما از طرف دیگر منطقه البرشا دسترسی بسیار خوبی به مترو دارد و به منطقه مارینا و داون تاون دبی نزدیک است. در نتیجه می توانید با اقامت در این منطقه از هزینه‌ های سفر به دبی کم کنید.

از طرف دیگر انواع مغازه ها و رستوران‌های محلی عربی، پاکستانی و هندی در این منطقه وجود دارد. بنابراین اگر در سفر به دبی نمی‌دانید دقیقا در کدام منطقه آن اقامت کنید، منطقه البرشا با وجود نزدیکی نسبی به جاذبه‌ های گردشگری دبی و هزینه‌های کم، یکی از بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل است.

منطقه البرشا دبی برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

منطقه البرشا به مرکز خرید امارات (دومین مرکز خرید بزرگ امارات) و پیست اسکی دبی نزدیک است. از طرف دیگر اقامت در این منطقه به طور قابل ملاحظه‌ای از مناطق مارینا و داون تاون دبی ارزانتر خواهد بود و دسترسی بسیار خوبی به مترو دبی دارد. به همین دلیل حتی اگر قصد اقامت طولانی مدت در دبی یا خرید ملک را داشته باشید، منطقه البرشا یکی از بهترین مناطق دبی برای خرید ملک به شمار می‌رود.

منطقه البرشا دبی برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

اگر می‌خواهید به جاهای دیدنی دبی خیلی نزدیک باشید و یا هزینه‌ اقامتتان حتی از اقامت در این منطقه نیز کمتر و مشابه هزینه اقامت در مکان هایی مانند شهر قدیمی دبی باشد، این منطقه برای اقامت شما مناسب نیست.

بهترین هتل‌ ها برای اقامت در منطقه البرشا دبی

منطقه البرشا دبی
منطقه البرشا دبی
یکی از لوکس ترین هتل های منطقه البرشا دبی:
هتل لوکس مقرون به صرفه منطقه البرشا دبی:
هتل با هزینه متوسط منطقه البرشا دبی:
ارزانترین هتل منطقه البرشا دبی

۳. اقامت در منطقه داون تاون دبی

منطقه داون تاون دبی
منطقه داون تاون دبی

منطقه داون تاون، همان تصویری از دبی را به شما نشان می‌دهد که در رسانه‌ها دیده‌اید و برای بسیاری از گردشگران بهترین منطقه برای اقامت در دبی محسوب می‌شود. منطقه داون تاون دبی با بلندترین آسمان‌خراش‌ها مانند برج خلیفه، لوکس‌ترین مراکز خرید، بلوارهای دوست داشتنی و رستوران‌های درجه یک، محبوبیت زیادی در میان گردشگران دارد. 

چه بخواهید به بالای برج خلیفه دبی بروید، چه بخواهید از بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان خرید کنید و یا بخواهید به تماشای فواره‌های موزیکال این شهر بنشینید، باید از هر نقطه‌ای خود را به یکی از معروف ترین محله های دبی یعنی داون تاون برسانید. همچنین منطقه داون تاون دبی یکی از گران‌ترین مناطق شهر است، اما وجود هتل‌های با قیمت مناسب باعث شده تا هر گردشگری بتواند در این منطقه اقامت داشته باشد. اگر می خواهید دبی را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید، منطقه داون تاون یکی از بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل است.

منطقه داون تاون دبی برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید که به مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی دبی و یا دبی مال خیلی نزدیک باشید و یا به بهترین رستوران‌ها و لوکس‌ترین مراکز خرید دبی دسترسی داشته باشید، قطعا بهترین منطقه برای اقامت در دبی همین منطقه خواهد بود.

منطقه داون تاون دبی برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

اگر می خواهید اقتصادی سفر کنید و یا به سواحل مارینا و جمیرا نزدیک باشید، این مکان برای اقامت شما در دبی مناسب نیست.

بهترین هتل‌ها برای اقامت در منطقه داون تاون دبی

هتل های منطقه داون تاون دبی
هتل های منطقه داون تاون دبی
یکی از لوکس ترین هتل های منطقه داون تاون دبی:
هتل با هزینه متوسط منطقه داون تاون دبی:
هتل ارزان در منطقه داون تاون دبی:

۴. اقامت در منطقه بر دبی

منطقه بر دبی
منطقه بر دبی

منطقه بر دبی (Bur Dubai)، در حقیقت قلب شهر قدیمی دبی محسوب می‌شود. منطقه بر دبی با خیابان‌های باریک، بازارهای محلی و معماری سنتی، روح حقیقی شهر دبی به شمار می‌رود، مکانی که قرن‌ها منطقه‌ای مسکونی بوده است. بیشتر ساکنین منطقه بر دبی را هندی‌ها تشکیل می‌دهند و می‌توانید فرهنگ واقعی دبی را در این منطقه تجربه کنید.

منطقه بر دبی برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید که اقامت ارزانی در دبی داشته باشید، بر دبی یکی از بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل است. از طرف دیگر اگر به غذاهای هندی علاقه دارید، اصیل‌ ترین رستوران‌های هندی را می‌توانید در منطقه بر دبی پیدا کنید. علاوه‌براین اگر به تازگی به این شهر مهاجرت کرده‌اید و در نقطه شروع هستید، بر دبی با توجه به قیمت‌های مناسب، یکی از بهترین مناطق دبی برای خرید ملک خواهد بود.

منطقه بر دبی برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

اگر می‌خواهید در رستوران‌های لوکس غذا بخورید این منطقه چندان برای اقامت شما مناسب نیست و رستوران‌های این منطقه بیشتر حال و هوای محلی دارند. از طرف دیگر منطقه بر دبی به جاذبه‌های این شهر نزدیک نیست.

بهترین هتل‌ها برای اقامت در منطقه بر دبی

منطقه بر دبی
منطقه بر دبی
هتل لوکس مقرون به صرفه منطقه بر دبی:
هتل ارزان در منطقه بر دبی:
ارزانترین هتل منطقه بر دبی:

۵. اقامت در منطقه دیره دبی

منطقه دیره دبی
منطقه دیره دبی

دیره به دلیل قدمت و تاریخش، یکی از معروف ترین محله های دبی است. برای کسانی که می خواهند با هزینه کم و اقتصادی سفر کنند، منطقه دیره دبی هم یکی از مناطق برای اقامت در دبی محسوب می‌شود. دیره به منطقه بر دبی شباهت دارد اما کمی از آن مدرن‌تر است. بزرگ‌ترین بازار سنتی دبی در منطقه دیره قرار دارد، اما از طرف دیگر منطقه‌ای تجاری محسوب می‌شود و نخستین ناحیه تجاری دبی از ابتدا در این منطقه به وجود آمده است.

خیابان‌ها و مغازه‌های دیره عادی هستند و حالت مدرن ندارند و مانند منطقه بر، بیشتر ساکنین آن را هندی‌ها تشکیل می دهند. در سال‌های اخیر دولت امارات در حال نوسازی و مدرن کردن این منطقه است. به همین دلیل اگر به فکر سرمایه‌گذاری در دبی هستید، منطقه دیره یکی از بهترین مناطق دبی برای خرید ملک به شمار می‌رود.

منطقه دیره دبی برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ارزان به دبی سفر کنید و همچنین به فرودگاه دبی نزدیک باشید، منطقه دیره برای اقامت شما بسیار مناسب است. همچنین این منطقه جایگزین بسیار خوبی برای منطقه بر دبی محسوب می‌شود، چرا که ساختمان‌های آن بسیار مدرن‌تر از منطقه بر دبی هستند.

منطقه دیره دبی برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

باید در نظر داشته باشید که نزدیک بودن به فرودگاه دبی، یعنی دور بودن به هر چیز دیگری در این شهر، از جمله ساحل و نقاط برجسته دبی. اما باید بگوییم که این منطقه دسترسی خوبی به مترو دارد و می‌توانید خود را با مترو به مناطق دیگر شهر برسانید.

بهترین هتل‌ها برای اقامت در منطقه دیره دبی

منطقه دیره دبی
منطقه دیره دبی
هتل لوکس مقرون به صرفه منطقه دیره دبی:
هتل با هزینه متوسط منطقه دیره دبی:
هتل ارزان در منطقه دیره دبی:
ارزانترین هتل منطقه دیره دبی:

۶. اقامت در منطقه پالم جمیرا دبی

منطقه پالم جمیرا دبی
منطقه پالم جمیرا دبی

پالم جمیرا یکی از بهترین مناطق شهر دبی محسوب می‌شود. پالم دبی در حقیقت جزیره‌ای مصنوعی به شکل نخل است که به شهر دبی متصل می‌شود. این جزیره با کیلومترها طول، بسیار وسیع است و هتل آتلانتیس به عنوان یکی از لوکس‌ ترین هتل‌ های دبی نیز در آن قرار دارد.

منطقه پالم جمیرا دبی برای اقامت چه کسانی مناسب است؟

اگر واقعا به دنبال سفری لوکس هستید و یا فقط علاقه دارید که در جزیره پالم اقامت داشته باشید، این منطقه بهترین منطقه برای اقامت در دبی محسوب می‌شود.

منطقه پالم جمیرا دبی برای اقامت چه کسانی مناسب نیست؟

در جزیره پالم دبی هیچ گزینه‌ای برای سفر اقتصادی وجود ندارد و از طرف دیگر این جزیره از تمامی نقاط شهر دور است و دسترسی خوبی هم به وسایل نقلیه عمومی ندارد. به همین دلیل شاید منطقه پالم جمیرا یکی منطقه‌ای جذاب برای سفر چندروزه باشد، اما به‌هیچ عنوان نباید به عنوان یکی از بهترین مناطق دبی برای خرید ملک روی آن حساب کنید.

بهترین هتل‌ها برای اقامت در منطقه پالم جمیرا دبی

منطقه پالم جمیرا دبی
منطقه پالم جمیرا دبی
مشهورترین هتل منطقه پالم جمیرا دبی:
یکی از لوکس‌ترین هتل‌ های منطقه پالم جمیرا دبی:
ارزانترین هتل منطقه پالم جمیرا دبی:

بهترین مناطق دبی برای اهداف گوناگون

تا اینجا شما را با بهترین مناطق دبی برای اقامت آشنا کردیم که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارند، اگر بخواهیم مناطق مختلف دبی را از لحاظ اهداف سفر دسته‌بندی کنیم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

بهترین منطقه دبی برای گشت و گذار: بر دبی

گشت و گذار و بازدید از جاذبه‌ها، بخش مهمی از برنامه هر سفر محسوب می‌شود. بنابراین، بهتر است در منطقه‌ای مرکزی اقامت داشته باشید که دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل داشته باشید و با هزینه کمتری به بازدید از جاذبه‌ها بروید. منطقه بر، به عنوان منطقه‌ای قدیمی، جاذبه‌های بسیاری از جمله بازار قدیمی دارد. با قایق‌های سنتی و رستوران‌ های شناور می‌توانید از این منطقه به نهر دبی بروید. همچنین محله‌ های تاریخی مثل الفهیدی و السیف در این منطقه قرار دارند. خطوط مترو در این منطقه کمک می‌کند تا به راحتی به مناطق مختلف شهر بروید. اگر هنوز در انتخاب بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل مردد هستید، بر دبی را گزینه اول لیست قرار دهید.

بهترین منطقه دبی برای شب های زنده: مارینا

منطقه مارینا دبی
زندگی شبانه در مارینا

برای کسانی که شلوغی و شب های زنده را دوست دارند، مارینا، رستوران‌‌ها و کافه‌هایش یکی از بهترین مناطق دبی است.

بهترین منطقه دبی برای غذا و رستوران: ساحل جمیرا

بهترین رستوران‌ های دبی در هتل ها و استراحتگاه‌های لوکس با منوهای رنگارنگ و قیمت‌های بالا که برنده جوایز مختلفی هم شده‌اند، در ساحل جمیرا قرار دارند. چندین رستوران تایلندی، هندی، ژاپنی برای کسانی که می‌خواهند غذاهای خاورمیانه‌ای را امتحان کنند، در این منطقه وجود دارد.

بهترین منطقه دبی برای خانواده‌ها: اقامتگاه ساحلی جمیرا

جمیرا
اقامتگاه ساحلی جمیرا

جمیرا یکی از معروف ترین محله های دبی است، اما این معروفیت فقط به‌خاطر آسمان خراش ها و رستوان های لوکس نیست. جمیرا جاذبه‌های بسیاری برای خانواده‌ها دارد. بیشتر هتل‌ های ساحل جمیرا امکاناتی چون پارک آبی، استخر کودکان، کلوپ کودکان و زمین بازی ارائه می‌دهند.

بهترین منطقه دبی برای لذت بردن از ساحل: اقامتگاه ساحلی جمیرا

خط ساحلی جمیرا، سواحل بسیاری برای استراحت و تفریحات ساحلی برای گردشگران فراهم کرده است. ماسه‌های سفید و آب شفاف برای لذت بردن از ساحل دبی در اختیار شما قرار دارد، اما باید مراقب جزر و مدها باشید. همانطور که گفتیم، ساحل جمیرا برای استفاده از رستوران‌ ها و تفریحات بسیار ایده‌آل است، در کنار آن می‌توانید از تراموا در سطح شهر که به مترو متصل می‌شود، استفاده کنید.

بهترین منطقه دبی برای تفریحات: اقامتگاه ساحلی جمیرا

از ورزش‌های آبی دبی می‌توان به جت اسکی و پاراسل، قایق‌های پارویی و کایاک سواری اشاره کرد که در این منطقه وجود دارد. تفریحات دیگر مانند بالن‌های هوای گرم، چهارچرخه‌ها و شتر سواری را نیز می‌توانید در این منطقه تجربه کنید. اگر تصمیم گرفته‌اید که همراه خانواده یک سفر لوکس به دبی داشته باشید، جمیرا یکی از بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل است.

بهترین منطقه دبی برای بازدید از جاذبه‌ های تاریخی: الفهیدی

الفهیدی دبی
منطقه تاریخی الفهیدی

الفهیدی قدیمی‌ ترین منطقه دبی است که گرچه بازسازی شده، اما همچنان جذابیت‌های تاریخی خود را دارد. کوچه پس کوچه‌های قدیمی که هیچ اتومبیلی حق تردد در آن را ندارد و برج‌های بادگیر و ساختمان‌های خشتی، زیبایی خاصی به منطقه داده‌اند. در این منطقه می‌توانید از گالری‌ها، موزه‌ها، مهمانخانه‌ها و کافه‌های قدیمی دیدن کنید. تفریحات رایگان دبی را تجربه کنید و لذت بودن در یکی از معروف ترین محله های دبی را با قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های شرقی این محله کامل کنید.

بهترین منطقه دبی برای بازارگردی: دیره

دیره یکی از قدیمی‌ ترین مناطق دبی است که چندین بازار دارد. در کوچه پس کوچه‌های قدیمی این منطقه می‌توانید انواع بازارهای عربی از بازار ادویه گرفته تا بازار طلا که اجناس مختلفی را می‌فروشند، پیدا کنید.

بهترین منطقه دبی برای مراکز خرید: داون تاون

داون تاون دبی
داون تاون دبی

اماراتی‌ها عاشق خرید کردن هستند، بسیاری از گردشگران نیز با هدف خرید کردن این مقصد را برای سفر خود انتخاب می‌کنند. علاوه بر بازارهای سنتی، دبی پر از مراکز خرید مدرن دارای سینما، بازی و فودکورت است که می‌توانید در داون تاون تعداد زیادی از آنها را پیدا کنید. دبی مال، بزرگترین مرکز خرید جهان در داون تاون قرار گرفته که دارای یک پیست اسکی روی یخ، آکواریوم و حتی اسکلت یک دایناسور واقعی است. بنابراین اگر برای بالا و پایین کردن مراکز خرید به این شهر سفر کردید، داون تاون یکی از بهترین مناطق دبی برای رزرو هتل محسوب می‌شود.

بهترین منطقه دبی برای نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی: دیره

در میان مناطق مختلف دبی، دیره از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل بسیار ایده‌آل است. علاوه بر مترو و تاکسی، دسترسی خوبی به قایق‌ها و تاکسی‌های آبی دارد که افراد را از دو طرف نهر دبی جابجا می‌کند. قصد دارید در دبی کار و تحصیل کنید؟ دیره یکی از بهترین مناطق دبی برای خرید ملک و اقامت طولانی مدت با دسترسی راحت و قیمت های مناسب است.

رمانتیک‌ ترین منطقه دبی: پالم جمیرا

جزیره نخل دبی یکی از گران‌ترین و تجملی‌ترین جزایر به شمار می‌رود، در عین حال که عجیب‌ترین هم هست، زیرا ساخته دست بشر است. سوئیت‌های مدرن با جکوزی، مناظر فوق‌العاده و غذاهای لاکچری، فضای رمانتیک در کنار اسکله فراهم می‌کند. اگر به فکر سفر ماه عسل هستید، پالم جمیرا یکی از بهترین مناطق دبی برای گرفتن هتل است.

بهترین منطقه دبی برای اولین تجربه سفر به دبی: بر جومان

این یک منطقه مسکونی به فاصله بسیار کم از فرودگاه است و در حدفاصل دبی امروزی با مراکز خرید مدرن و قسمت قدیمی شهر قرار دارد. این منطقه چندان پرجمعیت نیست و مشکل ترافیک ندارد. علاوه بر این، جاذبه‌های مختلفی شامل مراکز خرید، فروشگاه‌ها، فست فودهای معروف، به علاوه خطوط مترو در دسترس دارد.

امن‌ ترین منطقه دبی: داون تاون

همه مناطق دبی امن هستند، اما داون تاون به لحاظ شلوغی و امکاناتی که دارد، امن‌تر محسوب می‌شود.

شما کدام منطقه را برای اقامت در دبی انتخاب می‌کنید؟

در این مطلب تعدادی از بهترین هتل های دبی و تعدادی از بهترین مناطق دبی را برای اقامت شما در این شهر مدرن و زیبا را معرفی کردیم، چنانچه قصد رزرو دیگر هتل های دبی را دارید می توانید همین حالا از طریق صفحه رزرو هتل در فلای تودی اقدام نمایید. اما در هنگام رزرو هتل، منطقه موردنظر خود را انتخاب کنید.

با توجه به مطالبی که ارائه شد، شما کدام منطقه را برای اقامت خود مناسبتر می‌دانید؟ تجربه خود را از اقامت در هر یک از این مناطق دبی را با ما در میان بگذارید و علت این انتخاب را شرح دهید.

سوالات متداول درباره اقامت در بهترین مناطق دبی

بهترین منطقه دبی برای زندگی کجاست؟

منطقه البرشا یکی از محبوب ترین مقاصد برای مهاجرت به دبی است. این منطقه به دلیل نزدیکی به جاده اصلی برای کسانی که قصد رفتن به دانشگاه یا محل کار را دارند دسترسی مناسبی دارد.

بهترین جاهای دیدنی دبی کجاست؟

شهر دبی مجموعه ای لوکس ترین ها و مدرن ترین دیدنی های جهان است. اما اگر بخواهیم چندتا از بهترین جاهای دیدنی دبی را برای اولین بازدیداز این شهر نام ببریم، بد نیست از این چند مورد شروع کنید:
·         موزه دبی
·         دبی مال
·         مسجد جمیرا
·         منطقه دیره
·         دهکده  بر
·         برج العرب
·         ساحل جمیرا

ارزان ترین زمان سفر دبی چه فصلی است؟

ماه‌های شهریور و مهر ارزان ترین زمان سفر به دبی هستند

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید