بلیط پرواز های دبی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز شیراز دبی

بلیط هواپیما شیراز به دبی

سالهاست پرواز دبی نزد ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. شرایط دبی چه از لحاظ توریستی و چه شرایط کار و زندگی، سبب شده تا بسیاری این شهر را برای سفر خارجی خود انتخاب کنند. البته نباید از این نکته غافل شد که دبی به دلیل نزدیکی جغرافیایی به کشورمان، از مقاصد نسبتا ارزان برای سفر محسوب می‌شود. خرید بلیط هواپیما برای سفر به دبی کار ساده‌ای است. شیرازی‌ها از همین صفحه در فلای تودی می‌توانند بلیط شیراز دبی را برای زمان موردنظرشان رزرو کنند. تنها کافی است اطلاعات لازم را در فرم بالا پر کنید تا پرواز شیراز دبی با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی در دسترس شما قرار بگیرد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز دبی و بلیط چارتر شیراز دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پرترددترین پروازها به دبی


 

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط شیراز دبی در فلای تودی

  جستجوی بلیط شیراز به دبی

ابتدا از برنامه پروازهای دبی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت شیراز دبی یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط شیراز دبی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " شیراز " یا " Shiraz " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دبی " یا " Dubai "  را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی شیراز به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز شیراز دبی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست پروازهای شیراز به دبی از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دبی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دبی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های دبی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های دبی عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
 فرودگاه بین المللی آل مکتوم (DWC)

  

قیمت بلیط هواپیما شیراز دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به دبی به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای شیراز دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما شیراز دبی فصل تابستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دبی را معمولا می‌توانید در روزهای دوشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

یکی از بهترین روش‌ها برای تجربه سفری ارزان و با بهترین امکانات و خدمات، سفر با تور دبی است. تورهای جامع که علاوه بر رزرو بهترین هتل‌ها، بلیط رفت و برگشت دبی، بیمه مسافرتی و ویزا دبی را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز دبی

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز دبی را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز شیراز دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز دبی هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز دبی و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بليط چارتر شیراز دبی

در میان پروازهای چارتر دبی ، بلیط چارتر شیراز به دبی یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بليط چارتر شیراز دبی در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای دبی را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط شیراز دبی چارتر و یا بلیط چارتر دبی شیراز موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر دبی، می‌توانید به پرواز چارتر شیراز دبی و پرواز چارتر دبی به شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به دبی چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری شیراز دبی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای شیراز دبی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز دبی با قیمت بلیط سیستمی شیراز دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز دبی را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز دبی در فلای تودی

  خرید بلیط شیراز دبی ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط شیراز به دبی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما شیراز را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به دبی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز شیراز به دبی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط شیراز به دبی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما شیراز به دبی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دبی و نرخ بلیط شیراز دبی را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط شیراز به دبی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای شیراز به دبی در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط شیراز به دبی به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت بلیط شیراز دبی را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط شیراز دبی ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز به دبی از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای شیراز به دبی در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان شیراز به دبی در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط شیراز به دبی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز شیراز به دبی

  فاصله هوایی شیراز تا دبی: مسافت پروازی شیراز و دبی 548 کیلومتر (341 مایل) است.
  مدت زمان پرواز شیراز دبی: طول پرواز شیراز دبی به طور متوسط 1 ساعت و 16 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  مسیرهای پروازی شیراز دبی
  هواپیمایی کیش

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  فلای دبی

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:40 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایر عربیا

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه)

  امارات ایرلاین

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:40 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  سلام ایر

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:35 ............... MCT (فرودگاه مسقط) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ترکیش ایرلاین

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 4:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به دبی پرواز مستقیم دارند: پروازهای هواپیمایی کیش، پرواز فلای دبی از شیراز به دبی، پرواز قشم ایر از شیراز به دبی، ایر عربیا و امارات ایرلاین از شیراز به دبی به صورت مستقیم انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز دبی: ارزانترین ایرلاین‌های‌ پرواز شیراز دبی، هواپیمایی کیش و سلام ایر می‌باشند. پرواز شیراز دبی ایران ایر و پرواز شیراز به دبی ماهان از ارزانترین پروازها به مقصد دبی محسوب می‌شود.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دبی: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دبی هواپیمایی فلای دبی است. حدود 60% پروازهای بدون توقف شیراز دبی توسط این ایرلاین انجام می‌شود.
  تاریخ پروازهای شیراز به دبی: پروازهای شیراز دبی تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما شیراز دبی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.