چطور بهترین سایت خرید بلیط هواپیما را پیدا کنم؟

0
5454
سایت خرید بلیط هواپیما
سایت خرید بلیط هواپیما

انتخاب بهترین سایت خرید بلیط هواپیما

در دنیای مدرن امروزی که با اینترنت و فناوری عجین شده است بیشتر کارها توسط تکنولوژی انجام می‌شود. حتی شیوه سفر رفتن هم تغییر کرده و مانند قبل نیست. تکنولوژی و اینترنت سفر رفتن را بسیار راحت کرده و دیگر نیازی نیست که مسافران برای خرید بلیط هواپیما و یا رزرو هتل با استرس مواجه شوند. دیگر نیازی نیست که برای خرید بلیط هواپیما در صف‌های طولانی بایستید و یا به آژانس‌های هواپیمایی مراجعه کنید. این روزها سیستم‌های رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما کار مسافران را بسیار راحت کرده‌اند. با مراجعه به یک سایت خرید بلیط هواپیما می‌توانید خرید بلیط  را به صورت آنلاین و به سرعت انجام دهید. اما با توجه به تعداد بالای وب سایت‌های فروش بلیط، سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که از کجا باید بلیط هواپیما خرید؟

خرید بلیط هواپیما ارزان فلای تودی

سایت خرید بلیط هواپیما

با استفاده از یک سایت خرید بلیط هواپیما اطلاعات تمام ایرلاین‌ها، خدماتی که هر ایرلاین ارائه می‌دهد و قیمت بلیط هواپیما در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید با مقایسه ایرلاین‌ها و قیمت بلیط‌ها با یکدیگر در مورد خرید بهترین بلیط هواپیما تصمیم بگیرید و پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. فرایند رزرو بلیط هواپیما با استفاده از یک سایت خرید بلیط هواپیما فرایند پیچیده‌ای نیست و هر کسی می‌تواند حتی با داشتن اطلاعات محدود، خرید بلیط هواپیما آتلاین را انجام دهد.

رزرو هتل فلای تودی

از کجا باید بلیط هواپیما بخرم؟

سایت خرید بلیط هواپیما
سایت خرید بلیط هواپیما

قبل از هر چیزی و قبل از خرید بلیط هواپیما باید در انتخاب وب سایت‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما دقت کنید و بهترین سایت خرید بلیط هواپیما را انتخاب کنید. یعنی وب سایتی که هم رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد، هم به طیف وسیعی از ایرلاین‌های جهان دسترسی داشته باشد، هم قیمت‌های مناسبی ارائه دهد و هم از اعتبار کافی برخوردار باشد. در حال حاضر فلای تودی با دسترسی به بیش از ۹۰۰ ایرلاین و پشتیبانی ۲۴ ساعته به عنوان یکی از کارامدارین سایت‌های خرید بلیط هواپیما مشغول فعالیت است. می‌توانید به مراجعه با وب سایت فلای تودی بلیط هواپیما مورد نظر خود را از میان ایزلاین‌های مختلف جستجو کرده و خرید خود را انجام دهید.

چطور بلیط هواپیما بخرم؟

سایت خرید بلیط هواپیما

به طور کلی فرایند خرید بلیط هواپیما در تمامی وب سایت‌های خرید بلیط هواپیما مشترک است و تنها ممکن است تفاوت‌های جزئی با یکدیگر داشته باشند. باید سعی کنید سایتی را انتخاب کنید که بهترین قیمت بلیط هواپیما را ارائه می‌دهد. برای خرید بلیط هواپیما در سایت فلای تودی کافی است که مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید:

قدم اول:

ابتدا نوع بلیط خود را مشخص کنید. در این کادر برای پروازهای داخلی دو گزینه بلیط پرواز یکطرفه و بلیط پرواز رفت و برگشت و برای پروازهای خارجی علاوه بر این دو گزینه، گزینه دیگری با عنوان پرواز به چند شهر وجود دارد که با انتخاب این گزینه می‌توانید تعداد مقاصد خود را تا هر تعدادی که بخواهید افزایش دهید.

قدم دوم:

مبدا و مقصد خود را مشخص کنید. در کادر جستجوی مبدا و مقصد نام شهر و یا فرودگاه مورد نظر خود را مشخص کنید.

قدم سوم:

تاریخ پرواز خود را مشخص کنید. در صورتی که پرواز شما یکطرفه باشد، فقط تاریخ رفت برای شما نمایان خواهد شد. در غیر این صورت و در صورتی که پرواز شما رفت و برگشت باشد هر دو تاریخ رفت و برگشت برای شما نمایان خواهد شد.

قدم چهارم:

در کادر بعدی باید تعداد مسافران را مشخص کنید. با کلیک بر روی کادر تعداد مسافران ۳ گزینه برای شما نمایان خواهد شد که با استفاده از آن می‌توانید تعداد افراد بزرگسال، کودک و نوزاد را انتخاب کنید. در انتخاب گزینه‌های این کادر دقت کنید، چون قیمت بلیط هواپیما با توجه به رده سنی افراد متفاوت خواهد بود.

قدم پنجم:

در کادر بعدی می‌توانید کلاس پروازی مورد نظر خود را مشخص کنید. با توجه به متفاوت بودن کلاس‌های پروازی هر ایرلاین می‌توانید هر یک از کلاس‌های پروازی اکونومی کلاس، بیزینیس کلاس و فرست کلاس را برای پرواز خود انتخاب کنید. حتی با کلیک بر روی گزینه جزئیات بیشتر که جلوی این کادر قرار دارد، می‌توانید اگر ایرلاین و یا ایرلاین‌های خاصی مد نظر شماست، با انتخاب ایرلاین مربوطه گزینه های خود را محدودتر کنید.

قدم ششم:

در نهایت دکمه جستجو را فشار دهید تا به صفحه نتایج جستجو راهنمایی شوید. در صفحه نتایج جستجو، لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظر به ترتیب از کمترین به بیشترین برای شما به نمایش درمی‌آید. در قسمت بالای این صفحه لیستی از تمامی ایرلاین‌های موجود در پرواز مورد نظر همراه با تعداد توقف‌های آن‌ها و قیمت‌هایشان به نمایش در خواهد آمد. همچنین در سمت راست این صفحه با استفاده از فیلترهای موجود می‌توانید نرخ‌های ویژه، نرخ‌های لحظه آخری، توقف‌های رفت و برگشت، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار، و قیمت بلیط هواپیما را تعیین کرده و به این ترتیب انتخاب‌‌های خود را محدود کنید، و پس از مقایسه پروازهای موجود، نتایج دقیق‌تری به دست آورید.

قدم هفتم:

در هر پروازی که در صفحه نتایج جستجو برای شما به نمایش درمی‌آید نوع پرواز( سیستمی، نرخ ویژه و نرخ‌ لحظه‌ای) همراه با تعداد صندلی‌های باقیمانده در پرواز نمایش داده می‌شود تا به این ترتیب انتخاب دقیق تری داشته باشید.

قدم هشتم:

در انتها، پس از بررسی پروازهای موجود و کلیک بر روی گزینه خرید بلیط به صفحه ثبت اطلاعات مسافران راهنمایی می‌شوید. پس از ثبت مشخصات خود و مسافرین دیگر به صفحه پرداخت اینترنتی راهنمایی می‌شوید. در این صفحه به راحتی و با کارت‌های شتاب می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید و خرید آنلاین بلیط هواپیما را به پایان برسانید.

چرا به سایت خرید بلیط هواپیما نیاز دارم؟

سایت خرید بلیط هواپیما

سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما این روزها به ابزاری اجتناب ناپذیر برای ایرلاین‌ها و آژانس‌های هواپیمایی تبدیل شده‌اند.

افزایش تعداد مسافران و گردشگران خود مهم‌ترین دلیل بر ضرورت وجود چنین سامانه‌ای است. بدون وجود سایت‌های فروش آنلاین بلیط هم کار مسافران سخت خواهد شد و هم ایرلاین‌ها و آژانس‌های هواپیمایی.

اما نکته‌ای که در اینجا باید به آن توجه داشت این است که در میان تعداد بیشماری سایت برای خرید بلیط هواپیما، کدام سایت را انتخاب کنیم؟ و در واقع ویژگی‌های یک سایت خوب برای خرید بلیط هواپیما چیست؟

با استفاده از یک سایت برتر خرید آنلاین بلیط، ایرلاین‌ها نسبت به رقبای خود سهم بیشتری در بازار خواهند داشت و مسافران نیز قادر خواهند بود بلیط هواپیما را با ارزان‌ترین نرخ در بازار تهیه کنند.

مزایای خرید بلیط هواپیما در فلای تودی

سایت خرید بلیط هواپیما

شاید مهم‌ترین مزیت سایت فلای تودی نسبت به سایر وب سایت‌های فروش بلیط هواپیما، دسترسی به طیف وسیعی از ایرلاین‌های سراسر جهان باشد. فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با دسترسی به بیش از ۹۰۰ ایرلاین در سراسر دنیا، انتخاب گسترده‌ای از میان ایرلاین‌ها و پروازهای موجود داشته باشید. فلای تودی توانسته است از طریق ارتباط مستقیم با ایرلاین‌های سراسر دنیا و حذف واسطه‌های موجود، بهترین قیمت خرید بلیط هواپیما را برای مشتریان فراهم آورد تا از این طریق مشتریان بتوانند از خرید بلیط ارزان هواپیما از فلای تودی بهره ببرند.

از طرف دیگر فلای تودی با در اختیار گذاشتن سیستم جستجوی به روز، رابط کاربری ساده و سیستم فیلترینگ قوی برای مشتریان، این امکان را برای آن ها فراهم می‌کند تا در کمترین زمان به مطلوب‌ترین نتیجه ممکن برسند. همچنین این امکان برای مشتریان فلای تودی فراهم شده است تا با استفاده از کارت های شتاب، خرید بلیط هواپیما را در هر جایی از دنیا به راحتی و بدون نیاز به ویزا کارت و مستر کارت انجام دهند. خرید آنلاین بلیط هواپیما در فلای تودی به همین جا ختم نمی‌شود. فلای تودی با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی کاربران است تا آن‌ها را در حل مشکلات و سوالات احتمالی یاری دهند.

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید