کی‌کجا سرویس جدید فلای‌تودی است که ارزانترین بلیط‌های داخلی و خارجی را در بازه‌های زمانی مختلف نمایش می‌دهد. فلای‌تودی با هدف دسترسی آسان و سریع کاربران به بلیط هواپیما ارزان و همچنین امکان سفر مقرون به صرفه برای همه، این محصول منحصر به فرد را در سایت جدید خود رونمایی کرد. کِی‌کُجا به شما می‌گوید چه زمانی می‌توانید با ارزانترین بلیط سفر کنید؟ یا همین لحظه که مشغول خواندن این متن هستید، ارزانترین نقطه جهان برای سفر کجاست؟ عجیب به نظر می‌رسد؟ اما کِی‌کُجا محصول جدید فلای‌تودی این امکان را برایتان فراهم کرده است.

ارزانترین بلیط به هر کجا با کِی‌کُجا!

«کِی‌کُجا» یک موتور جستجو است که کاربرد جالبی دارد. این موتور جست و جو به شما می‌گوید بلیط کجا، کِی ارزانتر است! فقط باید مبدا خود را وارد کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. ارزانترین مقاصد در لحظه به شما نشان داده می‌شود. شاید بتوانید با قیمتی بسیار پایین‌تر از همیشه به بندرعباس، تبریز یا هر مقصد دیگری در ایران سفر کنید. از سمتی ممکن است بلیط مقاصدی مثل هند، روسیه یا ترکیه به شدت پایین آمده باشد، از همه هیجان‌انگیزتر اینکه شما فرصتی برای ماجراجویی‌ در مقاصد ناشناخته پیدا می‌کنید. چطور؟

تمپلیت عکس بلاگ تکی 3

با کِی‌کُجا، همیشه بلیط ارزان است!

کی‌کجا بلیط لحظه آخری نیست که فقط وقتی به زمان پرواز نزدیک می‌شوید، آن را خریداری کنید. کی‌کجا ارزانترین بلیط هواپیما را در بازه‌های زمانی طولانی‌تر به شما نمایش می‌دهد. بنابراین با این سرویس خاص، همیشه بلیط ارزان در دسترس است.

اگر همین لحظه یا حتی ماه آینده فرصتی برای سفر به یکی از شهرهای کمتر شناخته شده یونان را داشته باشید،  آیا حاضرید این فرصت را امتحان کنید؟ شاید بتوانید هفته آینده به یکی از شهرهای کمتر دیده شده ایران سفری ارزان داشته باشید. خرید بلیط زاهدان، آبادان، اردبیل یا حتی بلیط ارزان قشم! آیا این چالش را می‌پذیرید؟

خرید بلیط هواپیما ارزان با کِی‌کُجا

از آنجا که کِی‌کجا در لحظه ارزانترین مقاصد جهان را با توجه به مبداتان به شما نشان می دهد، ممکن است بتوانید به مقاصدی سفر کنید که تابه‌حال حتی نامشان را هم نشنیده‌اید، یا هرگز فکر نمی‌کردید بلیط آنها تا این حد ارزان باشد. اگر دوست دارید سفر به ناشناخته‌ها را تجربه کنید، استفاده از کی‌کجا بهترین گزینه است، چرا که علاوه بر معرفی مقاصد جدید، ارزانترین زمان ممکن برای سفر را به شما نشان می‌دهد.

حتما تا اینجا کار سوال‌های زیادی در ذهنتان به وجود آمده است. چطور باید از کی کجا استفاده کنیم؟ آیا کی کجا مقاصد را فقط برای تاریخ خاصی نشان می‌دهد؟ در ادامه به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

چگونه از کِی‌کُجا استفاده کنیم؟

به راحتی آب خوردن! کار کردن با این گزینه ساده‌تر از تصور شماست. برای استفاده از کی کجا ابتدا اپلیکیشن فلای تودی را دانلود کرده و روی گزینه کی کجا کلیک کنید. شما برای استفاده از کی کجا چند راه پیش‌رو دارید:

راه اول: می‌توانید مبدا خود را شهر یا حتی کشور انتخاب کنید. برای مثال در صورتی که شهر شما دارای فرودگاه بین‌المللی نیست، می‌توانید کشور ایران را به عنوان مبدا برگزینید. در این صورت کی کجا به شما می‌گوید که ارزانترین بلیط هواپیما را چه زمانی و از چه مبدایی به کجا پیدا کنید.

با انتخاب مبدا، روی گزینه جستجو کلیک کرده تا لیست بلند بالایی از ارزان‌ترین مقاصد به شما نشان داده می‌شود. شما نیازی به ورود مقصد و تاریخ ندارید! کی کجا از میان میلیون‌ها بلیط جست‌وجو کرده و ارزانترین بلیط داخلی و خارجی را به شما نمایش می‌دهد.

تمپلیت عکس بلاگ تکی 4

راه دوم: شاید تاریخ خاصی برای سفر مدنظرتان باشد. برای مثال بخواهید هفته آینده یا دو ماه دیگر به سفر بروید. در این صورت می‌توانید تاریخ سفر را هم انتخاب کنید. با انتخاب کردن تاریخ سفر، لیستی از ارزانترین مقاصد در تاریخ مدنظر شما نمایش داده می‌شود. حتی تصور این گزینه هم هیجان‌انگیز است: حالا گزینه ای هست که به شما بگوید، فردا، هفته آینده یا ماه بعدی بلیط کدام نقطه دنیا از همه ارزان‌تر است و به کدام مقاصد می‌توانید سفر کنید!

راه سوم: شما نه به دنبال سفر به مقاصد نشناخته هستید نه سفر ارزانقیمت به یک نقطه جدید! نه حتی مقاصد ارزان. شما فقط و فقط می‌خواهید به مسکو  بروید! شاید مقصد خاص شما پاریس، استانبول، دبی، هند یا حتی جزیره هرمز باشد. در این صورت باز هم کی کجا بهترین گزینه است. فقط باید مبدا و مقصدتان را مشخص کنید. کی کجا ارزانترین زمان سفر به این مقصد را به شما نشان می‌دهد. این موتور جستجو تمامی ایرلاین‌ها و فرودگاه‌های مقصد را می‌گردد. ممکن است یکی از بلیط‌های پاریس برای هفته آینده یا دو ماه دیگر به شکل باورنکردنی ارزان باشد. شاید بتوانید اوایل پاییز با یک بلیط ارزان بندرعباس بروید.

چرا کِی‌کُجا؟

محصول کِی کجا به شما کمک می‌کند، بیشتر از همیشه سفر کنید. فلای تودی با معرفی این سرویس در حقیقت قصد دارد تا انگیزه‌ای برای ماجراجویی بیشتر، سفر ارزانتر و همچنین معرفی مقاصد کمتر شناخته شده در کاربران ایجاد کند. فلای‌تودی با شعار سفر در کلاس جهانی کمک می‌کند تا همه فرصت سفر رفتن داشته باشند. کاربران ایرانی باید به هر نقطه‌ای از جهان دسترسی داشته باشند، به همین دلیل است که فلای‌تودی در کنار امکان رزرو هتل در ایران و سرتاسر دنیا، خدمات ویزا و خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار، سرویس کی‌کجا را نیز به محصولات خود اضافه کرده است.

کی‌کجا به شما می‌گوید، کِی، کجا بروید، ارزانتر است!

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید