خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی سپهران

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

سپهران Sepehran

پرواز به بلیط هواپیما سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران یکی از جوانترین ایرلاین‌های ایران، در سال 1390 در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. اما به دلیل مشکلاتی که بر سر راه این شرکت هواپیمایی بود و عمده آن مربوط به قدیمی و فرسوده بودن ناوگان آن می‌شد سال‌ها موفق به اخذ مجوز نشد. تا اینکه در سال 1395 با انتصاب مدیرعامل جدید توانست مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری اخذ کند. سرانجام نخستین پرواز هواپیمایی سپهران در تاریخ 12 بهمن 1395 همزمان با آغاز دهه فجر،‌ از شیراز به مقصد مشهد انجام شد. با توجه به موقعیت ویژه استان فارس،‌ هدف اولیه هواپیمایی سپهران برقراری ارتباط بهتر میان مناطق جنوبی کشور با دیگر نقاط ایران است. بر همین اساس و با توجه به شبکه پروازی سپهران،‌ این ایرلاین شهر شیراز را به عنوان قطب پروازی خود در نظر گرفته است. جالب است بدانید لوگوی زیبای این شرکت با الهام از پرنده اساطیری ایران یعنی ققنوس طراحی شده است و رنگ این لوگو نیز نارنجی یعنی رنگ سازمانی این شرکت هواپیمایی است. در حال حاضر پروازهای داخلی هواپیمایی سپهران به شهرهای تهران،‌ شیراز،‌ ماکو،‌ مشهد، هرمزگان، قشم،‌ کیش، عسلویه،‌ و پروازهای بین‌المللی آن به ارمنستان، ‌باکو، ‌استانبول،‌ تفلیس،‌ کویت،‌ بحرین، دوحه، دبی، کراچی، و مسقط می‌باشد.

راهنمای خرید بلیط پرواز سپهران

برای خرید آنلاین بلیط پرواز سپهران، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای سپهران برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای سپهران ، انواع بلیط ارزان سپهران و بلیط لحظه آخری سپهران نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط سپهران را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز سپهران بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز سپهران

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی سپهران وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی سپهران

  اکونومی کلاس

هواپیمایی سپهران فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی سپهران

در هواپیمایی سپهران هر مسافر مجاز است علاوه بر چمدان، یک کیف دستی کوچک نیز همراه داشته باشد و با خود به داخل کابین حمل کند. حداکثر وزن مجاز برای این کیف 5 کیلوگرم می‌باشد. مجموع ابعاد آن نیز نباید از 115 سانتی‌متر تجاوز کند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی سپهران

در پروازهای هواپیمایی سپهران میزان بار همراه مسافر در مسیرهای داخلی ایران و در مسیرهای خارجی به مقصد کلیه نقاط دنیا و برعکس به استثناء امریکا و کانادا به روش وزنی محاسبه می گردد. میزان بار مجاز در هواپیمایی سپهران در پروازهای داخلی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم می‌باشد. همچنین این مقدار بار برای اطفال زیر دو سال 10 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی سپهران

در حال حاضر تعداد 5 فروند هواپیما ناوگان هوایی سپهران را تشکیل می‌دهند که عبارتند از:

 1 فروند بوئینگ B737-300
 3 فروند بوئینگ B737-500
 1فروند جت دورنییِر


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی سپهران

  • نام ایرلاین: سپهران
  • کد Z2 :IATA
  • سال تاسیس: 1395
  • مقر اصلی: شیراز، ایران
  • وب سایت هواپیمایی سپهران : flysepehran.ir
پرواز به sepehran-plane
پرواز به sepehran-online
پرواز به sepehran-planes

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.