• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Shiraz-City

سفر به شیراز

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است که در فاصله 919 کیلومتری از تهران قرار دارد. پس از تبریز و تهران شیراز سومین شهری از ایران است که دارای شهرداری شد. محبوبیت شیراز نه تنها به دلیل وجود مقبره حافظ و سعدی شعرای بند آوازه ایران است بلکه به دلیل وجود بناهای تاریخی مانند تخت جمشید نیز می‌باشد که در سطح جهانی شناخته شده هستند. شیراز همیشه به عنوان مرکز اصلی گردشگری ایران در نظر گرفته شده و با جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و فراوانی که دارد چه در میان خارجی‌ها و چه در میان ایرانی‌ها به خوبی شناخته شده است. همچنین شیراز در میان هشت شهر تاریخی جهان جای دارد. به همین دلیل فرودگاه شیراز یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما شیراز به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران شیراز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما شیراز به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز است.

بهترین زمان سفر به شیراز

آب و هوای شیراز گرم و نیمه خشک است. تابستان‌های شیراز گرم و زمستان‌های آن خنک است و دمای هوا در ماه‌های آذر و دی به زیر صفر می‌رسد. بهترین زمان سفر به شیراز اردیبهشت ماه است. در این ماه نه از ازدحام فرودین ماه خبری است و نه از گرمای کلافه کننده تابستان. در اردیبهشت ماه عطر بهار نارنج‌های شیراز همه را مست می کند به همین دلیل به فرمان مجلس شورای اسلامی پانزدهم اردیبهشت ماه به نام این شهر یعنی «شیراز» نامگذاری شده است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به شیراز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به موارد زیر توجه کنید:

قیمت بلیط هواپیما شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز محبوب‌ترین بلیط هواپیما به شیراز در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز و یا رزرو بلیط هواپیما شیراز تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران شیراز را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران شیراز رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران شیراز را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران شیراز، پرواز چارتر تهران شیراز و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز و بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران شیراز به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران شیراز را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران شیراز کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران شیراز بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به شیراز در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران شیراز هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران شیراز تهران را می‌توانید از هواپیمایی آتا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ساها، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایران ایر تور خریداری نمایید.
از محبوب ترین پروازهای شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  پرواز مشهد شیراز ایران ایر تور
  پرواز مشهد شیراز آتا
  پرواز رشت شیراز آسمان
  پرواز زاهدان شیراز آسمان
  پرواز ساری شیراز آسمان
  پرواز بندرعباس شیراز آسمان
  پرواز بندرعباس شیراز ایران ایر
  پرواز آبادان شیراز آسمان
  پرواز آبادان شیراز ایران ایر
  پرواز اهواز شیراز آسمان
  پرواز اهواز شیراز ایران ایر
  پرواز نوشهر شیراز آسمان
  پرواز تبریز شیراز آسمان
  پرواز تبریز شیراز قشم ایر
  پرواز قشم شیراز ایران ایر
  پرواز کیش شیراز ایران ایر
  پرواز کیش شیراز کیش ایر
  پرواز اصفهان شیراز ایران ایر
  پرواز لامرد شیراز ایران ایر
  پرواز خارک شیراز ماهان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی قشم ایر و بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی زاگرس، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی فلای پرشیا، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ساها، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ماهان ایر و بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ایران ایرتور را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما شیراز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای شیراز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه شیراز یا بلیط هواپیما شیراز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز شیراز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای شیراز از ارزانترین بلیط هواپیما شیراز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط شیراز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ شیراز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های شیراز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای شیراز عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ)

  بلیط ارزان هواپیما شیراز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما شیراز را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر شیراز

در میان پروازهای چارتر شیراز، بلیط چارتری تهران شیراز یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران شیراز در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر شیراز تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای شیراز را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران شیراز چارتر و یا بلیط هواپیما چارتر شیراز تهران موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر شیراز، می‌توانید به پرواز چارتر تهران شیراز و پرواز چارتر شیراز تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر تهران شیراز ارزان نمایید.

  بلیط لحظه آخری شیراز

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران شیراز اگر پرواز لحظه آخری تهران به شیراز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز با قیمت بلیط سیستمی شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران شیراز را برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

  فاصله هوایی تهران تا شیراز

مسیر هوایی تهران شیراز 666 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران شیراز و بالعکس

طول مدت پرواز تهران شیراز به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران شیراز

پروازهای تهران شیراز تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما شیراز ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما شیراز از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز شیراز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما شیراز به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به شیراز به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران شیراز از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط شیراز دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما شیراز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط شیراز در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما شیراز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما شیراز را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

راهنمای مختصر سفر به شیراز

جا‌‌های دیدنی شیراز

  سعدیه
  ارگ کریمخانی
  مسجد و حمام وکیل
  باغ ارم
  باغ دلگشا
  دروازه قرآن
  حافظیه
  باغ نارنجستان قوام
  مقبره شاه چراغ
  مسجد نصیرالملک
  تخت جمشید
  نقش رستم
  نقش رجب
  پاسارگاد

غذاهای شیراز

  کلم‌پلو
  قورمه‌ به
  یخنی نخود
  رب پلو
  شیرازی پلو
  دوپیازه آلوی شیرازی
  لوبیاپلو
  اشکنه شیرازی

شیرینی‌های شیراز

  فالوده‌ شیرازی
  حلوا خارک
  کلوچه شیرازی
  نان فسا
  مسقطی شیرازی
  بادام سوخته
  برشلیگ
  یوخه

رستوران‌های شیراز

  رستوران بین المللی هفت خوان
  رستوران هخامنش
  رستوران طوبی
  رستوران شب‌های شیراز
  رستوران سنتی درویش
  رستوران حمام وکیل
  رستوران سنتی باغ عمارت شاپوری
  باغ رستوران نخلستان

صنایع دستی و سوغاتی شیراز

  خاتم کاری
  معرق کاری
  سقالگری
  شیشه گری
  قلمزنی
  گلیم بافی
  زیرانداز نمدی
  منبت کاری
  ظروف و اشیای نقره
  عرقیات گیاهی
  لیموی شیرازی
  دمنوش‌های گیاهی

مراکز خرید شیراز

  بازار وکیل
  مجتمع تجاری زیتون
  بازار سرپوشیده شیراز
  مجتمع تجاری پارس
  مجتمع تجاری بین‌الحرمین
  مرکز خرید الحمرا
  مرکز خرید سلطانیه
  بازار مسگرها

همین حالا بلیط پرواز شیراز را از فلای‌تودی خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به شیراز ببندید.