بلیط پرواز های شیراز

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران شیراز

بلیط هواپیما شیراز

شیراز از شهرهای محبوب نزد اکثر مردم در ایران و جهان است. این محبوبیت دلایل بسیاری دارد، از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی گرفته تا غذاها و خوراکی‌های خوشمزه، هر گردشگری را مجذوب خود می‌کند و به قول شاعر "خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش". برای تجربه همه زیبایی‌های شهر شیراز، بلیط هواپیما شیراز را با قیمت ارزان از فلای تودی خریداری کنید. شما می‌توانید بلیط هواپیما خود را در هر زمان از سال که بخواهید همراه با پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز محبوب‌ترین بلیط هواپیما به شیراز در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز و یا برعکس در فلای تودی، کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما شیراز تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به شیراز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. 
همچنین در بخش انتخاب نوع سفر، چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران شیراز را داشته باشید، با انتخاب گزینه بلیط رفت و برگشت، می‌توانید پروازهای تهران شیراز را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید.  با اعمال فیلتر مناسب در نتایج جستجوی بلیط قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران شیراز، پرواز چارتر تهران شیراز و در نهایت به بلیط ارزان تهران شیراز دست یابید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به شیراز را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ارزانترین قیمت بلیط تهران شیراز ایران ایر، هواپیمایی ماهان ایر، زاگرس، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کارون، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی ساها، معراج ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی وارش و بلیط پرواز تهران شیراز هواپیمایی قشم ایر اشاره کرد.
از محبوب ترین پروازهای شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما شیراز تهران ماهان ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی زاگرس، تابان ایر، هواپیمایی کارون، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آتا، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی وارش، قشم ایر و معراج ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما شیراز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای شیراز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه شیراز یا بلیط هواپیما شیراز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز شیراز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای شیراز از ارزانترین بلیط هواپیما شیراز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط شیراز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ شیراز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است، می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های شیراز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود، انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای شیراز عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ)

  بلیط ارزان شیراز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت هر گاه بلیط شیراز ارزان شد، به اطلاع شما خواهد رسید و قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما برای شیراز را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

 خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط شیراز ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران به شیراز، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به شیراز یاری می‌کند.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تهران شیراز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به شیراز را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها، به بهترین قیمت پرواز تهران به شیراز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم تهران به شیراز و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران شیراز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بليط ارزان شیراز هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران شیراز و ارزان ترین بلیط چارتری شیراز را در فلای تودی بیابید. 

برای خرید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز به موارد زیر توجه کنید:

  • قیمت بلیط تهران شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط تهران به شیراز را می‌توانید در فصل تابستان خریداری نمایید.
  • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما تهران شیراز چارتر

در میان پروازهای چارتر شیراز، بلیط چارتری تهران شیراز یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران شیراز در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر شیراز تهران در مسیر برگشت، کافی است پروازهای شیراز را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران شیراز یا شیراز تهران چارتر موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترها با اعمال گزینه پرواز چارتر شیراز، می‌توانید به پرواز چارتر تهران شیراز و پرواز چارتر شیراز تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر ارزان شیراز نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

در صفحه نتایج جستجوی پرواز تهران شیراز اگر پرواز لحظه آخری تهران به شیراز موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز با قیمت بلیط سیستمی شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران به شیراز را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما شیراز ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما شیراز از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط پرواز شیراز از آن شما خواهد شد. قیمت ها به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به شیراز به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران شیراز از فلای‌تودی، شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط شیراز دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما شیراز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما شیراز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به شیراز در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به شیراز را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط تهران شیراز ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به شیراز از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به شیراز در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به شیراز در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به شیراز را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

 امکان رزرو بلیط و هتل شیراز به صورت همزمان

با خرید بلیط شیراز از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شیراز را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

راهنمای مختصر سفر به شیراز

سفر به شیراز

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است که در فاصله 919 کیلومتری از تهران قرار دارد. پس از تبریز و تهران، شیراز سومین شهری از ایران است که دارای شهرداری شد. محبوبیت شیراز نه تنها به دلیل وجود مقبره حافظ و سعدی شعرای بند آوازه ایران است، بلکه به دلیل وجود بناهای تاریخی مانند تخت جمشید نیز هست که در سطح جهانی شناخته شده هستند. شیراز همیشه به عنوان مرکز اصلی گردشگری ایران در نظر گرفته شده و با جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و فراوانی که دارد، چه در میان خارجی‌ها و چه در میان ایرانی‌ها به خوبی شناخته شده است. همچنین شیراز در میان هشت شهر تاریخی جهان جای دارد. به دلیل راحتی سفر، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند برای سفر به شیراز بلیط هواپیما خریداری نمایند. به همین دلیل فرودگاه شیراز یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما شیراز به خصوص خرید بلیط تهران به شیراز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما شیراز به سختی یافت می‌شود، بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز است.

بهترین زمان سفر به شیراز

آب و هوای شیراز گرم و نیمه خشک است. تابستان‌های شیراز گرم و زمستان‌های آن خنک است و دمای هوا در ماه‌های آذر و دی به زیر صفر می‌رسد. بهترین زمان سفر به شیراز، اردیبهشت ماه است. در این ماه نه از ازدحام فروردین ماه خبری است و نه از گرمای کلافه کننده تابستان. در اردیبهشت ماه عطر بهار نارنج‌های شیراز همه را مست می کند؛ به همین دلیل به فرمان مجلس شورای اسلامی پانزدهم اردیبهشت ماه به نام این شهر یعنی «شیراز» نامگذاری شده است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به شیراز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز را نیز خریداری نمایید.

جا‌‌های دیدنی شیراز

  سعدیه
  ارگ کریمخانی
  مسجد و حمام وکیل
  باغ ارم
  باغ دلگشا
  دروازه قرآن
  حافظیه
  باغ نارنجستان قوام
  مقبره شاه چراغ
  مسجد نصیرالملک
  تخت جمشید
  نقش رستم
  نقش رجب
  پاسارگاد

غذاهای شیراز

  کلم‌پلو
  قورمه‌ به
  یخنی نخود
  رب پلو
  شیرازی پلو
  دوپیازه آلوی شیرازی
  لوبیاپلو
  اشکنه شیرازی

شیرینی‌های شیراز

  فالوده‌ شیرازی
  حلوا خارک
  کلوچه شیرازی
  نان فسا
  مسقطی شیرازی
  بادام سوخته
  برشلیگ
  یوخه

رستوران‌های شیراز

  رستوران بین المللی هفت خوان
  رستوران هخامنش
  رستوران طوبی
  رستوران شب‌های شیراز
  رستوران سنتی درویش
  رستوران حمام وکیل
  رستوران سنتی باغ عمارت شاپوری
  باغ رستوران نخلستان

صنایع دستی و سوغاتی شیراز

  خاتم کاری
  معرق کاری
  سفالگری
  شیشه گری
  قلمزنی
  گلیم بافی
  زیرانداز نمدی
  منبت کاری
  ظروف و اشیای نقره
  عرقیات گیاهی
  لیموی شیرازی
  دمنوش‌های گیاهی

مراکز خرید شیراز

  بازار وکیل
  مجتمع تجاری زیتون
  بازار سرپوشیده شیراز
  مجتمع تجاری پارس
  مجتمع تجاری بین‌الحرمین
  مرکز خرید الحمرا
  مرکز خرید سلطانیه
  بازار مسگرها

همین حالا بلیط پرواز شیراز را از فلای‌تودی خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به شیراز ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.