بلیط پرواز های شیراز

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما دبی شیراز

بلیط هواپیما دبی به شیراز

سفر به شیراز و حس و حال خیابان‌های آن با عطر بهارنارنج، سفری جذاب برای هر گردشگر داخلی و خارجی است. تماشای عظمت تخت جمشید و بناهای تاریخی، در کنار بازدید از مظاهر شعر و ادب فارسی همچون آرامگاه سعدی و حافظ، تجربه‌ای منحصر به فرد است که تنها با سفر به شیراز محقق می‌شود. جهت سهولت سفر به این شهر تاریخی، پروازهای زیادی از شهرهای مختلف جهان به شیراز صورت می‌گیرد که از آن جمله شهر توریستی دبی است. برای کسانی که از دبی با جاذبه‌های مدرنی چون برج العرب و جزایر مصنوعی، قصد سفر به شهر تاریخی شیراز دارند، خرید بلیط هوپیما آسانترین راه برای تجربه این سفر جذاب است.
خرید بلیط دبی به شیراز را می‌توانید به صورت بلیط سیستمی، چارتر و لحظه آخری انجام دهید. راحتترین راه، استفاده از پلتفرم فلای تودی است که با کاربری ساده شما را در جستجو و خریداری ارزانترین پرواز دبی به شیراز یاری می‌کند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی شیراز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی به شیراز در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز دبی به شیراز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری دبی شیراز و بلیط چارتر دبی شیراز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در فیلترهای جستجوی فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط دبی شیراز را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما شیراز دبی را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از دبی به شیراز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.
برنامه پرواز دبی شیراز با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید برای پرواز دبی به شیراز قشم ایر، هواپیمایی کویت ایرویز، هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی امارات را خریداری نمایید.
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز شیراز دبی هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی امارات را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

محبوب‌ترین پروازهای خارجی به شیراز

راهنمای خرید اینترنتی بلیط دبی به شیراز در فلای تودی

  جستجوی بلیط دبی شیراز

ابتدا از برنامه پروازهای شیراز اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت دبی شیراز یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز دبی به شیراز برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط دبی شیراز را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " دبی " یا " Dubai "  را به عنوان مبداء و سه حرف اول " شیراز " یا " Shiraz " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی دبی به شیراز برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز دبی شیراز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست پروازهای دبی به شیراز از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط دبی شیراز را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های شیراز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های شیراز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های شیراز عبارتند از :

 فرودگاه بین المللی شهید دستغیب (SYZ)

 

قیمت بلیط دبی به شیراز

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما دبی به شیراز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط دبی به شیراز یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط دبی به شیراز به موارد زیر توجه کنید:
 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از دبی به شیراز به موارد زیر توجه کنید:
•  قیمت پرواز دبی به شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس دبی شیراز را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس دبی شیراز را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط دبی شیراز ماه فوریه (اواسط بهمن تا اواسط اسفند) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما از دبی به شیراز را می‌توانید در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و شنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما دبی شیراز را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت دبی شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

یکی از بهترین روش‌ها برای تجربه سفری ارزان و با بهترین امکانات و خدمات، سفر با تور دبی است. تورهای جامع که علاوه بر رزرو بهترین هتل‌ها، بلیط رفت و برگشت دبی، بیمه مسافرتی و ویزا دبی را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما دبی شیراز

اگر قصد خرید بلیط دبی به شیراز ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز دبی شیراز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) دبی شیراز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما دبی شیراز هدر ندهید. بلیط هواپیمای دبی شیراز را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری دبی شیراز و بلیط چارتر هواپیما از دبی به شیراز را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما دبی شیراز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر دبی شیراز

در میان پروازهای چارتر شیراز، بلیط چارتری دبی شیراز یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر دبی شیراز در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای دبی شیراز را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتر هواپیما دبی شیراز و یا بلیط چارتر شیراز به دبی موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پروازهای چارتر شیراز، می‌توانید به بلیط چارتر دبی به شیراز و پرواز چارتر شیراز به دبی دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری دبی شیراز

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری دبی شیراز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای دبی شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری دبی شیراز با قیمت بلیط سیستمی دبی شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دبی شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دبی شیراز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری دبی شیراز را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دبی شیراز در فلای تودی

  خرید بلیط دبی شیراز ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط دبی به شیراز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازهای دبی به شیراز به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما دبی را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی به شیراز از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز دبی به شیراز از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط دبی به شیراز را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما دبی به شیراز از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شیراز را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر شیراز و نرخ بلیط دبی شیراز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما دبی به شیراز را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط دبی به شیراز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای دبی به شیراز در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط دبی به شیراز به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت بلیط دبی شیراز را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط دبی شیراز ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما دبی به شیراز از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای دبی به شیراز در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان دبی به شیراز در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط دبی به شیراز را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز دبی به شیراز

  فاصله هوایی دبی تا شیراز: مسافت پروازی دبی و شیراز 548 کیلومتر (341 مایل) است.
  مدت زمان پرواز دبی به شیراز: طول پرواز دبی شیراز به طور متوسط 1 ساعت و 49 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از دبی به شیراز با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  اختلاف ساعت دبی شیراز: ساعت رسمی دبی حدود نیم ساعت از شیراز جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در دبی 12:00 باشد ساعت به وقت شیراز 11:30 خواهد بود.
  ایرلاین‌هایی که از دبی به شیراز پرواز مستقیم دارند: پروازهای مستقیم دبی شیراز توسط هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی امارات انجام می‌شود. پرواز ایران ایر دبی به شیراز نیز باید افزود.
  مسیر و طول مدت پروازهای دبی شیراز
 هواپیمایی قشم ایر

DXB (فرودگاه بین المللی دبی) ............... 1:20 .............. SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  هواپیمایی فلای دبی

DXB (فرودگاه بین المللی دبی) ............... 1:25 .............. SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  هواپیمایی امارات

DXB (فرودگاه بین المللی دبی) ............... 1:25 .............. SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  هواپیمایی کویت و هواپیمایی قطر

DXB (فرودگاه بین المللی دبی) ............... 1:50 ............... KWI (فرودگاه بین المللی کویت) .............. 1:25 ............... DOH (فرودگاه بین المللی حمد) .............. 1:14 ............... SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز دبی شیراز: ارزانترین ایرلاین‌ پرواز دبی شیراز هواپیمایی قشم ایر است.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر دبی شیراز: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر دبی شیراز هواپیمایی فلای دبی است.
  روزهای پرواز دبی به شیراز: پروازهای دبی شیراز روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه انجام می‌شود. ساعت پرواز دبی به شیراز هم بستگی به برنامه پروازی ایرلاین دارد.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما دبی شیراز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.